BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #684449 przez creatura
Oby żadnej z Was się ta nietolerancja nie potwierdziła, bo ten Delicol to drogi po zbóju - ok.40zł za 15ml, a do każdego karmienia trzeba dawać :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684475 przez Dave
A ja miałam takie fajne koszule na All oblukane i mi się aukcja skończyła :ohmy: :ohmy: Qfa :evil:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684490 przez creatura
Może wystawią ponownie. Dave, wklej linka. A miałaś pisać co za jaja były z chrzcinami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684525 przez agat
Ja na razie Boigaje kupiłam, zobaczymy jaki będzie efekt.

O jeszcze jedną rzecz miałam zapytać. Nie wiem już co mam zrobić że skórą za uszkami. Roluje się i łuszczy, zapach też swój ma a myję i dokładnie wysuszam po każdej kąpieli. Pod paszkami też ma tendencję, ale tam nie jest źle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684552 przez creatura
Agat, a może jakaś maść typu Bepanten czy Alantan??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684603 przez agat
Popatrzyłam na necie i rzeczywiście każą czymś natłuszczającym smarować. Ale też wyczytałam, że taka sucha skóra (lub pękająca) za uchem często jest objawem skazy białkowej lub AZS :/

Ale mi się dziecko spłakało przy karmieniu, nie mogłam go uspokoić :( Biedactwo, mam nadzieję, ze te kropelki choć trochę pomoga...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684628 przez creatura
Biedny Adaś :( to może Agat odstaw całkiem nabiał na 2-3 tyg i zobaczysz czy skóra się poprawia. Na działanie kropelek Biogaia trzeba kilka dni poczekać niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684633 przez agat
Skóra już jest o wiele lepsza, krostki w większości zniknęły, jeszcze jest tylko szorstka w dotyku. Z nabiału zostawiłam tylko odrobinę masła do kanapek, wszystko inne odstawione.

A jak podajesz Biogaia? Raz dziennie 5 kropelek? Przed jedzeniem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684646 przez Magdalena9t
Dzień dobry :) u nas też gorąc, mały marudzi bo nie może zasnąć, siostra męża porwała mi go na spacerek, a ja mam w domu tyle roboty :ohmy:
Byłam dziś z nim u lekarza, bo niepokoiłam się tą chrypką i kaszelkiem, ale wszystko dobrze, mogłam nie jechać ale sumienie nie dałoby mi spokoju :blink:
Jak leżał na przewijaku i lekarka go badała to sobie ładnie srujnął i do tego się zaśmiał :silly: :lol:

Krostki u nas też powróciły , wydaje mi się,że za dużo nabiału zjadłam, albo przez pomidory, muszę ograniczyć ;)

Lecę ogarniać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684669 przez creatura
Agat, 5 kropelek z rana, a potem karmienie. Rzeczywiście nie jesz już nabiału, ale może na pełny efekt odstawienia trzeba poczekać dłużej :unsure: Możesz sobie kupić preparat z wapniem. Ja biorę witaminy Prenatal, no ale jem te Danonki, kulkę lodów na dzień :silly: i szpinak. Co prawda w Prenatalu jest tylko 25% zapotrzebowania, ale zawsze to troszkę wspomaga przy naszej diecie.

Madzia, Dave - podziwiam odwagę: pomidorki, truskawki, nutella :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684672 przez creatura
Agat, jak do niedzieli dalej będziesz miała cyrk przy cycu, pokuś się o Delicol. U nas było tak, że Leoś po kilku minutach jedzenia krzywił się i trochę kwilił. W pewnym momencie doszły problemy z gazami i ja już mając dość krzywdy dziecka, zaczęłam podawać wszystko na raz: Saab Simplex, Biogaia i Delicol. Po 2 dniach kłopoty z gazami się skończyły, przy karmieniu poprawa i zaczęłam powoli wycofywać Delicol. Do dziś jest spokój, ale codziennie podaję 1x Biogaia, 1xDelicol (bo każde dziecko na początku ma trudności z trawieniem laktozy), 2x Saab Simplex. Wolę tak, niż żeby dziecko się męczyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684865 przez Dave
Dzieci śpią, a ja chyba pod prysznic polecę, bo po tym upale to się człowiek lepi.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684918 przez kaikai
Agat Adas slodko sie usmiech :) a jaki on juz duzy i ma dlugie nozki. Wysoki pewnie bedzie.

Moj synus spi juz od godziny a ja padam po wizycie u mamy nachodzilam sie i w zusie bylam, podpisalam juz wniosek dodatkowy urlop rodzicielski wiec mam juz to z glowy.

Dzis przyszla do mnie @ teraz to juz chyba sie rozkreci bardziej czuje. Brzuch mnie boli ide juz spac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #684929 przez Dave
kaikai - już @? Bleeee.....

Ja chyba idę spać, jakaś wymęczona jestem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #684962 przez creatura
Ilonka, jak po wizycie w poradni?
Suzi, co tak cichutko dziś?

Nie wspominając już o Azji, Uli, Malwinsien, Paletce, Pati, Anabelle, Moni89, kasrob, Natalii i Anforze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl