BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #859423 przez Dave
Dzien dobry



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859441 przez monia89
Adasiu łap spóźnione życzonka poprostu cudny jesteś na tych zdjęciach i filmikach :-) ja ten weekend mam niestety szkolny.... buziaki.


a co do tej jednej pseudo mamy to brak słów ja napisałam tam co czułam i przebeczałam cały dzień :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859443 przez monia89
Mateuszku jakie Ty masz cudne loczki ♥
Leosiu Tomusiu dużo zdrówka dla Was ♡♥♡

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859492 przez Olga60
Dzień dobry :)

Któraś z Was pisała o piłeczkach do zabawy w baseniku. W tesco są w fajnej (chyba ;) ) cenie piłeczki :)

www.tesco.pl/produkty/zabawki/zestaw-100...lastikowych-w-siatce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859501 przez vika
Potwierdzam....piłeczki są fajne ...za tą cene ...i dodatkowo polski produkt :)
Kupilismy a Tośka pierwszego dnia nie mogla sie z nimi rozstać ....nawet zasnęła z dwoma piłeczkami :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #859616 przez linda
Cześć
Wczoraj jak w końcu udało mi się naskrobać posta,to forum mi zastrajkowało i jakiś błąd wyskoczył :( nie mogłam dodać,a może to przez to że za długo pisałam,bo musiałam zrobić prerwę na karmienie Tosi,hmm..
W każdym razie postaram się odtworzyć.

Bardzo wstrząsnął mną temat dziewczyny z czerwcówek,brak słów,miałam nadzieję że może jednak zmieni zdanie,albo,że okaże się że to tylko idiotyczna prowokacja,niestety... [*]


Spóżnione buziaki dla Adasia przystojniaczka! :kiss: pięknie już drepta,na roczek będzie biegać :)
Mati słodziaczek chłopaczek :kiss:

Chorowitkom zdrówka!! Szybko się kurujcie,bo szkoda tej pięknej wiosennej pogody na chorowanie!

Creo jak Tosia jakaś podejrzana mi się wydaje to zaraz aplikuje witaminkę C w kropelkach,a jak pokasływała to właśnie "parówki" z soli nam pomogły.Resztę znanego mi arsenału widzę stosujecie,mam nadzieję że pomoże i obejdzie się bez antybiotyku.

Suzi Co do zabaw i zabawek to u nas też raczej wszystko na max 5 minut.Najlepsze zabawy to wygłupy z rodzicami no i tańce :lol: Jak tylko Tosia usłyszy znajomą muzyczkę to zaraz dupka sama podskakuje.Uwielbia tez tańce w parach czyli u mamy lub taty na rękach ;)

O tych piłeczkach też właśnie myślałam :) Trzeba podjechać do tesco-dzięki dziewczyny za cynk!
Skoro imienniczce sie spodobały to może i mojej Tosi piłeczki przypadną do gustu :) Vika majóweczki też czasem podczytuje-gratuluję serdecznie fasoleczki :kiss:

Taka piękna dziś pogoda u nas,jak tylko Tosia wstanie zmykamy na dłuugi spacerek :)
Miłego dnia :) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859642 przez vika
linda dziękuję bardzo :)
A widzę,że Tosie to takie wierci-dupki w jednym miejscu nie usiedzą :woohoo: moja też caly czas by tańczyła a o zabawie nie ma mowy tylko szrpaniny ze starszą siostrą wyglupy i tańce...no i ostatnio doszla zabawa piłeczkami :lol:
pozdrawiam wszystkie kwietniówki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859644 przez agat
Tomeczku łap swoje buziaczki :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

My już po pierwszym wyjściu na dwór, jest cudnie :) Trochę wieje, ale ten wiatr jest ciepły :) Zrobiłam zakupy, a Adaś przy okazji się przewietrzył. Po obiedzie drugi spacerek :)

Kurde faje te piłeczki, ale mnie przerażają, bo znając Adasia byłyby wszędzie :) Dla niego najlepszą zabawą jest rozsypywanie wszystkiego i roznoszenie po domu. Kto by to zbierał wieczorem :P

Idę ogarniać obiad i swój tłusty łeb.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859659 przez Azja
witam

buziaczki dla Tomeczka :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

u nas dzis pobudka przed 6 :X , a wbrew pozorom nie poiszeł spac o 17 :P , koniecznie musimy mu rolete do pokoju kupic, bo go "widność" rozbudza :silly:

Suzi Jasiek tak chodzi czasem wczesnie spac, ale w dzien ma zazwyczaj wtedy jedna drzemke i to np. tylko godzinna wiec i tak nie wiem skad on ma tyle energii na harce B)

ja juz zaliczyłam zakupy, pojechałam własnie do tesco po piłeczki i przy okazji kupiłam banki mydlane, wow jaka radość z baniek, piłkami nie zdarzył sie nacieczyc, bo wstał z drzemki i został oddelegowany z tatusiem na spacerek, a ja biore sie za dalsze porzadki ;)

Agat bawi sie Adaśko z kotem?? bo Jasiek jak widzi kota to az piszczy i idzie do niego i szarpie i mu siersc wyrywa, juz nie mam cierpliwości do niego w tej kwestii, tłumacze i nic, a kot zamaist ucieka to sie rozkłada, a za chwile prycha na niego, albo łapa ale bez pazurów go okłada, a Jasiek mysli wtedy ze kotek mu robi "papa" wiec i on mu odmachuje, oj zwariowac idzie z nimi :P

dobra spadam bo chłopaki wroca, a ja na necie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859688 przez agat
Azja u nas "zabawy" z kotem wyglądają podobnie :) Adaś tylko go widzi to banan na buzi i głośne "kaaaaaa" :) Tuli się do niego, ogon chce mu złamać :P "głaszcze" wyrywając sierść. Kot czasami zwiewa, czasami rozkłada się zrezygnowany i poddaje torturom, kilka razy pazurem go po rączce przejechał, ale to naprawdę już musiał go młody porządnie wkurzyc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859761 przez Suzi
hej :)

My podobnie jak Agat, juz jeden spacerek zaliczylismy, ale Mikuś zdecydowanie preferuje spanko w domu a i ja tak wolę, bo przynajmniej chwila dla mnie a kawka i tablecikiem :silly: ze o jakichś pracach domowych nie wspomne,typu obiad dla rodziny.... :blink:
Pogoda u nas PRZECUDOWNA, normalnie Egipt :lol: i pomysleć ze w zeszłym roku o tej porze przedzierałyśmy sie przez zaspy śnieżne torujac sobie drogę wydatnymi brzuszkami :lol: :lol: :lol: :silly: Polska to kraj w ktorym się nudzić nie da :silly: :blink: :side: żadnej stagnacji ani powtarzalności ;)

TOMASZKU w ten pierwszy dzień wiosny lapaj należne buziaki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
A tak w ogole Madziu, chcialabym przypomnieć, ze był caas kiedy my zazdrościłyśmy Tobie przesypianych nocek, pamietasz?? :blink: :side: no to teraz się wyrownuje :woohoo: , ale nie martw się, niedługo i do Ciebie prWspane nocki powrocą, NAPEWNO! :lol:

Olga, Vika, kurcze, ja na te pileczki w tesco już DWA razy patrzylam i jakoś nie kupilam, dzisiaj polecę, to moze jeszcze kupię :blink:
Ale w co te kulki potem mu wsypać, bo tak po domu jak rozpirzgnie to sie pozabijamy :silly: , tak mi chodzi po glowie jakis dmuchany basenik, teraz na kulki a latem na wodę :side: nie? Chyba niezly patent, tylko trzeba by taki ciut więkkszy.
Azjai Agat, u Was nie wiem czy ten akurat pomysł dlugo by prztrwał ze względu na koci sprzęt :silly: :S
A tak swoją drogą, to przeokrutnie tęsknie za kotem!!! :kiss: ....no ale u nas niemozliwe, juz pisalam o tym :( :( :( , ze tez musialo trafic na taką kociarę jak ja :(

Ciocia Dave, jak zwykle poszalała z postem, eh ciociu ciociu........... :silly:

Azja, myślę, ze te rolety to świetny pomysł, my mamy taka anntywlamaniową, jak jeszcze nie bylo Misia, to mąż wojował ze mną bo on chcial zaciagać calkowicie i robić taki "loch"a ja zaledwie do polowy pozwalalam mowiąc ze śpiąc w atkim ciemnym lochu nie mam szans sie obudzić rano...a teraz małż jest wpelni usatysfakcjonowany, bo na potrzeby snu Misia, śpimy w lochu :silly: :P ;) no a ja ......mam problem zeby moj mozg sie obudził, bow koncu jest "noc" :silly:
Tylko jesli będziesz brala roletę taką materialową, to weź nieprzezroxzystą, są takie i wtedy masz ciemność gwarantowaną. One mają jakąś pdwójną powłokę niepraepuszczającą promieni slonecznych, dokladnie juz nie pamiętam jak sie ro nazywa, ale mielismy takie u dzieci jak byly małe.


Byłam dziś w pracy, powiedzialam pani dyr ze nie wracam jeszce..... :side: nawet nie wygladala na szczegolnie zdziwioną....to dobrze :woohoo:

A tak w ogole to ostatnio takie jesteśmy zintegrowane z naszymi sąsiadkami Majowkami, ze moze zacznijmy na jednym wątku pisać :woohoo: , nas malo ich duzo, ale moze sie pomieścimy :lol: :silly: :side:
Juz nam FB caly "poczatek roku" zżarlo, stycznowki, lutowki, marcowki.....teraz juz tylko my w kolejce do dezintegracji, wiec nie dajmmy się, w kupie siła :lol: w sumie i tak się wzajemnie czytamy i znamy, no nie? ;) :laugh:
A Pauluska i Anabelle mimo ze formalnie kwietniowki to i tak wolą pisać obok, więc ........lamiemy bariery? Jak Unia to Unia :lol: :blink: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859771 przez Olga60
Suzi świetny pomysł, możemy nazywać się Mamusie Kwietniowe i Majowe :lol:
"Idę" więc zadać temat u nas, a i Wy dziewczyny się zastanówcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859791 przez Dave
Suzi - :P :P :P :P

u nas pogoda. Jak wyszłam z dzieciakami o 10 na dwór tak jeszcze nie były w domu No Mateo na szybkie am, am i przewijanie pampa. A Maja to nawet tam obiad zaliczyła

Ja mam tyle róznych zabawek i o kulkach nie myślę, bo ja pitolę chyba bym sie o nie zabiła. A i tak Mateusznie posiedzi długo przy zabawkach Owszem jaęli się z niem bawię to ok, ale sam to już nie. On i tak tylko chodzić chce, więc ja się garba dalej nabawiam :dry:
Teraz młody śpi i już słyszę aję jak płacze więc uciekam....



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859931 przez kaikai
Czesc

jutro jedziemy na dzialeczke:) taka piekna pogoda

fajny plan dnia Dawidka udalo mi sie wypracowac i maly przesypia cale nocki bez mleczka:)
jak bede mniala chwile czasu to napisze

co do wspolnego watku z Majowkami jestem za, tez czytam je czesto no i u nas czasami pusto i cisza caly dzien
mi to ostatnio ten telefon wariuje, a na laptopika czasu brak, wiec malo pisze bo zalogowac sie nie moge, ale czytam wszystko
tylko dajcie znac jak bedzie wspolny watek bo mnie w weekend nie bedzie

ooo Dawid mnie szarpie i czuje smrodek :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859934 przez kaikai
Buziaki dla Tomeczka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl