BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 7 miesiąc temu #766285 przez Suzi
Witamy się :)
Nocka spoko mimo katarku :silly: jedna pobudka dopiero kolo 6 :woohoo: , ale niewątpliwie katar był przyczyną krotszego niz zazwyczaj dosypiania, no zdarza sie i do 9.30 a dzis zaledwie do 8, przez katar wlasnie :angry:
Teraz odbywa się druga drzemka, nie odciagam mu jakoś nadmiernie tych glutków, trochę mu bulgocze, troche wykicha, trochę sam wciągnie :silly: , ogolnie to ten katarek Mikusia nie jest jakis wodnisty, bardziej taki klajster, wiec mniej go wypływa, więcej w nosie i głębiej gdzies tkwi, ale jest przeźroczysty, wiec nie nadkazony na szczęście. Oby juz sobie poszedł
Na apetyt tez nie wplywa raczej :side: , dzis najlepszym uspokajaczem okazala sie buła, abym mogla spokojnie zjeść swoje śniadanie a Księciunio wytrwał na swoim tronie, ktory go powoli zaczynal kąsać w tyleczek, wreczylam żytnią bułę, w ktora się z zapalem i namaszczeniem wessał i zapanowal blogi spokój :lol: spokojnie dokonczylam sniadanie, nawet ciut jeszcze sie ogarnęlam i odebralam bułę ku niezadowoleniu synka :side: buła niestety obecnie przypomina gąbkę :P chyba ja dam na kaloryfer a potem na przemiał do kotletow pojdzie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766310 przez kaikai
Ha ha ha niezly tekst Suzi z ta bulka :) :)
Moj tez ostatnio od babci dostal cala buleczke i troche sie pobawil.

My bylismy u lekarza z Ewelina i oczywiscie z malym tym razem w roli obserwatora. Ewelina wymeczyla lekarke o zwolnienie z wf do konca pazdziernika na razie. No i do ortopedy ma skierowanie bo kontuzja sie odezwala z czasow wakacji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766354 przez Dave
Kurka, teraz taka "smarkata" pogoda. Dużo zdrówka wszystkim zakatarzonym :laugh: :laugh:

Ilona - czyli jedną przypadłość maluszków macie zaliczoną. Ciekawe kto będzie następny. Dobrze, że tak łagodnie to Emilka przeszła.

Młodziak zalicz kolejne spanie. A ja mam 3 dzieci, mąż wrócił lekko "poturbowany" - czytaj z bólem głowy czyli umierający. :cheer: :cheer: :cheer: Zaserwowałam pyszny rosołek, mam nadzieję że go postawi na nogi. Bo coś mi o drzemce wspomina, oj niedoczekanie jego :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766361 przez malwinsien
hej dziewczyny, dzisiaj przypomniały mi się ciążowe czasy i postanowiłam zajrzeć, niestety jest ponad 2000 wiadomości zaległych więc was nie nadrobie ale ściskam wszystkie, mam nadzieję, że dzieciaki zdrowe i rosną w siłę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766369 przez Dave
No proszę Malwi nas odwiedziła :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kobietko co u Was? Dawaj foty, dawaj, dawaj :lol: :lol: :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766374 przez ilonah
Dokładnie pierwsza choroba zaliczona, dobrze, że tylko taka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766399 przez malwinsien
U nas już dobrze, nosimy aparaty, marysia słyszy od 50 DB na prawe ucho i na lewe niestety nie słyszy ale dużo w domu ćwiczymy, w aparatach podobno słyszy wszytsko więc będzie dobrze. Dużo leżałysmy w szpitalach bo znależli cytomegalie u małej i badali czy wrodzona czy nabyta, wywnioskowali, że nabyta całe szczęście :) Dużo by opowiadac. Mała jest radosnym maluchem i przesypia całe noce od tygodnia (Bogu dzięki ) :) Muszę zrzucić zdjęcia, to maryśka ponad miesiąc temu, teraz jest zdecydowanie grubsza:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766405 przez Dave
Malwi - to super wieści. Technika postpuje i wierzę, że Marysia będzie mogła normalnie funkcjonować.
śMIESZKA TAWID



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766417 przez Dave
oj, zwiesiŁ mi sie tablet.
mialam pisac ze Marysia taka smieszka :side:

a czy Wy czasem nie macie za soba przeprowadzki???



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #766438 przez malwinsien
o sierpniu wróciliśmy do domu bo 2 miesiące był remont był u nas i mieszkaliśmy u teściowej :) ale całe szczęście już po wszystkim ufff :) a ty dave jak dajesz rade z dwójką??? :) Ja jak bym mogła to bym już drugie robiła ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766460 przez Dave
malwi - to do dzieła :) :) :) ale ni epamiętam czy Ty miałać CC cz SN, wybacz ale nie mam dostpu do tabelki, a skleroza jakaś mnie trzyma.

A jak sobie radzę, no cóż czasem człowiek ma dośç, ale ogólnie jest fajnie. Jak by tylko jeszcze mąż częściej w domu był>byłoby duuuużo łatwiej.
Ale szkrabki moje są super, już się troszkę potrafią ze sobą bawić, coraz lepiej. a w przyszłym roku mam nadzieję, że będę mogła sobie z kawką siedzieć i patrzeć jak szaleją razem:)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766497 przez malwinsien
haha no właśnie dzieciaki będą samoobsługowe za rok :) ja miałam SN ale mąż odrzucił podanie o dziecko na ten rok ;) może za pare lat... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766525 przez ilonah
Malwinsien śliczna ta Twoja Marysia, radosna i wesoła. Bardzo Wam kibicowałałam i super, że chociaż na jedno uszko Marysia słyszy. Tak jak pisze Dave technika idzie do przodu wiec za parę lat może coś wymyślą i Twoja córeczka będzie słyszeć i drugim uszkiem :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766537 przez agat
Malwi jak fajnie, że do nas wpadłaś :) Zostań na dłuzej :) Marysia jest prześliczna :) Cieszę się, że jednak słyszy dzięki aparatom, trzymam kciuki, żeby było lepiej!

Adaś marudny cały dzień, katar taki sam jak u Mikiego, czyli z nosa mało co wypływa, większość siedzi w środku. Raz na jakiś czas psiuknę mu do noska, by się rozrzedzało i spływało samo. Dzień mamy rozwalony, bo byłam u dentysty i musiałam młodego oddelegować do teściowej, a ona jak zwykle wszystko na opak. Zawiozłam go gotowego do dłuższej, nawet 2-godzinnej drzemki na dworze, a okazało się, że maluch spał niecałe pół godz bo teściowa na spacerze spotkała koleżankę i chciała jej pokazać jaki wnuczek fajny, więc go obudziła :ohmy: Tak jest za każdym razem :/ Dlatego nie znoszę zawozić jej małego, no ale cóż zrobić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #766590 przez pauluska
To widze ze nie tylko Ige dopadl katar masakra jakas z tym :( u nas odciaganie pomaga na moment za chwile znowu caly nosek zawalony problem ze spaniem oj biedne nasze dzieciaczki :( czuje ze czeka nas ciezka nos. Zdrowka dla pozostalych chorowitek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl