BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 2 miesiąc temu #966265 przez monia89
Nauki przed chrztem? B) pierwsze słysze...
Bella????
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966306 przez Anabelle
Przepraszam, bardzo późno wróciliśmy ze szpitala. Od razu mąż zrobił Antkowi jedzenia, ja poszłam sie z nim wykąpać i poszlismy spać. Na KTG wyszły mi skurcze, ale do stricte porodowych im daleko. Jednak są. Szyjka krótka, ale rozwarcia jeszcze nie ma. Lekarz też zrobił usg i sprawdzał przepływy, ale stwierdził, że nie ma widocznych odchyleń. Kazał mi się trzymać terminu z usg genetycznego czyli 17 marca i koniecznie wspomnieć lekarzowi o zawrotach głowy oraz wymiotach na najblizszej wizycie. Jeśli skurcze by sie nasiliły lub pojawiły sie wymioty czy krwawienie/plamienie to lekarz kazał natychmiast stawić się na ip. Ja spałam z Antkiem od 22, ale chodziłam sikać co 2h, na drzemke na godzine tez sie z nim położę bo jestem strasznie słaba. Lekarz mówi, że to może być przygotowanie do porodu, albo reakcja organizmu na skurcze albo zatrucie albo tarczyce mi się rozregulowuje pod koniec ciąży. Ale rodzić jeszcze nie rodzę, a mały jest cały i zdrowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966317 przez Dave
Monia - no piękny domek :) :)

Bella - ufff... dobrze że się odezwałaś i że jest ok.

U nas też są spotkania przed chrztem, ale teraz mamy nowego proboszcza i jedno teraz jest. Bardziej po ludzku podchodzi do wszystkiego.

uuu już mnie Mateo za rękę ciągnie



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966384 przez agat
Bella dobrze, ze wszystko ok. Pilnuj się!

Monia śliczny brzuszek :)

Dziś pierwszy raz Jagódkę u teściów zostawiłam, Adasia zresztą też. Mała na dwie godzinki, Adas jeszcze jest, bo spał jak przyjechałam. Gunia pluje smoczkiem i nie da sobie wsadzić, jakie więc było moje zdziwienie, gdy po wejściu do teściów zobaczyłam ją ze smoczkiem w buzi i to smoczkiem Adasia! Pół twarzy jej zakrywał... Nie wiedziałam czy sie śmiać czy płakać :P

Jagi od dwóch dni jakby spokojniejsza, mniej drze japiszonka, dłużej poleży sama. Oby tendencja sie utrzymała ;) Może rzeczywiscie męczyły ją te problemy ze skórą... Najgorsze, że ciemieniucha zaczyna jej wychodzić, jak ja mam walczyć z nią, gdy na jej straży stoi ta gęsta czarna czuprynka :P Mam olejek myjący na ciemieniuchę ziajki, w wyprawce radiowej był, na necie ma bardzo dobre opinie, ale boję się stosować :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966391 przez Azja
Agat na ciemnieniuche moim zdnaiem najlepszy jest olej kokosowy :) Jasiek miał skorupe swojego czasu bo tez w tych jego gestych wlosiskachh nie odrazu zobaczyłam, praktycznie po dwoch smarowaniach i wyczesywaniu nie było sladu, takze polecam :)

Anabelle uwazaj na siebie, dobrze ze z maluchem ok :)

Monia brzuszek super, na fb na zdjeciu jak siedzisz wyglada na duzo mniejszy :)

my własnie wrocilismy ze spacerku, słonce swieci ale wiatr ze lepetyne urywa, ae 3 godzinki pochodzilismy, az mnnie brzuch teraz dołem ciagnie musze polezec i odpoczac, Gagatek chyba usnał juz wiec i relaksik dla mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966410 przez creatura
Bella, ufff, dobrze, że Leoś cały i zdrowy, jeszcze choć z tydzień wytrzymaj :)

Agat, może lepiej już nic z Ziajki nie ruszaj ;) ;) , olej kokosowy jest super na ciemieniuchę - posmarować głowkę, założyć czapeczkę na 10 min i wyczesać przy kapieli.

U nas nauk przedchrzcielnych nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966509 przez Azja
a co tu taka cisza weekend sie skonczył :blink:

Mlody spał dzis 3 godziny, wstał po 17 :blink: ciekawe o ktorej pojdzie spac, teraz M pojechał po niego do babci, bo babcia zazyczyła sobie wnusia w odwiedziny, a ze Jasio nie miał nic przeciwko, to pojechal po drzemce do baby ;)

wiecie co zapisałam Jaska na takie badania www.facebook.com/events/1453608548247613...oard_filter=upcoming , spotkałam dzis taka znajoma i mowie jej o tym, bo ma dziecko tez w podobnym wieku,myslałam ze tez bedzie chciała skorzystac, to powiedziała ze wyszukuje dziecku chorób na siłe :S no mam nadzieje ze nic Mlodemu nie znajda, ale jak jest taka okazja to chyba warto skorzystac, co o tym mysicie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966540 przez monia89
HEJ ja mam masakryczny dzień ktoś włamaĺ mi sie na poczte i all i wystawił na sprzedaż telefony zablokowali mnie na all i teraz bujam sie po komisariatach i wyjaśniam.co i jak! U gin szyjka bez zmian 2.1 skurcze to te przepowiadające.
Bella oszczędzaj sie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966543 przez agat
Azja tiaaaa, będziesz badać Jaśka i jeszcze coś byś znalazła... Jak nie będziesz badać to choroby ominą szerokim łukiem... Ludzie to mają myślenie. Szkoda, że u mnie takich badań nie ma.

Monia co Ty opowiadasz! Jak to się ktoś włamał? Masakra.

Dzieci moje były dziś w miarę grzeczne, zasnęły bez większego problemu, czego chcieć od życia więcej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966551 przez monia89
Agat wchodze na all.a tu komunikat ze konto zablokowane i jak zaczełam szukać to na poczcie w spamie różne wiadomości z all... jutro jade na przesłuchanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966555 przez creatura
Azja, ja też bym na to poszła, gdyby było to w moim mieście. Fajna sprawa, pewnie sie tylko uspokoisz, ale zawsze warto :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966556 przez Suzi
Monia- MASAKRA! Ktoś z Twojego konta chcial cos swojego sprzedawać??? :huh:

Belle - uff, dobrze ze wszystko ok :)

Azja - ja nie slyszalam o takich badaniach...u nas takich nie ma, a Ronald McDonald mi sie źle kojarzy - z filmem Super Size Me, ogolnie o swinstwach serwowanych w McDonaldzie... :P

Agat - tak , olej kokosowy to dobra propozycja, trochę go rozgrzej i ciepły nakladaj na łepek, czapeczka na 2 godziny , umyc i wyczesać....
Jak dzieci ladnie śpią i są spokojne, to faktycznie więcej trudno wymagać :cheer:

Dzis u nas wielki dzień - Mikuś miał jakąś gastro -fazę i zjadł prawie 2 kotlety mielone :woohoo: :woohoo: :woohoo: pierwszy raz w życiu :woohoo: :woohoo: :woohoo:
A to są jego ulubione piosenki, po prostu szał na nie mamy obecnie ;) ta pierwsza jest naprawdę super :laugh: same zobaczcie





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966568 przez Dave
Dobry den,

Monia - o kurde!

Suzi - brawa ogromne dla MIkusia. Oby to ni był jednorazowy wyczyn. Musiały być przepyszne te kotletki :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966571 przez Azja
hejka

wiecie Mlody wczoraj po tej poznej 3 godzinnej drzemce poszedł spac 22.30 :woohoo: pierwszy raz w swoim zyciu mu sie to zdarzyło, jak dzis wstanie pozno to nie kłade go na drzemke bo masakra pozniej tak dlugo lata, juz chyba wole zeby troche pomarudził po poludniu i poszedł wczesniej spac :S

Suzi zeby juz ta gastro faza u Mikusia została :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966646 przez Suzi
Hej :)
Ja tez mam nadzieję ze gastrofaza zostanie z nami na dluzej ;) no ale zobaczymy. Poki co szykuję na dziś rowniez kotleta. A kotlety byly zwykle zwyczajne, mielone z pieczarkami i cebulka, bardziej takie dla doroslych niz dla dzieci, dalam mu tak bez większych nadziei a on sie rzucil na pierwszego i pozarł, pomjakimś czasie zażądal drugiego i juz wolniej ale tez 3/4 zjadł więc sukces niebywały. :cheer:

Obejrzalyscie te piosenki? To jest Mikusiowa lista przebojow :silly: bez nich nie ma jedzenia ;) chociaz muszę przyznać,mze kotlety jadl nie dośc ze sam doroslym widelcem to bez żadnych wspomagaczy typu bajeczki, pioseneczki. Tyle ze siedzial mi na kolanach i rąbał z mojego talerza :)

Dziś wigilia urodzin mojego malza, wypadają mu jutro więc przyjątko kolacyjne zrobimy dzis, bo jutro to raczej bysmy sobie nie podjedli :P a tak, na Ostatki bedzie torcik, pizzunia i salatki ( o, i rym wyszedł) . Prezentu nie mam, zabraklo pomyslu i czasu :P torcikiem opędzę :P
Ziąb dzisiaj przeokrutny, jakiś arktyczny wiatr wieje, ale wyslalam Misia na spacerek z dziadziem. Okutalam go po zęby, mam nadzieje ze nie przewieje go. Dobrze ze slonce troche ratuje sytuację, bez niego bylaby Syberiada... :S

To lecę torcik majstrować
Narka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl