BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 5 miesiąc temu #942897 przez Suzi
Kaikai - "BRACISZKA?????" To juz wiadomo ze braciszek?! Kurcze, jakas nie na czasie jestem czy skleroza :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942901 przez monia89
Suzi tego.co kojarze Kaikai.chce chłopaka ale jeszcze.chyba nie widziała.siusiaka :-)
Boze Tosik jeczy niech ten dzien sie skonczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942911 przez kaikai
Monia ma rację, tak jakoś nie myślę o siostrze. ;) i tak pewnie z moim szczęściem będzie kolejna dziewucha ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942920 przez Dave
Dobry:))

Kaikai - ja z Matonem myślałam o dziewczynce, bo jakoś tak się bałam jak z tym siusiakiem podołam. A widzisz jajeczka urosły:)
Życzę żeby się sprawdziło i był siusior ;) ;)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942939 przez Azja
Dobry

Ja ost nie pisze bo nie mam weny na pisanie i ógolnie mam jakiś dziwny humor. Ale jak Jasiek usnie to może poczytam i coś napisze :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942952 przez Dave
Azja - napisaj coś. Hormony Ci się kotłuja ztąd humorki.

A moja @ znów sobie ze mna pogrywa :angry: :angry: Ostatnio była fajnie "punktualna" a teraz zaś dupa. Grrrr..... miała przyleźć 13, a mamy już 18.
No trudno z tymi wrednotami już tak jest. Nie insynuujcie fasolki, bo tej raczej tam nie ma :P :P
A z resztą coś mnie już dziś kłuje tu i tam :S



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942956 przez monia89
Azja tez tak mam :-( i jest tak coraz częściej....
Dave w naturze nic nie ginie :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942958 przez Dave
Monia - ano rację prawisz, dlatego moja @ już wkrótce mnie nawiedzi :laugh: :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943014 przez agat
Ależ piździawa na dworze :/ Brrrrr. Nie dziwię się Wam dziewczyny, ze wam humory siadają: pogoda+hormony ciążowe=mega dół. Ja w ogóle psychicznie drugą ciążę przechodzę gorzej niż pierwszą. O dziecko się nie boję, ale o wszystko dookoła już tak. Mam nadzieję, że jak już urodzę i mi baby blues przejdzie to te głupie myśli miną.

Adaś dzis pospał do 8.50! A ja razem z nim oczywiście. No, ale żeby nie było zbyt kolorowo, to pierwsza pobudka nastąpiła po 4 i tak przez ponad godzinę nie spał. Trochę leżał, trochę się kręcił, trochę marudził. No i tak się kotłował po łózeczku, a ja też oczywiście nie spałam. Przed 6 wypił mleko i myślałam, że zaraz wstanie na dobre, a on wtedy zasnął :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943045 przez Alex_87
Hej :)

Co wy tu piszecie o tym paracetamolu :( mnie od 3 dni bolą zatoki i tak jedną tabletkę dziennie muszę sobie zapodać :( w ogóle nastrój mam fatalny, bo zaczyna mnie pobolewać ucho od kataru pewnie, poród coraz bliżej a ja co chwilę coś łapię, nie wiem jak tak dalej pójdzie to nie będę miała siły rodzić :(

Ja się chyba coraz mnie boję o Zuzkę i młodszego brata, bo widzę jak ona się zachowuje przy Nikosiu, robi wszystko to co moja siostra, nawet ostatnio zaczęła karmić cyckiem misie :P jak ktoś usypia Nikosia to ona usypia swoją lalkę i śpiewa, więc może nie będzie aż tak źle jak się wcześniej bałam. No tylko przy każdej czynności przy małym będzie mi towarzyszyć mały pomocnik, ale co tam, Tymek będzie musiał się przyzwyczaić zasypiać w towarzystwie siostry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943054 przez Anabelle
Też nie mam weny.
16 godzina i noc na zewnątrz - no idzie oszaleć z dzieckiem w domu.

Antek też wszystko naśladuje, jak jego kuzyn odpychał się na tyłku na ziemi to Antoś siada obok i robi to samo. Tak ze wszystkim..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943060 przez agat
Adaś naśladuje ostatnio wszystkie odgłosy. Jak coś gdzieś zapiszczy, stuknie, to on od razu naśladuje ten dźwięk po swojemu ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #943069 przez Suzi
Powiem Ci Agat ze Adaś nadzwyczaj spokojnym młodziencem jest, bo Miki juz dawno "uprzątnąłby"te butelki kusząco wyeksponowane na wysokosci jego łapek :P , filmik mi sie nie otwiera , tradycyjnie :angry: ehhh, nowoczesna technologia :whistle:

Nawet nieciężarnym w taki czas siada nastrój, ale pewnie diężarnym w dwójnasób B)

Dave -hmmmm, cośbym poinsynuowala... :P

Kaikai- ja tez Ci wroźę chlopca, spoko. Jakos tak niezbyt zabrzmiało, ze jak dziewczynka to ...... :S W końcu co to bylby za swiat bez dziewczynek.....bez NAS..??! ;)

Alex -osmiele się na stwierdzenie,ze latwiej jest jak jest w rodzeństwie starsza dziewczynka. Zdecydowanie mniej przypadków napadowej zazdrości i chyba bardziej pomocna, coz, macierzynski instynkt drzemie juz i w tych najmlodszych kobietkach :laugh: moja nie okazywala zazdrości o mlodszego o 3 lata brata, byla ciekawa i pomocna. Potem jak dorosł to stracila zainteresowanie i sie zaczęły klótnie :P ale początki nie byly trudne ani traumatyczne :laugh: tez "karmila piersią" :laugh: i dostala lalkę z siusiakiem, zeby zlagodzić zawód , ze to nie spodziewana siostrzyczka ;) ze dzidziusie chlopcy tez istnieją B)

Azja - no to czekamy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943071 przez agat
Suzi wstawię na fb speszyl for ju ;)

A szafki z butelkami są zabezpieczone, dziecięce łapki ich nie otworzą (próbowały nie raz :P ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #943080 przez Anabelle
hihi lalka z siusiaczkiem :D
antek tak bardzo był zainteresowany różowym wózkiem kuzynki i jej lalką, że chyba też mu się kupi :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl