BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 2 miesiąc temu #966650 przez Dave
Suzi - no to pełny sukces. Mam nadzieję, że dziś będzie powtórka.

No i niezła się wyżerka szykuje;)) Smaczności zaserwujesz like always :woohoo: :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966651 przez agat
Trzymam kciuki za gastrofazę Mikiego :) Fajna lista przebojów, u nas Tutitu do obiadu jest najlepszy.
Rzeczywiście piździ dziś jak w kieleckiem :/ No ale na dworze byliśmy bo w domu mała w ogóle spać nie chciała, na dworze przynajmniej sie przespała. Adaś z pasją oglądał kopary pracujące nieopodal. Spotkał też kolegę z bloku obok, miesiąc młodszy, ale wyższy od Adasia nawet. W koncu spotkał jakiegoś kompana, który nie wpada w ryk, gdy Adaś go popycha czy zaczepia. Tak więc na przemian popychali się, dziubali, ganiali zaśmiewając przy tym do rozpuku. Musimy zacieśnić znajomość z Miłoszem i jego mamą :)

Dziś w ramach ostatek na obiad jajo sadzone ze smażoną kiełbasą i do tego ziemniaczki, prawdopodobnie w postaci swojskich frytek :P :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966654 przez Suzi
Zajrzyjcie na fb, oldsql z ery triasu i kredy czeka :P :P :P "dinos 'R ' Us " :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966655 przez Azja
U nas tez tutitu na zmianę z wheels on the bus :woohoo:

My dziś nie idziemy na spacer bo matce się ruszyć nie chce a zresztą też mega wieje wczoraj byliśmy tyle ze starczy na dwa dni.musze jakiś obiadek tylko wykombinować. Póki co nie mam pomysłu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966705 przez kaikai
Monia fajny, duży brzuszek :)

To moj
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dawid zupkę je przy Tutitu, a obiadek bez bajek, bo sam wszystko zjada widelcem, nawet ryż :)więc ma zajęcie.
Oczywiście mój syn najbardziej lubi mięso, marchewka z groszkiem też jest ok, bo fajna zabawa :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966707 przez agat
Super brzuszek Kaikai, szczuplaczek z ciebie :)

U nas jeszcze oprócz Tutitu dobrze sprawdza się Świat małego Ludwika, znacie? Ta dworska muzyka w tle mnie rozbraja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966710 przez Anabelle

monia89 napisał: HEJ ja mam masakryczny dzień ktoś włamaĺ mi sie na poczte i all i wystawił na sprzedaż telefony zablokowali mnie na all i teraz bujam sie po komisariatach i wyjaśniam.co i jak! U gin szyjka bez zmian 2.1 skurcze to te przepowiadające.
Bella oszczędzaj sie!

Nie no monia, ludzie to mają pomysły. W szoku jestem.


Suzi gratulacje dla Mikiego! :)


U nas też bajeczkowo. Swiat ludwika, masza i niedzwiedz, piosenki z youtube, tom and keri, baby beetles...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966730 przez Azja
Kaikai ale chudzinka z Ciebie, nie powiedziałabym ze to juz 30 tydz :)

musze pochwaliuc Jasia zjadł cała miske zupy i to ogorkowej, a ktora wczesniej nie przepadał, jestem w szoku :woohoo:

dobra spadam na wizyte do endokrynologa, zobaczymy co powie na to moje skaczace tsh :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966731 przez Alex_87
Ale świetne brzuchalki macie :)

Monia jezuu ale ludzie mają pomysły, ale w sumie to nie pierwszy raz się słyszy o włamach na pocztę :/

a propo bajek, ma ktoś bajkę Masza i Niedźwiedź ale po polsku? bo ja znajduje tylko po rusku albo z napisami, kiedyś leciało na tvp abc i Zuzka uwielbiała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966745 przez monia89
Hej.
Suzi super!!!
Kaikai ładniusi brzuszek :-)
Ja padam ale ogarnełam temat wszystko zgłoszone na policje w razie w...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966753 przez Azja
Alex na YouTube jest w wersji polskiej ta bajka. Jasiek lubi niektóre odcinki po rosyjsku oglądać :laugh:

Monia dobrze ze zgłosiła na policji. Eh ale ludzie maja pomysły :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966756 przez kaikai
Azja to tylko na zdjęciu tak wygląda, że mały :silly:
W rzeczywistości mam już 106 cm obwód.
Codziennie coraz większy się robi, bardzo mi ciężko oddychać.
Do tego krocze już mnie boli jakbym zakwasy miała, a wczoraj skurcz mnie złapał w spójne lonowe :woohoo: :ohmy: :blink: ruszyć się nie mogłam, ehh
W czarnej bluzce to faktycznie mały wyszedł, zrobię golasa to zobaczycie ;)

Martwe się bo insulina mi nie pomaga, cukier rośnie.
Zwiększyłam dawkę i nic.
Za dwa tygodnie mam wizytę w poradni, mam nadzieję, że to nic się nie stanie przez ten czas, bo sama dawki nie bede ustalać.
Jeszcze w poniedziałek mam usg i w środę wizytę u gin to się podpytam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966757 przez Dave
Kaikai - niby centymetr mów że już spory jest Twój brzucio, ale na foto wygląa mega zgrabnie :))
Nie dobrze z tymi cukrami.

U nas jedzenie bez bajek itp. Siedzi przy stole jak Pan i wsuwa wszystko sam. Nawet nie muszę z nim siedzieć :woohoo: :woohoo:
Chociaż dziś jakiś dzień ma mniej jedzeniowy. Ale tym to ja się nie przejmuję.
Mateo uwielbia miesko, gorzej z warzywami. Bo owoce też lubi.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966813 przez Alex_87
Azja no tak się zastanawiam czy nie puszczać jej po rosyjsku, języka trochę pozna :D po angielsku już powtarza jakies tam słówka ;) hmm ale jakaś ślepa chyba jestem bo po polsku nawet na YT nie widziałam :blink:

U nas był taki czas, że jadła przy bajkach, ale moja nie jest niejadkiem, więc teraz jak nie chce zjeść normalnie to daje jej spokój, bo nie mam czasu się cackać. Tez sama siedzi i je, nawet ostatnio bardzo ładnie idzie jej jedzenie zupy łyżką, nie wylewa, chociaż pod koniec ją już karmię, bo nudzi jej się ;)

Wiecie co, wczoraj miałam najgorszy dzień odkąd urodził się Tymek. Mąż był w pracy, a ja miałam ochotę usiąść i płakać. Po spacerze Zuza wpadła do pokoju w całym ubiorze spacerowym i w butach, zanim zdążyłam ją złapać, to wparowała do pokoju i jak huknęła o kant łóżka, buzia cała w krwi, liczyłam zęby, a okazało się, że to broda stłuczona,język sobie przygryzła, aż sepleniła do dzisiaj. a ja się tylko modliłam, żeby Tymon się w wózku nie obudził, bo go zostawiłam na podwórku. Później to już bylo coraz gorzej, wycie, płacze, krzyki, u Tymka to chyba skok....aaaale dzisiaj był mąż w domu to i dzieci grzeczniejsze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966838 przez creatura
Kaikai, ty wyglądasz jak swoja córka- bez kitu, czas o tobie zapomniał :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: śliczny brzuszek, i chudzina z ciebie, a gdzie sie blond z glowy podzial? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl