BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #859937 przez Azja
tez jestem za wspolnym wątkiem :) bo tez podczytuje majówki, a nas i tak jerst mało, a Jasiek urodził by sie jeden dzien pozniej i by był majowy hihi :P

zaliczyismy dzis wizyte w piaskownicy, bardzo sie Mlodemu podobało, nie obyło sie bez degustacji piasku ;) a fuj

dzis mielismy jedna drzemke, Mlody ledwo do 18 wytrzymał, teraz sobie juz ładnie spiocha :)

maja do nas przyjsc dzis znajomi, wiec lece cos jeszcze ogarnac :blink:

miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860047 przez Dave
Tomeczki cmok, cmok, cmok :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Dzieci poszły spać. A jakas zmęczona na maksa jestem. I chyba dziś nici z ćwiczeń będą :(

Ale mnie komputer w bambuko ładuje. Będę później.

A co się ma połączonych wątków jak najbardziej, w końcu Mateo to też prawie majówkowe dziecię;)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860092 przez agat
To co, idziemy do majówek? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860135 przez Dave
Sama nie wiem, żal mi tu opuszczać miejsce :(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860146 przez Olga60
Dave nie dziwię Ci się, nawet przez chwilę (nie wiedzieć czemu) przeszedł przeze mnie pewien smutek. U Was taki spokój panował, a u nas szaleństwo :side: :lol: , pewnie to kwestia przyzwyczajenia :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860148 przez creatura
Dobra, czas przestać się mazać i nadrobić zaległości.

Linda, Tosia prześliczna jest. Emilka ma w końcu koleżankę, no i my napatrzymy się na stylizacje dziewczęce, bo dotychczas to królowała moda "męska" :blink:

Agat, ale jak? Czyli byłaś u gina, zrobił ci badanie dowcipne czy tam cytologię i infekcji nie zauważył?????

Suzi, na co Ty się rehabilitujesz, bo mi umknęło?
U nas jak u Moni i Madzi, dziadek konstruktor rzeczy wszelakich - złota rączka, tartak też się znajdzie w inwentarzu:blink: zajmie się arsenałem ogrodowym - I hope :side: Na trampolinie sama lubię sobie poskakać, jak do chrześniaków chodzę, więc jak Leoś do niej "dorośnie", na pewno sobie strzelimy :)
Rodzina nas pytała, co chcemy na roczek i może trochę bezczelnie, ale szczerze odpowiedzieliśmy, że kasę.

Agat, Adaś super chodzi, no, ale w końcu tato wu-efista, a to zobąwiązuje :blink: Kot - uwielbiam. W ciąży oby nie jest?? - w sensie kicia - bo jakby wpadkę zaliczyła, to ja rezerwuję kociaka.


Spóźnione buziaczki dla Adasia i Tomusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Za chwilę będziemy składać życzenia z okazji 1 roczku. Suzi, ćwiczysz już rymy?

Suzi, u nas najlepszą zabawą jest chodzenie - ja trzymam w okolicach brzuszka-pach, a Leo gna gdzie chce.Sam daleko by nie zaszedł. Lubimy też budować cosik z klocków drewnianych - ja buduje, Leoś burzy, "grywamy" w szachy, buszujemy w szkatułkach z pierdołami, w szufladach, szafach, itd Trza kombinować :blink: Aaaa, i jeszcze jak u Lindy, tańce na rękach u mamy - moga trwać forever.

Dave, ależ fajny śmieszek z Mateuszka, włoski jak u aniołka, no i coraz bardziej Majosowaty :woohoo:

Agat, a może to wina pampków, te krostki. Rozważałaś wielorazowe?

Wypas macie z tym przesypianiem nocy, choć u nas teraz w chorobie, paradoksalnie, Leoś śpi spokojniej i rzadziej się budzi niż normalnie :cheer:

Ilonka, biednaś, takie samopoczucie "dolinowe" i jeszcze u teściów musisz się gimnastykować :kiss:

Teraz sobie przypomniałam, że trzy lata temu kupilismy chrześnicy basen dmuchany i masę tych pileczek z tesco - szałowe są. Muszę też Leonkowi sprawić, tym bardziej, że mamy te lampki Cotton Balls i Leoś szaleje na ich punkcie, ale mi trochę szkoda ich tak tarmosić po ziemi.

Azja, właśnie, roletę nieprzeźroczystą kup :blink: nasze beżowe - co mnie wtedy tak zaćmiło jak je kupowałam - bardzo mało zaciemniają :dry:

Ja też jestem za połączeniem wątków (w sensie rozszerzeniem grona rozmówczyń), ale trochę żal tak przestać pisać na naszym kwietniowym, on taki szczególny dla nas jest, pełen wspomnień. Co innego jakbyśmy stworzyły nowy majowo-kwietniowy, tylko czy Majówki się zgodzą, bo ich wątek kwitnie :blink: Zawsze możemy się wpraszać na rozmowy :woohoo:

O, i jeszcze Olga, tak ładnie o nas napisała :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860160 przez Magdalena9t
Hej taka piękna pogoda dziś u nas ,że żal nie skorzystać ;) :)
pospacerowaliśmy sobie ładnie, Tomek kopsnął drzemkę :)
A tak poza tym pospałam dziś do 9,a Tomeczek nawet do 10;20 :cheer: :cheer:

Suzi pamiętam , pamiętam ach to były piękne czasy :blush: :)

Smażyłam dziś naleśniki i się oparzyłam, na dwóch palcach mam bąble :( ale ze mnie niedara :P :dry:


Lecę spać :)

Dzięki za życzonka :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860166 przez creatura
Teraz mi do głowy przyszło, żeby może każda z nas napisała takiego pożegnalnego posta na naszym wątku, żeby nie został tak nagle ogołocony i urwany w pół myśli. Co Wy na to???? Dobra przyznam się - I need closure :blink: :silly: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860167 przez Dave
Madzik - no wiesz co takie herezje wypisywać :ohmy: :ohmy: Taką porę na wstawanie sobie wymyśliliście :ohmy:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860171 przez creatura
Dave, Madzia - dziś w trójkę nocny dyżur pełnimy? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860172 przez monia89
Tomeczku moc buziaków dla Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860176 przez Olga60
creatura przestań już, ja taka wrażliwa ;) , łzy się cisną, chodź już do NAS, Wasze opanowanie przyda się przy naszym temperamencie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860180 przez agat
Odpisuje nie po kolei :P

Spanie do 10? Szał! Wiecie, że od kiedy Adaś jest na świecie NIGDY nie zdarzyło mi się wstać przed nim? On rozporządza porami pobudek i swoimi i moimi :P

Creo glinka zajrzala, dostrzegła resztki okresu i nie zaglebiala się szczególnie. A cytologie zrobię w pon.
Co do wielorazowek to nie rozważałam, bardziej w stronę nocnika się skłaniam. Dziś podczas wietrzenia tyłka Adaś zrobił kupę na podłogę :ohmy: :S

Co do wątków kwietniowo-majowych to nie wiem jak się majówki na to piszą, ale można by stworzyć nowy wątek, ani majowy, ani kwietniowy tylko może wiosenny, gdzie na początek w pierwszym poście każda by się w dwóch zdaniach przedstawiła by się zapoznać :)
Ale tak czy inaczej Kwietnioweczkowego wątku żal ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860182 przez Dave
Ja to sie chyba nie pożegnam z tym wątkiem. Kurka no.. :( :( :( :( :( :(



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860183 przez monia89
A ja Was czymś zaskoczę pewnie ale o tym później napiszę jak odeśpię....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl