BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

10 lata 2 miesiąc temu #856515 przez agat
Budzę się rano a za oknem biaaaało :/ Na szczęście już nie ma śladu po śniegu, ale pogoda nadal średnio spacerowa.
O 12 idziemy z młodym do lekarza po maść na reaktywację drożdżaków, przy okazji niech go obejrzy pod kątem ataku kup.

Adaś coraz pewniej chodzi, potrafi już przejść cały pokój :) Oczywiście jak chcę nagrać filmik to od razu jest bach na tyłek, ale cośtam mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856566 przez Olga60
Dzień dobry :)

agat bravo dla Adasia, prawdziwy piechur z Niego :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856621 przez Magdalena9t
Hej :)
u nas jeszcze bardziej wietrznie, co chwilę mamy awarię z prądem :angry:

Ale Adaś super chodzi już, na urodziny będzie śmigał jak perszing :laugh: :laugh: :blink:


Ilonka też bym się wkurzyła, planujesz urlop może gdzieś chcesz wyjechać a tu Ci mówią,że jednak nie :angry:


Lecę ogarnąć obiadek póki Tomek śpi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856666 przez Suzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856669 przez Suzi
Witajcie :)

Agat, brawo BRAWISSIMO dla Adi Walkera :lol: , tylko ja OCZYWIŚCIE , JAK ZWYKLE filmik to sobie mogę........wyobrazić :angry: :angry: :angry:
Boszsz, śnieg mialas???? :P :P , u nas na szczeście niet tego syfu, ale wieeeeeeje :(
Chyba znowu kisić się będziem :P

ilonka, to bym sie wq.....rzyla :P
Dzielny tata, faceci mają wprawę w tankowaniu spragnionych pojazdow to i dzidzie zatankują :lol:

Miki nie chodzi jeszcze ale czasami probuje sie puszczać stojąc, ale zaraz bęc na pupę, więc jeszcze na chodzenie poczekamy :silly:
Dzis sie WRESZCIE nauczyl robic pa-pa, podejrzewam, ze umieć to umiał juz dawno i wiedzial o co chodzi, wnosze z szelmowskiej miny kiedy go wszyscy blagali o pa pa, ale dziś się "zapomniał". I pomachał jedną a potem druga lapką i machał na zawolanie przez cale przedpoludnie :lol: :woohoo: :blink:
Ważyłam Klocka bo mi ręka juz odpada jak go noszę -10.300 sobie Klocuszek winszuje, więc nie dziwię sie mojej ręce :silly: :huh,: no i w sumie ubranka 74 przechodza do historii, a i niektore 80 bywają problematyczne....rosnie Misio jak na drożdzach :lol:
Ale troszkę smutno w sklepie jak te malusie slodkosci trzeba juz omijać i coraz większe i większe oglądać :dry:
Ja, ktora "przerobilam" juz wszystkie etapy rozwoju dziecka, chyba najbardziej odczuwam ten upływ czasu i nieuchronne przemijanie tego NAJKROTSZEGO a NAJSŁODSZEGO i NAJMILSZEGO okresu w zyciu dziecka :dry: DLACZEGO to co najmilsze musi trwać tak krotko???? :(
Celebrujmy więc kazdy dzień, to se ne wrati, pane Havranek..... :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856720 przez Dave
Agat -wow jak Adaś już zasuwa!!! Super.

Ale ja mogę się też czyms pochwalić - dzisiaj Mateo swoje pierwsze samodzielne kroczki postawił :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pogoda raczej do d*** wieje cholernie, ale nie jest jakoś lodowato. Zastanawiam się nad spacerem.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856758 przez linda
Hej :)


My na roczek planujemy Garden Party :silly: Będzie najbliższa rodzinka,zrobimy grilla,zamówimy torcik i dużoo balonów,mam nadzieję że pogoda dopisze.

Byłam w h&m na wyprzedażowe czapeczki się już nie załapałam,ale za to fajne spodenki z przeceny upolowałam. Zakupiłam słodki berecik wiosenny,ale Tosia też zakumała ostatnio że czapkę można ściągnąć,więc chyba będę musiała się za wiązaną rozejrzeć jeszcze(choć jakoś ich nie lubię).

Brawo dla Adasia!,super już sobie śmiga!!!moja iskierka póki co na etapie raczkowania, wstawania przy czym tyko się da i dreptania z pomocą sofy czy stołu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #856796 przez Suzi
linda,słodziaczek z Tośki :kiss: tego smoka to ma atomowego! Mieści jej sie do buzi??? :cheer: :cheer: :silly: a może to raczej taka przytulanka? :blink:
Przynajmniej nasza Emi nie będzie miala kompleksow w kwestii fryzury :blink: :blink: :blink:

Powiem Wam, ze synek znajomych, obecnie ma 6,5 miesiaca i wlasnie zaczął wstawać :cheer: :cheer: :cheer: lapie się szxzebelkow i hyc -stoi!!! Sześć i pół miesiaca :cheer: , niezły zawodnik. :ohmy:
Ten to w wieku roku nie bedzie juz pewnie pamiętał, ze mozna sie przemieszcac inaczej niz na dwoch nogach :ohmy: :woohoo:

No i udalo mi sie obejrzeć jakims cudem Adaśka :lol: , super sobie chodzi :woohoo:
Mikuś zapitala na czterech jak perszing :side: na dwoch tylko stoi, poki co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856830 przez kaikai
Hej

no Adas to juz ladnie chodzi :)

linda slodka masz coreczke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856831 przez agat
Suzi napisał:

Przynajmniej nasza Emi nie będzie miala kompleksow w kwestii fryzury :blink: :blink: :blink:

O tym samym pomyślałam :)
Ślicznotka słodka z Tosi :)

Adaś poszedł spać, a ja muszę jechać do sklepu po mleko, bo nie starczy mi do jutra. Nie chce mi się bo jakiś halny grasuje :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #856898 przez Suzi
Łaaaaa, wrocilam z rehabilitacji :P , boli mnie wszystko! Caly człowiek :dry: , a ten masażysta to jakiś Hannibal Lecter lub hitlerowiec na stażu :P
Nie bede fanką masażu -- never! A do tego jaki przemądrzały! :angry: (masażysta I mean :silly: )
A tu wieczorem jeszcze TBC.....ciekawe jak ja jutro Mikusia obsłużę, bo dzis to jeszcze rozpędem dam rade, ale jutro......... :cheer: B) B)

Dziś jednak Misio zażył troche spaceru nawet sie udalo między ulewami utrafić :woohoo: i nawet slonko sie trafiło a wozek chronił przed wietrzyskiem, ale przynajmniej sie dotlenił :blink: i tatuś też....ja ogarnęlam chatkę, i wsyscy spełnieni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856927 przez Dave
Linda - Tośka jaka słodka :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: śliczności :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

My tez zaliczyliśmy spacer, ale wywiało nam jak sto pięćdziesiąt :ohmy: :ohmy:

Mateo wziął sobie do serca dzisiejsze pierwsze dreptanko. Wieczorem to normalnienie chciał za ręe się trzymać, tylk soam stał, łapał równowagę, klaskał i koncentrował się jak by tu jeszcze raz drepnąć :) Parę kroczków mu wyszło. Myślę, że już go długo w ryzach nie utrzymam :laugh: :laugh:

Lecę ogarnąć chatę, pranie powiesić i chyba nowe na jutro do pralki załadować.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856991 przez ilonah
A jednak urlop mam :lol: i to do końca tygodnia :lol: :laugh: tylko w czwartek do teściów jedziemy i to troche mniej mnie cieszy :dry: ale przeżyje. Mamy zaplanowane spotkana ze znajomymi więc dam radę.

Linda - śliczna Twoja Tosia i widze, że z włoskami nie za bogato tak jak u Emilki :silly: nieźe to dziewczyny podsumowały :P
Agat brawo dla Adasia- super sobie chodzi :woohoo: Emi dopiero zaczyna się puszczać i jak się zapomni to postoi chwilkę sama.
Dave gratulacje dla Mata dla jego pierwszych kroczków :)

Emilka śpi, straszny przytulak z niej i córeczka mamusi ale uwielbiam to. Wiem, że to szybko minie więc tulimy się dużo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #857012 przez monia89
Hej. Dziękujemy wszystkim za życzonka :-) Adaś jak super biega Dave gratulujemy piereszych kroczków :-) Tosia jaka laleczka ♥ u nas roczek będzie ogromny... ale tak to jest jak sie ma duuuza rodzinę my robimy imprezkę tydzień przed świętami żeby nikomu świąt nie zabierać no i impreza pod znakiem zygzaka lub kubusia. W TOSiku znowu obudził się zew gryzonia i gryzie wsxystko co sie da. Gryzonia Mikusia w tej dziedzinie sadze ze już pobił.... u nas pogoda koszmarna. Kisimy sie e domu :-/ Dzisiaj zapodałam Antosiowi naleśnika wcinał aż miło było patrzeć :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #857130 przez Magdalena9t
Hej :)

Dziś wcześniej zaczęliśmy dzień, bo mąż tak rozpalił w piecu,że aż woda się gotowała w grzejnikach i musiałam wstać i opanować sytuację :cheer: ( a tak się fajnie leżało obok śpiącego Tomeczka :blush: )

biedaczek wymęczony,że tak wcześnie wstaliśmy (7 rano) śpiocha sobie teraz ;)

Wow Tośka niezła modnisia, Emilka już nie będzie sama w gronie męskim :silly: :lol: :lol:

Mam pytanko: bo ostatnio rodzina pyta się mnie co na urodziny dla Tomeczka chce, a ja sama nawet nie wiem :unsure: macie jakieś pomysły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl