BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

10 lata 8 miesiąc temu #712737 przez andzia2490
Kasik fantastycznie Gratulacje!!!!, nie ważne jak ważne,że dzidzia cała i zdrowa :lol: :kiss: :lol: Regenerujcie się i wracajcie do domciu! Buziaki!!!

jeszcze raz GRATULACJE!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #712769 przez Dave
Kasik - GRATULACJE :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Odpoczywaj, służę radą i pomocą jak coś.

Byłam dziś u gina na kontrolnej wizycie dopiero :cheer: Wszystko dobrze, a nawet zajebiście.
Moje jejniki są już mega wielkie i gotowe na kolejną dzidzię, więc musimy bardzo uważać. Muszę się zapoznać z tematem antykoncepcji.

Kasik - mam nazwę na super coś na ranę. Podam ci jak znajdę kartkę.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #712788 przez andzia2490
Dave a nie chcesz jeszcze jednego hi,hi :silly: :lol: ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #712891 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczynki!

Kasik,wielkie gratulacje!!!

Andzia,Dave chyba mówiła o trójeczce,ale myślę,że chyba jeszcze nie :silly:

Ja kochane siedzę u rodziców i mam tak intensywne dni,ze nie nudzę się ani chwilkę :) Odwiedzam koleżanki,z innymi spotykam się gdzieś w parku,chodzę z łobuzami na basen,byliśmy też nad jeziorem i czas leci szybciutko :)

Jeszcze trochę i będę musiała wracać :(

Dobrej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #712943 przez Dave
Andziu -ja jak najbardziej, ale może nie od razu. Mój mąż natomiast jest zdania - no more :dry:
A ja po tej cesarce i tak muszę poczekać, więc póki co warsztat zamknięty :silly:

Gosiu- super, że wypoczynek udany. Korzystaj jak najwięcej :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #712958 przez andzia2490
Jejku Dave podziwiam Cię ja jestem tego samego zdania co twój mąż ;) dwójka to juz mi na maxa wystarcza :ohmy: dla mnie doba za krótka i nie ma nikogo do pomocy bo jak małż w sklepie to ja z dzieciakami i tak na zmianę, zero czasu dla siebie i żeby coś w domu porobić bo jak jest ładna pogoda to siedzę z nimi na dworze i schodzimy się dopiero wieczorem :dry: a wtedy to juz tylko kolacja, kąpanie i spanie.Ale jeszcze 2 tygodnie i wytęskniony urlopik trochę odskoczni od tej monotoni :lol:

Gosiu wypoczywaj i korzystaj z uroków lata bo mi przez ten handel przez palce lato ucieka :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #713079 przez Kasik88
Dave z niecierpliwoscia czekam na nazwe.

Dziekujemy za gratulacje. Hania dostala zoltaczki, a ja stracilam dużo krwi i kiepsko się czuje, chociaż już chodze. Teraz ide sie drzemnac, żeby mieć trochę siły dla Hanulki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #713112 przez Dave
Andzia - ja też ladwie wyrabiam, do wszystkiego jestem sama. Nawet jak mąż sie na horyzoncie pojawi.

Dziś to mnie tak wqurwia, że jak pierd....

Kasik - wypoczywaj, wypoczywaj :) :) :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #714255 przez Dave
hejka,
co u Was???

Kasik-co u Was:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #714342 przez Dave
Dzień dobry w upalny poranek :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #714824 przez Gosia_Krupa
Dzień dobry niedzielnie!

Kasik,jak sobie radzisz? Jesteście już w domku? Pochwal się w końcu Hanulką i powiedz jak Alek na siostrzyczkę?

Dave,ach,faceci tak mają często :angry: Są w domu,ale lepiej żeby ich nie było,bo pożytku żadnego.

Andzia,kiedy urlop? A gdzie w ogóle jedziecie,bo nie zakodowałam?

Mi został jeszcze tydzień. Z jednej strony mogłabym zostać dłużej,ale z drugiej to bardzo chcę jechać do Szczecina na The Tall Ship Races,a jechać tam i wracać znowu tutaj to ciulowo,więc zwyczajnie wrócimy do domu i karniemy się pociągiem na statki.

Mąż w domu walczy z pokojem. Mam nadzieję,że szybko skończy i do nas przyjedzie,żebyśmy moli chociaż kilka dni pobyć razem tutaj :)

Miłej niedzieli! Ja się z domu nie ruszam,taki ukrop. Wczoraj też siedzieliśmy cały dzień w domu,bo niewyróbka. Rano o 9 tylko byliśmy w parku,a tak cały dzień nigdzie się nie ruszaliśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #715077 przez Dave
Ufff.... rozpuszczam się.

Majos biedna cała mokra, a jeszcze sonie nie da żadnej spinki czy kucyka zrobić.
Całymi dniami (i nocami) lata na golaska :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #716003 przez Dave
Hallo kobietki co słychać?

Dziś już lepiej, trochę pokropiło, niebo zachmurzone i do razu jakoś lepiej się oddycha.

Kasik - jak tam? Jesteście już w domku? Jak dajecie radę?



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #716453 przez Kasik88
Witam!

Dziękuję za gratulacje!

Od poniedziałku jesteśmy już w domku. Tatuś spi z Hanulą a ja z Alkiem się bawię.
Alek na siostrzyczkę rewelacyjnie, daje jej swoje mleczko, zabawki, chce w wózku wozić, głaszcze.

Trochę u nas z tym zdrowiem kiepsko ... bo ja dostałam silnej anemii po tej cc, bo okazało się podczas cięcia że mam żylaki na macicy i jeden nie chcący przecięli i zaczęło sikać.

Później okazało się że mamy z Hanią konflikt serologiczny i dostała żółtaczki już w pierwszym dniu życia, no i temu konfliktowi towarzyszy tez anemia. Ale mam nadzieję, że szybko z tego wyjdzie.

Mamy małe problemy z zasypianiem i z laktacja w jednej piersi, ale walczymy. Chociaż jak się naje to potrafi i 5h spać.
Oho właśnie się budzi.

A to moja czarnulka.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #716615 przez baby_55
Kasik Gratulacje !!!!!!
śliczna czarnulka :kiss: :kiss: :kiss: :blush: :blush: :blush:

Dave ja się zabieram za anty już od 4 mies, tzn odkąd dostałam okres po porodzie i jakoś nie mogę trafić do gina ;)
na dodatek ostatnio poszaleliśmy troszeczkę bardziej niż zwykle i mam lekkiego stresa ale liczę, że wsio oki :)

ten tydzień mam trochę luźniejszy niż zwykle więc postaram się być na bieżąco :)

u nas tez piękna pogoda tylko nie aż tak upalnie jak u Was, wiec całe dnie poza domem staramy się spędzać

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl