BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #592122 przez megi23
boszz .. ale ja po szpitalu jak wrocilam z malym on tez mial bieegunke ale juz nie panikowalam i dawalam orsalit do picia i mu przeszlo po kilku dniach ..

hehe moj kolega wlasnie auto odsnieza na podworku wspolczuje nie ma biedak jak wyjechac nawet yy mialam isc z malym na podworko ale on utonie w sniegu i zawierucha jest nie bede ryzykowac :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592162 przez sylka
U nas tez dużo śniegu i wczoraj z rana -17 na termometrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592231 przez Kozłowska
Witajcie :silly:
Wyglądam kwitnąco ;) Czekam na wieści bo może będę miała dziś wolne ale za to będę musiała iść w poniedziałek :( ale chyba wole dziś posiedzieć w domciu tym bardziej że szwagierka ma dziś usg i okaże się czy będę drugi raz ciocią. :blink: A z racji że idzie sama to bym z nią poszła bo ma plamienia i strasznie się boi więc może potrzymała bym ją na duchu troszkę.

Sylka ojjej co to się przyplątało. U nas wysypka zeszala nie dawno więc było to bardzo długo ale dermatolog powiedziała że może schodzić do miesięcy. Jeśli masz to natłuszczać to POLECAM
Emolium Kem Specjalny www.i-apteka.pl/product-pol-1719-EMOLIUM...-specjalny-75ml.html jest rewelacyjny. A do kapilei też Emolium żel rójaktywny. U nas się spisał (zdjęcia widziałaś)

Co do biegunki to mój młody też ma od wczoraj. Zastanawiam się czy to po kapusniaku i ząbki idą sama nie wiem czekam jak wstanie jak zrobi 6 wodę po drzemce to jade do lekarza. Tak to nic nie ma ale dupa juz pisałam dramat :( Wczoraj jak wrociłam z pracy a wczesniej skończtlismy byłam ok4 w domciu szybko się rozebrałam i mówię położe się na te 2 godziny chociaż podchodzę do mlodego żeby luknąć czy spi czy się nie odkrył i poczułam nie przyjemny zapach podnosze kołdrę a tam wszystko zasrane a on spi z dupą w górze :dry: Myślałam że dam rade na spiocha jednak stan był dramatyczny nie obeszło się bez użycia natrysku więc młody się rozbudził. Choć korzyść z tego taka że po cięzkim dniu w pracy spałam wtulana w najważniejszą miłość mojego życia :lol:

Mój szkrab to typowy synek mamusi. Mam problem z wyjściem do pracy musze się wykradać. Nawet na zakupy czy z psem mam problem żeby wyjść. Jak wstanie to nie pójdzie do M. tylko do mnie. Jak mu zle też ja wogóle zawsze jestem JA. Ale nie jestem mama mój syn ma Tate i Dade. M. do niego powiedz Tata i mowi a powiedz Mama a on DADA :dry: Mama jest jak coś się stanie ale bardzo rzadko :(

Ja też kupiłam komplet porcelanowy ale dla chrzesnicy M. na jajeczko czerowny z krowką jest kubeczek talerzyk kubeczek i na jajeczko :blink: cena Super 9,99 otworzyli u mnie Pepco i na otwacie takie Hity były. Mlodemu kupilam body z napisem Największy Skarb na Siecie i Najfajnieszy bobas na świecie :lol:

Dobra uciekam się ogarnąć. Walnę 3 kawę i może się polepszy:)

A bo bym zapomniała jak macie problem z pazurkami tzn rozdwajają się pękają mam super lakier z odrzywką koszt 8,99 jak nei ma promocji 11zł jest super dziś pomalowałam pierwszy raz i od razu widzę efekt mam taką super jasną płytkę zobaczymy jak na inne czy pomoże bo moje pazurki od pracy wyglądają niezaspecjalnie. Napisze póxniej nazwę jak byście chcialy.

Agusiak ZDRÓWKA :kiss: :kiss:
Buziaki a bo bym zapomniała Torty jakie pokazywałyście są po prostu boskie. W sumie to chyba też musze zacząć po mału ogarniać ten temat :dry:

Buziaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #592288 przez sylka
Kozłowska do natłuszczania używam emulsji i balsamu Cetaphil Restoraderm www.cetaphil.pl/Cetaphil,dla,dzieci,36.html Poprawa tyci jest bo jaśniejsze sa zmiany.
Fajnie że u Was jest poprawa :) Kuba ma teraz niemal identyczna wysypkę jaką miał Mati.

Mój to też synek mamusi. Tate kocha ale mama jest najważniejsza. W szpitalu jak na chwile miałam pójśc do domku to przyklejał się i nie chciał nawet mnie póścić i pójc na ręce do meża. Dopiero jak mówiłam że wrócę i że pójdzie mnie odprowadzić to puszczał i za rączkę brał tatę i we 2 mnie odprowadzali do windy.

Zrobiłam mu na obiad rosołek z ryżem i co nie ruszony :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592329 przez ilona
Witam
Padła propozycja w wątku o poszukiwaniach moderatora
www.zapytajpolozna.pl/39-miejsce-na-suge...sie-2013.html#592132
aby watek w którym sporo się dzieje miał swojego moderatora. :)

Stad tez pomysł abyście spośród Mam Majowych 2011 po jakiś mniejszych lub większych negocjacjach wytypowały jedna osobę i zgłosiły jej kandydaturę (link powyżej).

Czekamy na propozycje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592854 przez Agusiak
bry wieczór :)

Sylwia tak bardzo mi żal Kubusia że nawet sobie nie wyobrażasz :( Co za cholerstwo go męczy i skąd się wzięło pytam?

Kozłowska Ty to jesteś kobieto zalatana i też z Matkiem lekko nie macie z tymi mięczakami, dużo zdrówka dla niego :kiss:

dziewczyny ja na moderatora odpadam :P Z góry zapowiadam, a typuję Sylkę jeśli znajdzie czas. Z resztą o jej największej aktywności świadczy liczba postów :P

A moje pytanie takie, po co moderator w każdym wątku? My tu jesteśmy bardzo grzeczne i trzymamy się regulaminu, z resztą jak dziewczyny w większości wątków, a lepiej żeby w razie czego opieprzał ktoś z zewnątrz. No nie wiem, może po prostu nie rozumiem sensu.

U mnie już lepiej, chociaż katar okropny i słaba jestem jak mysz, ale najważniejsze że gardło mniej boli, bo u mnie to zawsze jest zmora.

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592868 przez sylka
Agsiaczku zdrówka życzę :)

Kubus od 9 do 17 miał biegunke chyba z 9 kup zrobił mało pił niechciał jeść. Po 17 wypił kompot z jagód, który mu zrobiłam i póki co uspokoiło się wszystko. Zjadł bułeczkę maślaną. Zasnął nam w czasie wycierania i baklsamowania po kapieli Mąz spiącego zaniosł do łózeczka. Oby nocka była spokojna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592884 przez megi23
bry wieczor :)
dobrze agusiak ze ci przechodzi wpsolczuje kataru.. ja ostatnio mialam zapalenie zatok ...
ehhh jestem wyczerpana i fiz i psych dzis ...maly mnei 2 razy ugryzl najpierw w cycke wyladowal w kacie po jakims czasie w ramie wzielam go , bo chcial sie przytulic ale mocno czasami mi rece opadaja ... spi na lozku bo chlipie, a najwieksza kara dla niego to .... nie kat ...tylko zakaz mnei dotykania jak on idzie i chce sie przytulic jak zle zrobil a ja nie pozwalam ...pozniej przyzedl przytulic i pocalowal mam nadzieje ze tak przepraszal ale za to nie moglam do wc wyjsc , mama mnei zmienila jak na lozku go usypialam i co wrzask jeszcze tak szybko nie sikalam :P ehh pozniej go przeniose..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592918 przez sylka
Megi Kaba po ataku złości jak sie uspokoi przychodzi mnie przytulić i daje buzi :) W taki sposób przeprasza. Gdy pytam czy przeszedł przeprosić mówi tak i buziakuje przytulony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #592931 przez megi23
no moj nie mowi tak ... tylko przychodzi sie tulic i calowac ..... moja mama miala zaszczyt widziec jak on wpada w zlosc ale zabronilam jej reagowac i niz nie zrobila :P podkrecilam tylko tv i poczekalam az sie uspokoi i przyjdzie do mnie sam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #593293 przez megi23
hej mamuski ja wlasnie wrocilam z zakupow i bylam kuchnie ogladac ale mieli tylko rozowe jak poweidzialam ze dla chlopca baba najpierw oczy , poszla na magazyn ale nie bylo ,, zostaje mi jeszcze kilka sklepow kupilam malemu autko z hemara wywrotke bo tu nie ma takich duzych i mam spokoj , bo maja ludziki i lazi z nimi i gada do nich jak do kolego. Oczywiscie musialam tez na ubrania isc maly zalapal spodnie z h/m sztruksy , majciory z myszka miki skarpetki ze zlomkiem i ja kupilam sobie od dawien dawna sopodnie do cwiczen to tak w skrocie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #593470 przez agi-p
Dzień dobry Kochane :)

Ja tylko na chwilę :)
Jestem w domku i czasu brak an wszystko . Co prawda wcale się nie przeciążam , ale tu z Mężusiem nagadać się nie moge , tu coś oglądamy , albo z Ami sie bawimy , a międzyczasie sprzątam , piorę , gotuje i takie tam pierdoły mnie pochłaniają :P


Aguniu dobrze , że choć troszkę Ci lepiej . Cieszę się , bo wiem co to przeziębienie w ciąży . Moje niestety zakończyło się zapaleniem oskrzeli i antybiotykiem w listopadzie :(


Sylka Kochana daj znać jak z Kubulkiem . Trzymam mocno kciuki :)


Megi to Ci mały gryzoń rośnie . Dobrze , ze chociaz po tym ataku przychodzi się tulić i przeprasza na swój sposób .


Kozłowska 3 kawy ??? Mam nadzieję , ze chociaż magnez pijesz , albo jakieś witaminy :)
Oby biegunka Matkowi przeszła .


Nic Kochane , przepraszam , ze tak na szybko ...ale idę troszkę poleniuchować teraz :)
Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #593534 przez sylka
Póki co Kuba nie wymiotuje i nie ma biegunki. Dostaje kroplówki, troche pije i je zwykłą bułeczkę z masełkiem. Dzis pobrano wymazy z odbytu i czekamy na ich wynik. Kuba dzielny nie płacze ani przy badaniach ani przy pobieraniu krwi czy kroplówce.Ponoć najfajniejszy pacjent jakiego mieli i ma ksywkę Bohater :blink: Teraz został z tatą bym mogła wpaść do domku po swoje rzeczy. Wczoraj miał cały dzień biegunkę, pomimo leków i pojenia na siłę odwoodnił się. Gdy biegunka ustała, zwymiotował wielkim chlustem spiąc już smacznie w łózeczku. Tak go wyrwało że cały dywan łacznie z poscielą do prania był. Wczesniej wypił kompot z jagód i na czerwono wymiotował jak to na początku zobaczyłam to yślałam że to krew, dopiero po chwili przypomniałam sobie że ten kompot mu podałam na zestopowanie biegunki. I faktycznie minęła a pojawiły sie chlustające i silne wymioty. Na szybkiego go pakowałam i pojechaliśmy na IP.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593666 przez megi23
boszz wy znowu w szpitalu ??? zdrowka dobrze ze juz lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593716 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Sylka jejku aż mi się słabo zrobiło jak przeczytałam opis tego co przydarzyło się Kubusiowi. No masakra jakaś :( Mam nadzieję że teraz dojdą w końcu co mu dolega bo to już na prawdę nie jest zabawne że nie potrafi nikt postawić konkretnej diagnozy. Ja wiem że takie małe dzieci to mogą złapać wszystko no ale ludzie, bez przesady! KOSZMAR. Dużo zdrówka dla Kubusieńka i sił dla Was :kiss: :kiss:

megi fajnie, że zakupy udane i Tymek zarobił nowe ubranka i zabawki :)

agi odpoczywaj i korzystaj z towarzystwa męża ile się da :) My tu będziemy na Ciebie czekać ;)
A nie napisałaś jaki prezent wymyśliłaś dla Paulinki :silly:

My dziś w domku, chociaż pogoda piękna, ale nie chcę żeby się Paulinka gorzej załatwiła przy tym katarze. Ale też dziś Linka butki zarobiła z decathlonu, takie białe adidaski z adidasa z różowymi paskami :) Nie mój gust zbytnio ale dziadkowie kupili to trza się cieszyć ;)
Ale musieliśmy jechać z tatą wymienić rozmiar bo wzięli 23 a w domu okazało się że są na styk więc pojechaliśmy po 24. I jak to rozmiar rozmiarowi nie równy bo te trampki z H&M ma 22.

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl