BezpiecznaCiaza112023

Kwietniowe mamusie 2011 come back

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #756333 przez Gosia_Krupa
Hejka!

Dave,Hańci po obcięciu włoski nadal się kręcą,ale wcześniej to miała takie pierścioneczki śliczne,a teraz jej się kręcą,ale tak trochę inaczej. Pierścionków(takich typowych)raczej nie uraczysz,czasami tylko. Ale jak już kiedyś piałam,Hania nie ma po kim mieć kręconych włosów,więc uważam to za przejściowe ;) Ale co do gęstości to chyba moja mama miała rację. Bo mówiła,że Hania będzie miała grube włosy i rzeczywiście zagęszczają jej się,ma mnóstwo odrostów,co jej odrosną na tyle,żeby upiąć w ich miejsce pojawiają się nowe krótsze. Póki co włosy dają wiele do życzenia(nie ma nawet porównania z włosami Miśka w jej wieku),ale widzę poprawę :)

Jeżeli chodzi o prezenty to ja mam to samo. Wiele rzeczy wydaje mi się niepotrzebnych,wiele mi się nie podoba,no i zwyczajnie nie mam pojęcia co by podpasowało moim dzieciom. Tzn. z Michałkiem nie mam problemu,bo to zapalony miłośnik samochodów,więc najmniejszy samochodzik sprawia mu tyle radości ile mi zapewne by sprawił worek pieniędzy. A Hania ma etap towarzyszenia Michałkowi w zabawach,więc bawi się też autami,a w ostatnich dniach drewnianą ciuchcią(chyba Ty Baby masz podobną dla Adiego). Składa sobie tory,dodaje mosty i wzniesienia(bo musi być "z gólki na pazulki")i zabawa przednia. Al ciuchcia musi być bez zasilania,bo nie lubi jak sama jeździ,woli pchać/ciągnąć.

Też jednak muszę pomyśleć nad jakimś prezentem dla rówieśnika naszych Maluchów. Chrześniak męża Kubuś (jest z 8-go maja) przyjeżdża z rodzicami i coś by mu się przydało kupić. Baby,Kasik czym aktualnie interesują się Wasze chłopaki? Bo ja nie mam pojęcia co moglibyśmy mu kupić :( Myślałam też nad taką kolejką,ale chciałabym mieć jakiś wybór...

Na koniec fotka
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Miłego dnia!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #756395 przez baby_55
Adi głównie lego duplo w zastępstwie można kupić zestawy z mega bloks mini one się łączą z duplo
pociągi różnego rodzaju, głównie tomek i stacyjkowo i strażak sam, ma z duplo 3 wozy strazackie i jeździ nimi ciągle
a Nisia jeździ za nim :P

co do włosów to ja musze zaczać Nisi podcinać końcóweczki to jej sie wzmocnią bo strasznie piórkowate ma te włoski, Adi właśnie miał mocniejsze bo podcinałam mu co chwilę te odstające piórka, teraz ma tak mocne i gęste włosy, że szok, jak go podcinam to sypia sie te włosiska wszędzie ;)
nawet zamówiłam sobie pelerynkę fryzjerską, bo masakra z tym B)

uciekam dziewczynki
miłego dzionka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #756956 przez Dave
coś mnie komp nie lubi. Najpierw zjadł posta, potem się zaciął. Więc już się nie rozpisuję, ale wkleję Wam foty Młodziaka i nawet jedno Majonessa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757453 przez baby_55
Dave super słodziaki :**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757496 przez Gosia_Krupa
Dave,Maluchy super :)

Baby,buziole dla Niśki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #757541 przez Dave
No to dzieciaki spią.

Kurka taka pogoda teraz się zbliża, że mniej się na dwór wychodzi i moja Młoda więcej przed tv siedzi :cheer: :cheer: :angry: :angry:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #759818 przez Kasik88
Gosiu mój Alek bawi się lego duplo, autami, uwielbia angry birds i auta z disneya, oczywiscie pociągi sa na topie.

Dziewczyny sorry, że tak rzadko się odzywam ale Miśki moje mnie pochłaniają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #760052 przez baby_55
Kasik jak widać, my też rzadko się pojawiamy

Niśka rozszalała się z chodzeniem i ciężko za nią nadążyć ;)
Adi ciekawska gaduła, wszystko chce wiedzieć, co, gdzie, jak i dlaczego :silly:
No właśnie tak przy okazji ostatnio padło pytanie czy Nikusia ma siusiaczka?
wyjaśniłam, ze chłopcy maja siusiaczki a dziewczynki nie, teraz tylko czekać jak zapyta co mają dziewczynki...
No i moje pytanie chłopcy mają siusiaczka a dziewczynki? Jak to ładnie nazwać macie pomysł? bo nie chcę ściemniać ani uzywać medycznych terminów jak pochwa bo to takie sztuczne więc co?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #760652 przez Kasik88
Hmm baby u nas kiedyś babcia z ciocia nazywali ta okolice żabką albo psipsiułką ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762699 przez Dave
he, hej

Maja poki co nie dopytuje co tam braciszek ma. sama nie wiem jak bedziemy nazywac te czesci ciala. wyjdzie w praniu.

Maja dzis miala dzien na nie. wszystko bylo zle.

taka sie uparta zrobila, musi byc jak ona chce, bo placz i lament. wkurza sie tez juz. tak sobie potupib nogami.

mala czarownica moja:-)

dobranoc:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763915 przez Dave
helol.

dzis mnie dzieciaki chcialy wykonczyc!!

kuska Maja to taki uparciuch, ze ja pitole. oj musze jakos ja utemperowac,bo mi na glowe wejdzie.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767613 przez Dave
Hallo kobietki co słychać??



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767955 przez Gosia_Krupa
Hej dziewczyny!

Baby,u nas Michałek też nigdy nie dopytywał. A babcia mówi czasami: psituśka,kaśka(tak też mówi Hania),cipcia...

Dave,może to taki czas?! Pamiętam,że Michał miał taki okres uparciucha,króciutki co prawda,ale był,bo Hania póki co nie miała.

Hanuśka coś dzisiaj nie swoja,nie wiem czy coś się nie przyplącze. Nawet spać poszła o 11,a to niedobry znak :(

Poza tym codziennie muszę się tłuc autobusem po Michałka,bo maż ma "nakaz" zostawania na nadgodziny :( W konsekwencji jak przyjeżdża o 21 to ja już jestem dętka i leżę w łóżku. Przywitam się tylko i zanim ten się umyje to ja już smacznie chrapię :( Takie to nasze życie ostatnio :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768048 przez baby_55
Gosiu rozumiem Cię niestety :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


zdrówka dla Hańci

a co do słów nadal nie wiem, ale kaśka mnie wkurza, psituska, pituśka, piśka itp też no i sama nie wiem, ale w końcu coś wymyślę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770370 przez Dave
Dzień dobry!!



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl