BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 2 miesiąc temu #967693 przez agat
Buziaczki dla Tomeczka :*

Najważniejsze, że gorączki nie ma. Cokolwiek to było już sobie poszło :)

Mój mąż pierwszy raz od ponad miesiąca pospał dziś sobie do 8.30 ;) Zawsze wstawał z Adasiem a ja z młodą dosypiałyśmy, a dziś miał dzień dziecka ;)
Teraz poszedł z gromadą na spacer a ja czekam na uczennicę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967709 przez Dave
Dobry bobry!

Jeju zdrówka dla wszystkich małych choraków :kiss: :kiss: :kiss:

My już ok. Czasem jeszcze gluty pokaszlą, ale chyba już można powiedzieć, że kolejne choróbsko za nami. Oby istatnie w tym sezonie, a najlepiej w tym roku :silly:
Pogoda nawet nawet, ale wiatrzysko bleee... Idę zaraz Mateona zagonić do spania, bo jak wstanie chcę pojechać do siostry.

Buziaki dla Tomeczka i zaległe dla Adasia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967727 przez creatura
Buziaczki dla Tomcia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967800 przez Dave
Powiało weekendową ciszą :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967804 przez creatura
Chiba mamy wyśipkę :) :) :) :) Kropki pojawiają się na pleckach i z przodu na razie kilka na szyi, dekolcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967814 przez Dave
Creo - :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Gitarka. Można odhaczyć 3-dniówkę :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967834 przez monia89
Buziaki dla Tomeczka!
Creo super że u Was lepiej!
Bella a u Was? Jak tam?
Kojarzycie Lalke? Urodziła 5 kg kruszynke Łucje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967863 przez Azja
hej

Jasio poszedł z babcia na spacerek, ładna dzis pogoda to niech korzystaja :)

bylismy wczoraj w Nałęczowie na tych badaniach, całe szczescie ze wszystko w porzadku, choc Jasiek tak krzyczał i sie rzucał na tej lezance :woohoo: , ae niby lekarka mowiła ze wszystko widziała :)

Creo super ze kropki Leosiowi wyszły, 3 dniówke macie zaliczona :)

Magda jak tam po USG??

Anabelle mam nadzieje ze z Antosiem lepiej ??

dobra spadam narazie ide cos porobic, korzystajac z okazji ze Misio z babcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967879 przez Dave
Monia - no to Lalka dała czadu. Niezła "kruszynka" :cheer: :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967887 przez Anabelle
U mnie noc jak przy noworodku, tragedia.
Antek zrobił 2 kupy, rzucał się, myłam mu pupe pod kranem bo ma troszkę odparzoną od tych biegunek, oczywiście wrzask, kopanie, bo zaspane dziecko mało współpracuje, później trzeba było go nosić bo wtedy leżał na brzuchu i go nie bolało. A całą noc spał na czuwaniu, co chwile się budził, jak nie on mnie budził to mąż zaczął chrapać a później chciało mi się sikać, ale Antek kurczowo trzymał mnie za szyję i wstałam dopiero jak już cały pęcherz bolał - nie mogłam jednak zasnąć z tym pęcherzem wiec leżałam i patrzyłam jak Antek śpi.

Eh. Szkoda gadać.



Lalka poszalała :D Ale córa była spora całą ciąże, ostatnio ważyła o kilogram wiecej niż mój mały chłopak :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967889 przez Magdalena9t
Hej dziewczyny :)
Taki miałam ten ciulowy piątek,że szkoda gadać , prawie cały dzień ryczałam z tego wszystkiego.
To był najgorszy pomysł,żeby jechać z Tomkiem :( ,nie dość ,że musiałam go wcześnie obudzić,żebyśmy zdążyli dojechać na moje pobranie krwi, w labolatorium pyta się o siuśki oczywiście nie miałam, na szczęście dała mi pojemnik i zrobiłam na miejscu(znaczy w toalecie). Póżniej z godzinę czekamy na USG i oczywiście nie wpuści mnie z dzieckiem , a ja nie miałam z kim go zostawić, bo teraz jakoś tak jest ,że na oddziale położniczym ciężarne mają usg robione a tam noworodki , wiadomo,że z dzieckiem tam nie wejdę, i na poniedziałek mnie przepisała, idę do mojego gina a okazuje się,że ma urlop, czyli tylko krew załatwiłam :angry: :angry:
w poniedziałek jadę na to usg i na wizytę. Oszaleć można a jeszcze poprzednio powtórzyłam po kolei ,że najpierw labolatorium potem usg i wtedy wizyta.
Ech Tomek już marudny zasnął w drodze powrotnej. Trudno mąż będzie musiał wziąć wolne. Naprawdę ciężko mi z nim było, biegał po korytarzu ,uciekał mi oczywiście gdzieś się przewrócił i uderzył.. Ryczałam pół drogi do domu,że jestem taka głupia,że dziecko wymęczyłam, g***o załatwiłam, a chciałam być samodzielna nie prosić się o pomoc :( :(

Potem kłótnia z mężem, bo w czwartek szwagierka była na szczepieniu z synkiem MMR, a teściowa nas na piątek na kolację zaprosiła,( oni mieszkają razem) i ja mówię,że nie pójdziemy, jestem w ciąży, to są żywe wirusy i boję się o maleństwo, nie przechodziłam różyczki w dzieciństwie, więc na prawdę się boję.
i mąż zabrał Tomka do kuzynki, obok teściów,żeby nam samochód posprzątała, i ja mówię,żeby lepiej z Tomeczkiem tam do kuzyna(szczepionego ) nie wchodził, a on,że przesadzam, i się pokłóciliśmy :( :(

Creo fajnie,że macie zaliczoną 3 dniówkę, my jeszcze przed, Tomek ma tak z tydzień chrypkę co mu mogę podać,żeby obyło się bez wizyty w przychodni?

Anabelle, też miałam tak ostatnio od 5 rano chce siku, a Tomek się wierci u nas w łóżku i szuka moich włosów dla uspokojenia, i czekam aż zaśnie, o on tak cały czas mąci mi w tych włosach,że dopiero przed 8 wstałam z bólem pęcherza;/


Ciepło dziś u nas pobuszowaliśmy na dworzu, zaczęłam robić porządek w garażu, bo zanim Adam się zabierze to ech jesień będzie :angry: :angry:
trochę śmieci mu powyrzucałam :laugh: :laugh: Tomek jak wchodzi do garażu to mówi"bujdej" haha :cheer: ;)

Lecę coś ogarnąć póki Tomczak śpi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967959 przez creatura
Nom, ja też się cieszę, że to była 3 dniówka, bo martwiłabym się trochę, gdyby tak mocno gorączkował bez wiadomej przyczyny. Dziś cały kropeczko-plamkach, więc się utwierdziłam. :)

Oj, Madzia, niepotrzebnie się tak nastresowałaś - nie odważyłabym się zabrać Leosia na cały dzień latania po lekarzach, już mi wystarcza, jak nieraz go biorę po spożywkę, ile się muszę nagimnastykować. :laugh: Ja tu bardziej bałabym się o ciebie i maleństwo niż o Tomka (im wczesniej przejdzie tym łagodniej) w związku z mmr - tzn Tomuś też nie powinen mieć kontaktu, bo ciebie może zarazić jeśli nie chorowałaś/wytworzyłaś przeciwciał wcześniej. Mam nadzieję, że małż zachował zdrowy rozsądek, a to, że się trochę z nim pokłóciłaś- szkoda sobie głowę łamać, w ciąży to 200% chuchania i dmuchania na siebie i maleństwo, każda "fanaberia" ma swoje usprawiedliwienie ;) :P Żona znajomego z pracy też nie wytworzyła przeciwciał p/różyczce i w 2 ciążach z tego powodu była na L4, bo pracuje z dziećmi, czyli jest w grupie ryzyka.

Czy mi się wydaje, czy mamy już dwie dziewczyny (Madzia, Azja), które mimo masowych szczepień za czasów naszej "młodości" nie mają przeciwciał p/różyczce?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967993 przez Azja
Creo ja przeciwciał nie mam na różyczka. Ale też nie wiem czy w moich czasach były szczepienia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968007 przez creatura
Azja w 1988 roku wprowadzono, ile miałaś wtedy lat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968026 przez Azja
6 :woohoo: Ja 82rocznik :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl