BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 3 miesiąc temu #966862 przez kaikai
Creo już od roku chyba farbuje na brąz ;)

Chcę kupić śliczny kocyk różowo-biały, bawełniany.
Oglądam, oglądam i nic mi się nie podoba :(
Tz bardzo ładne są, ale mi coś zawsze nie pasuje, ciężko mi znaleźć i wzorek i kolorek ładny :(
Wszystkie te kocyki takie same :(
Znalazłam taki, ale on jest pluszowy, nie wiem czy z takiego materiału będzie się nadawać do otulenia noworodka po porodzie.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966976 przez Magdalena9t
Hej! :)
Monia ładny duży brzusio :) Kaikai sprytnie się wyszczupliła czarnym kolorkiem bluzeczki ;) :)
Ja muszę zacząć też robić zdjęcia, bo już zaczyna mi wystawać :blush:

Monia co w takich ludziach siedzi,że się włamują na czyjeś konta :( :angry:
Suzi ja jestem rocznik 90 a pamiętam Tytusa Romka i Atomka, nawet gdzieś mam (chyba) komiksy po wujku ;) :P

Kaikai nieciekawie z tymi cukrami :( a jakoś telefonicznie z Twoim lekarzem nie mogłabyś się skontaktować tak dla uspokojenia?

My byliśmy pierwszy raz na basenie w aquaparku, na początku Tomek taki wystraszony a na koniec nie chciał wychodzić.
:cheer: :cheer:

Azja zaraz wyślę zdjęcie przepis na chlebek, dużo ciekawych przepisów na fejsie na grupie "pichcimy zdrowo offtopowo" ;-)

W piątek pierwsze usg nie mogę się doczekać :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966978 przez Magdalena9t
Przepis na chlebek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966981 przez monia89
Hej ja mam nadzieje że dojdą kto robił sobie takie jaja....

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #966988 przez kaikai
Monia to synek spory już, ale musisz wiedzieć, że z wagą usg bywa różnie.
Dawidkowi przed porodem robili i mowila, że waży 3100g, wzięli się za wywoływanie, a tu 2700g.
Będzie dobrze, odpoczywaj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967012 przez Azja
hejka

Monia zaciskaj mocno nogi niech Olek jeszcze troche posiedzi :)

Magda dzieki za przepis :) musze popatrzec na ta stronke z przepisami :) no i czekamy na wiesci co po wizycie :)

Alex kurde faktycznie teraz nie widze na yt maszy po polsku, ale napewno gdzies widziałam, jak znajde dam znac :) dobrze ze Zuzia zabków nie straciła :ohmy:

Kaikai nie dobrze ze Ci cukier rosnie :ohmy: mi skacze TSH troche mnie lekarka wczoraj na wizycie uspokoiła, zeby sie nie martwic ze tak w ciazy sie zdarza, ze nic dziecku przez to nie bedzie, zwiekszyła mi dawke (jeszcze tak duzej nie mialam) i za miesiac do kontroli ;)

dzis na obiad u nas kaszomania.blogspot.com/2014/10/kasza-ja...-po-meksykansku.html polecam wyszło pycha i szybko sie robi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967020 przez kaikai
Azja ja też nie panikuje jeszcze, do wizyty wytrzymam. Nie mam aż tak wysokich tych cukrów, w razie czego to wiem, żeby do szpitala jechać, ale martwię się jak każda mamusia o swoje dziecko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967022 przez monia89
Kaikai wiem. Ale widaç pi nim ze pulpecik rośnie. Sa strasznie podobni ale Tosik pucek nie miał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967034 przez agat
Azja zapisałam sobie ten przepis, zrobie na pewno :) U nas dziś jak w większości polskich domów: rybka, ziemniaczki i surówka :P

Po hardkorowym przedpołudniu nastało jak zwykle spokojniejsze popołudnie. Przed południem byliśmy na dworze, dziś przy pracujących koparach było już siedmioro dzieci plus mamy :P Dzieciaki zachwycone :) Adaś znów bawił się z kolegą Miłoszem i po raz pierwszy widziałam, ze jest zdezorientowany, bo ktoś mu zabrał zabawkę :P Patrzył na mnie takim zdziwionym wzrokiem i pokazywał, że mu zabrali :P Do tej pory zawsze on ze wszystkimi wygrywał pojedynki o zabawki, a tu zonk. No i dobrze, niech się uczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967043 przez creatura
Heloł!

Moje malutkie, kochane Baby-Boo chore :( W nocy był gorący, ale temp. mu nie zmierzyłam, bo spał spokojnie, tylko częściej się przystawiał do cycusi. Wstaliśmy przed 10, zmierzyłam mu temp pod paszką elektroniczym normalnym termometrem i wyszło 38, 3, koło południa było już prawie 39. A najlepsze, że niby super-bajerancki termometr na podczerwien Microlife do czoła i ucha pokazywał 36,8, a dziecko płonęło...... :angry: W międzyczasie zwymiotował jeszcze dwa razy, widać było że się męczy. Dostał czopka, po tym mu puściło i zaczął się bawić, wypił saszetkę Orsalitu (wcisnęlam mu łyżeczką jak się bawił piekarnikiem.....), bidon wody z acerolą. Poszlismy do lekarza, osluchowo płuca i oskrzela czyste, uszy też, gardło lekko czerwone i mamy obserwować do piątku, jak z tą gorączką czy dojdą inne objawy, bo podejrzenie padło na 3-dniowkę (jeszcze nie miał), jakiś nieżyt żołądka lub gardła - wszystko wirusowe, antybiotyku nie trzeba poki co, tylko nawadniać, psikac gardlo, i podawać probiotyki. No i temp zbijać, jak bedzie znowu wysoka.
Stresa miałam wielkiego, bo bylismy w weekend u rodzicow, a w pon mama dzwoni, ze zdycha, była u lekarza i ma zajete już jedno płuco, a od pierwszego objawu (ból gardła) nie minęło nawet 24h - lekarz był w szoku, że tak ją od razu chwyciło. DLatego balam się, że u Leosia to też już płuca albo oskrzela, ale na szczęscie nie. Teraz śpi, ja mu gotuję rosół (tak wiem, Sroda Popielcowa, ale dziecko i to chore ma dyspensę ;) ), może się napije, jak wstanie, bo nic oprócz cycki i wody dziś nie jadł/pił. Jeszcze lekarka wysluchała mu jakiś szmer nad serduszkiem, na moje pytanie czy poważne, odpowiedziala, że jakby było poważne, to już by nas do poradni wysylala, że dzieci często mają, szczegolnie w gorączce. Slabo mnie to uspokoiło, więc jak Leoś wyzdrowieje idę do mojej znajomej kardiolog, niech posłucha/zrobi usg - nigdy wczesniej tego szmeru nie było....... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967045 przez agat
Zdrówka dla Leosia!

Adaś jak był malutki miał szmer w serduszku, też mi lekarka mówiła, że przy infekcjach, chorobach szmery są o wiele bardziej wyczuwalne. Muszę się tym tematem zainteresować jak będę z nim niedługo w przychodni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967089 przez Anabelle
Oj Monia szkoda, że są jakieś komplikacje, ale synek spory :)

Ja bym bardzo chetnie urodzila już.

U nas też tak sobie. Antek ma biegunki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967147 przez creatura
nocka sie ciekawa zapowiada, po czopku o 20:30 temp spadła o całe 2 kreski, z 39,57 na 39, 37 - grejt. Robię okłady i mam nadzieję, że pogotowia w nocy nie bede wzywac...................... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967159 przez Suzi
CreMoniu - zdrowka dla Leosia!!! Duuuzo! :kiss: obstawiam trzydniowkę, skoro nie mial

Monia - dbaj o siebie, chuchaj i dmuchaj. Ludzi zaprzęgnij do pomocy! I trzymaj sie, juz niedlugo!

Agat - ja tez jakos musze Mikiego do ludzi i do dzieci zacząc przyzwyczajać, bo dzikus tylko ze mną i ze mną,,czasem dziadek imto wszystko..... A jak sie pojawia ktos nowy to tylkompatezy gdzie sie skryć :P to chyba znak,ze najwyższa pora na socjalizację. Na dzieci chetnie patrzy ale sam nie podejdzie

Kaikai. - ten kocyk bardzo ladny. A dzidziuś i tak najpierw pieluszką jestbprzykryty a dopiero później idzie kocyk, więc ja bym brala.
Zdrówka i poslusznych cukrow.,a co slychać u siostry i. Maleństwa? Bardzo ladnie wyglądasz! Atrakcyjna i mloda... :)

Azja - ja tez zapisalam sobie tę kaszę, zamierzam skorzystać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967161 przez creatura
39,66- masakra!!!!!! :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl