BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 1 miesiąc temu #858462 przez pauluska
Tak piłeczki to super sprawa :) Kupiłam jakiś czas temu Iguni ale średnio się nimi interesowała a teraz szaleje że hoho nie rozstaje się z nimi nawet jak pełza to piłeczki w rączkach próbuje wstawać trzyma w rączkach wypadają jej a ta tak kilkanaście razy zgina się po nie i próbuje dalej aż się poddaje :D

kaikai macie wózek ? my chyba zamawiamy w następnym tyg ale teraz to się na kolor zdecydować nie mogę :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858512 przez agat
O jakich kulkach mówicie? Adaś ostatnio potrafi kilkanaście minut siedzieć i bawić się piramidą z kółek - zdejmuje i nakłada kółeczka :) Dokładnie takie ma:


Dziś była u nas koleżanka z półrocznym Filipkiem, tym razem to Adaś był górą i dręczył młodego, zabierając mu wszystkie zabawki :P Nawet pociągiem razem jeździli ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858514 przez kaikai
Paula jeszcze nie kupilismy, jakos czasu nie mam podjechac do sklepu i caly czas mysle o organizacji urodzin, moze po urodzinach podjade. Ja na ulicy widzialam granatowy i podobal mi sie :) ale to jeszcze w sklepie zobacze. A ostatnio bylam w ikei i obok jest sklep swiat dziecka i juz chcielismy poogladac i kupic cos, ale maly tak mi marudzil ze nie dalo sie :(
Jak kupisz pierwsza to daj znac i o fotke Iguni w nowym wozeczku poprosze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #858516 przez creatura
Cześć Dziewczyny

Weszłam przedtem poczytać i doszłam do historii tej dziewczyny z czerwcówek i serce mi pękło :( :( :( :( "Jak świat może stawać się lepszy, skoro nawet matka zabija własne dziecko?"

I to co miałam napisać, teraz mi się takie nieistotne wydaje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858522 przez Dave
Meldunek;)

Agat - ale fajny jest Aidacho :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Boziu przed chwilą mi wpadło w klik. Masakra!!! www.interia.tv/wideo-najgrubsze-dziecko-...y-a-wazy,vId,1393752



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858532 przez kaikai
Agat Adas super :)

Wlasnie przegladam allegro z kulkami, wpisz w googl kulki do basenu bo mi z telefonu ciezko linka wstawic. Pelno tego na allegro :)

Dawid tez sie wieza bawi ma taka z muzyczka, zdejmuje kolka w ekspresowym tempie :)
Ale pilki to teraz u nas hit :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858628 przez agat
Hej :) U nas dziś pierwsza zmiana :P Zauważyłam, że Adaś wstaje albo o 6, albo śpi do 8, na zmianę :P Dziś niestety ta wcześniejsza, mam nadzieję, że jutro pośpimy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858651 przez kaikai
Buziaczki dla Adasia :) :)

U nas od kilku dni Dawidek przesypia cale noce bez mleka, ale budzi sie kilkanascie razy tz steka przez sen i siada, daje mu smoczka to spi dalej.

Dzis dodalam dwie miarki mleka 3 do 2 . Pediatra mi powiedzial zebym juz powoli przestawiala na 3 . Zobaczymy co maly na to, ale chyba mu nie smakowalo bo wypil tylko pol butelki, moze to tez przez zabki. No nic za godzinke dam mu jeszcze jajeczko.

Dzis jade do mamy, wiec mnie nie bedzie, musze dzialalnosc zawiesic i o wychowawczy wypisac narazie do wrzesnia, pozniej zobaczymy. Chce jeszcze z malym spedzic cale wakacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858660 przez agat
Dziękujemy :)

Adamson chyba chce niemowlęcy etap zakończyć z przytupem, bo skoro na dzień dzisiejszy chodzi tak:


to co to będzie za miesiąc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858830 przez Magdalena9t
Hej ,miałam wczoraj pisać ale nie było czasu, a wieczorem Tomeczek marudny , strasznie mu leci z noska,noc też prawie nieprzespana :( jedziemy dziś do lekarza, niech obejrzy Tomeczka,

Adaś to zdolniacha,niech kot się boi :silly: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858905 przez agat
Gdzie się moje kwietnióweczki podziewają? Piszcie, bo się szlajam w nieodpowiednie rejony forum z nudów :/ (Nie mam na myśli sąsiadek Majówek ofkors :P ). Adaś śpi już 1,5h, zgodnie z prawami natury pewnie usłyszę jego wołanie jak tylko kliknę 'wyślij' ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858909 przez agat
Ha! A nie mówiłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #858917 przez Suzi
Hej :)

Agat, NIE CHODŹ TAM!!!!! I nie mam tu na mysli broń Boze naszych serdecznych sąsiadeczek Majowek :silly:
ale o krok dalej ...to juz ZA daleko :P :P
Po co masz sie niepotrzebnie denerwować :angry:
Powiem Ci ze Mikulec dziś od 5 rano :cheer: :cheer: :cheer: :( rozpoczął obchody 11 miesięcznicy ADASIA - ADAŚKU Słodki Walkerze, łapaj co Twoje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
No i nie było sposobu na wariatuńcia :( , probowalam na wszystkie sposoby uśpić go poza naszym łożkiem, bo mi kregosłup dokucza ostatnimi czasy a spanie z Misiem oznacza pozycję zlamanego paragrafu prze np 2 godziny, do bólu :cheer: :P i chcialam tego uniknąć, ale nie dalo się, przemarzlam do szpiku kosci, nie żeby zimno bylo , ale wiecie jak to jest o 5 nad ranem.......usnął mi na rękach po półgodzinnych zmaganiach no więc bach, do łożeczeka.....a w łożeczku -oczyska NATYCHMIAST jak spodki, uśmiech spod smoka -"oszukiwalem ze spalem" hyc na nogi i dalejze w tany.
Wiec go zlapalam za majty, zawleklam do nas i probowaliśmy spać. O 6.30 mąż zrejterował i zrezygnowany poszedl szykowac sie do arbajtu a kolo 7 gad pad (ł) :P ni dospał laskawie do 8.50.
Oczywiscie jak mamy łoze szerokie na niemal 2 m to dzidziuś zajmował 1.80 szerokości a mama ...........CALUTKĄ resztę :silly: :silly: :silly: we wspomnianej pozycji....
Dobrze ze mam dzisiaj rehabilitację.....

Tak więc miesięcznica ADAMSONKA uczczona juz od bladego świtu, a teraz chwila relaxu...
Czekam na OBIECYWANE 16 stopni, ale cos nie bardzo te obiecanki mają pokrycie w rzeczywistosci, mamy zaledwie 10 stopni :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859084 przez agat
Dziewczęta, co z Wami? :)

Azja, gdzie ty i Dżon Twój?

Ilonko, pojechaliście do tych teściów w końcu?

Madzia jak zdrówko Tomeczka?

Dave, czy ty kiedyś znajdziesz czas na posta dłuższego niż 2 linijki? :P

Suzi, co te lutówki tak zamilkły? Na fb się przeniosły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #859105 przez Paulaaa
agat napisał:

Suzi, co te lutówki tak zamilkły? Na fb się przeniosły?

Tak :P Jesteśmy na fb a Suzi razem z Nami (chociaż dziś coś mało pisze :blink: )

Agat synka masz ślicznego i fajnie stawia pierwsze kroczki. Za tydzień będzie chodził na tip top, a za miesiąc będziesz go ganiać :lol:

Pozdrawiam
Lutówka 2013 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl