BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943669 przez Dave
Ooo widzę, że jest ostro. Mądrala jestem, bo mój w pracy siedzi i jutro wieczorem dopiero wraca:))) A tak to znam, oj znam.

Macie wrzucę Wam filmiki niektórych zabawek tak na szybciora robione.

Henio narzędziowóz


Samson wywrotka


Pingwinek


I kurna terenowy wóz policyjny mi się nie chce wgrać. WTF!!

I się znalazł:0



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943720 przez Dave
Co to taka cisza?



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943729 przez agat
Dave ostatni filmik jest prywatny, musisz zmienić ustawienia, bo nie da się obejrzeć.
Narzędziowóz mi się bardzo podoba, ale stwierdziłam, ze nie będę grających zabawek kupować młodemu, bo i tak od groma wyjców w domu ma. Dziś w Lidlu kupiłam mu książeczkę fajną za 10 zł i namiot. To już na Mikołajki. Pod choinkę nie wiem czy w ogóle coś kupimy od nas, pewnie drobiazg, bo on i tak jeszcze nie zaczai za mocno, a zabawek pewnie trochę dostanie.
Kupiłam też w Lidlu owoce drewniane do krojenia, będą dla chrzesnicy lub bratanicy.

Byłam przed chwilą na poczcie i aż mi się płakać zachciało. Wchodziła też kobieta (ok 50 lat) z dzieckiem (na oko z 10 lat). Ja pierwsza byłam przy drzwiach, ale dzieciak się rzucił i wbiegł pierwszy, babka za mną, spoko. No i on się rzucił do kolejki przede mną. 1 osoba przy okienku, chłopczyk i ja. Byłam pewna, ze babka mu powie, żeby stanął za mną, żeby mnie puścił, a ta nic. Stała za mną, ale gdy przyszła ich kolej to on ją zawołał, podeszła do niego i przede mną rachunki zapłaciła. Kurde jak ten kraj za 20 lat będzie wyglądał skoro zero podstawowych wartości i zasad się dzieciom nie przekazuje - wpycha się gówniarz przed babę w ciąży a babcia na to nic, słowa mu nie powie. Miałam już się odezwać, ale się w język ugryzłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943733 przez Azja
Agat trzeba było sie odezwac, moze by sie babce głupio zrobiło, wredna małpa :evil:

my juz po szczepieniu, Jasio zniosł dzielnie, lekarka nas za 2 tyg zaprasza na MMR, ale niech zapomni, zreszta jej powiedziałam ze narazie sie nie wybieramy :silly: Mlody dzis bedzie bez drzemki, usnał mi w wozku jak jechalismy na szczepienie, ale chyba pospał z 15 minut i tyle, ale da rade wytrzymac do wieczora :) bo nakrecony jakby był na haju :laugh: :woohoo:

mama mnie zapisała do gina na nfz, w szoku jestem ze sie udało i to na przyszła srode, jakis nieznany mi doktorek, ale pojde zobacze jak bedzie spoko to bede chodzic do niego, a jak lipa to bede chodzic dalej prywatnie, jedyne co przemawia za nfz, to to ze troche kasy w kieszeni za badania zostanie :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943735 przez Suzi
Nooooo, Agat, chamstwo!! Chamstwo!!! Tez bywam nie raz zbulwersowana :evil: opisywalam Wam kiedyś moją akcję z cięzarną w Biedronce...i takich akcji jest pełno, najprędzej mniej cieżarna bardziej ciężarną gdzieś przepuści, lub ewentualnie tak jak ja -juz z dzieckiem w wozku przepuszczam ciężarną... Co za czasy....
Ekhem khem , hmmm, Agat .... Mowisz "około 50 letnia BABCIA....z dzieckiem około 10 letnim........" :whistle: :whistle: :pinch: :S no cóż, trza będzie przywyknąć....... :blink: :dry:

Ostre ciężarne tu dziś grasują, chyba trzeba uważać :P bo narażenie się im grozi śmiercią ( kaikai :P ) lub przynajmniej trwałym kalectwem :P :side:

U nas dziś dzień jak codzień, chociaż nieeee, co ja mowię! Dziadek przybyl z odsieczą i zabral mlodego na spacerek w mżawce i siąpawicy :P mlody zachwycony ale ja jeszcze bardziej :woohoo: ze nie musialam wychodzić na ten plugawy świat :P
Tatusia zdalnie wyslalam po jakieś zabawki do lidla, kupil jakieś dwie, jakich ja bym raczej nie wybrala, no ale dobre i to, zawsze jakas odmiana dla znudzonego Mikusia ;)

Jestem pod wrażeniem arogancji i niewypowiedzianej degrengolady naszej "wladzuni" po tych nieszczęsnych quasi wyborach :S takiej farsy i jawnego śmiania sie w oczy spoleczeństwu chyba jezzcze nie było....a moze było? W kazdym razie zastanawiam się czy moze w końcu Polacy wreszcie się obudzą, przejrzą na oczy i pogonią zgodnie i gremialnie tych łobuzow, hucpiarzy, oszustow i zlodziei !!!!??? Do jakiego stopnia trzeba komuś za przeproszeniem "nasrać" na rękę żeby poczuł zlość i smród , ktory sie od dawna juz snuje po Ojczyznie?????? :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943736 przez Azja
Suzi nie ma co sie oburzac nasza władza, dojdzie inna partia do koryta beda robic to sama, wcale nie licze ze bedzie lepiej :sick: zobacz jaki Hofman był czyciutki i wszystkim innym wytykał, a sam co robił :woohoo: jakby politycy pracowali charytatywnie to moze wtedy by było dobrze, bo doszli by do włądzy tacy co faktycznie chca cos zrobic dla ludzi :whistle: :pinch: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943737 przez agat
Suzi babcia, babcia, bo chłopczyk do niej tak mówił ;) ;) ;)

A co do wyborów to śmiech na sali... Żal.pl jak to młodzież mawia. Tylko ja nie wiem czy gdyby kto inny sprawował władzę nie byłoby tego samego... Dla mnie wszyscy politycy to jeden pies... (bez obrazy dla psów)...

Pierwszy raz mój ciążowy suwaczek mi się nie podoba :evil: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943765 przez Suzi
Azja -ja myśle ze trzeba sie oburzać i dawać wyraz naszemu oburzeniu, bo oni liczą na zobojętnienie spoleczenstwa zeby móc dalej robić swoje i twierdzić ze to jest wlaśnie wolą spoleczenstwa, i pogrązać ten kraj. Nie mozna tego obojętnie obserwować, wszak tu chodzi o NASZ los , o losy naszych dzieci!! Obojętnością nikt jeszcze niczego nie zmienił, a przecież chcielibyśmy zeby bylo inaczej, lepiej, nieprawdaż?

Agat - lay off that cake, :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943804 przez Azja
Suzi chodze na wybory, głosuje, ale i tak nic to nie daje robia z nami co chca, niestety taka prawda, trzeba by ich wszystkich wystrzelic w kosmos :woohoo:

Misio spi, ostatnia godzina była ciezka, sen Mlodego rozkłądał, ale musielismy go rpzetrzymac :)

teraz ide M namowic zeby poszedł do sklepu, bo cos mi sie chce, ale nie wiem jeszcze co :woohoo: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943807 przez monia89
Padam Antek nie chciał iiść spać po poĺudniu za to o 17 już tak. Do 18 był horror wsadziłam go w wanne z ciotką i siedzieli tak pół godz wyszedł wypił mleko i padł. A ja chyba zaraz to zrobie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943811 przez monia89
Łowy Tosika :) Jedne jeansy muszę oddać a wziąć mu dreso leginsy z zary i kupiłam mu 2 zwykłe bluzeczki.







Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943822 przez agat
Tosik to model nad modele :) Ja dzis kupiłam młodemu kilka t-shirtów na przyszły rok, spodnie, małej 3 bluzeczki i zapłaciłam 16 zł :evil: :evil:


A tu Adasiek w swoim namiocie ;) Nie mógł się nacieszyć, wszystkie zabawki tam pakował i nas ciągnął, żebyśmy z nim tam siedzieli :P
Sorry za jakość zdjęć :/


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943830 przez monia89
Agat ja sie miałam pytać gdzie kupiłaś ta bluzeczke w paski. Super! Ja nie mam czasu isc do lumpka pozatym u nas na starszaki nie ma co wybrać jak chodziłam wcześniej ale chociaż obiecałam sobie że jak pokaże sie fasola to musze iść i pogmeraç.
Namiot super my mamyswój domek złożony bo brak miejsca w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943848 przez Dave
Dobry:)

Ufff... własnie skończyłam już 2 dziś trening. Nie wiem co mnie dziś tak pogięło.

Co za chamówa!! A babcinka nie powiem, świeci przykładem. A niedaj Bóg ktos jej by się wcisnal w kolejkę to by zrobiła jazdę na całego.
Nie cierpię takich egzemplarzy :evil: :evil: :evil:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943851 przez Dave
Byłam dziś na zebraniu u Majosa.
14.11 mamy kiermasz i jakieś ciasto musze upichcić, ale nie mam pomysłu co. Macie jakieś podpowiedzi na taka okzaję??



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl