BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 1 tydzień temu #979872 przez monia89
2.50 Olek pistanowił nie spać zjadł zrobił qupe zjadł teraz jęczy w kołysce musze dupe sprężyć i kupić karuzele bo alrernatywa na bezsenność to patrzenie w zabawki w ostateczności łóżko.
Suzi teraz fryzurka odrosła ale zmieniliśmy ieokeza na grzyweczke na bok reszta zgolona podobno krzyk mody wśród płci przeciwnej :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #979919 przez Alex_87
Suzi a ile ta pani dr bierze za wizytę? Musze zacząć dokumentować na zdjęciach te zmiany u Tymka. Tak się zastanawiam czy to nie od jabłka, bo w tamtym tyg dawałam mu przez 3 dni po troszku jabłka ze słoiczka no i jakoś po 2 dniach go zsypało.
A jak Miki się całkowicie zamknie jedzeniowo jak nawet mleko mu zabierzesz :) albo zacznie dojadać na spacerach z chodnika hehe a tak serio to nie mam pojęcia, a w towarzystwie innych dzieci Miki więcej je?

Olek cudowny!! Kiedy mój Tymek był taki mały? ;) teraz już podciąga się do siadania i robi obroty na podłodze :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979926 przez Suzi
Alex - nie mam bladego pojęcia ile bierze,

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Miki uczulony na jabłko i to mocno. Zawsze reagował skórą i to szybko i od minimalnej ilości.
On w towarzystwie innych dzieci raczej nie bywa, więc i nie jada, silą rzeczy... :S
Tymcio -bossski

Monia -chlopaki jak malowane, a Tosik jak zawsze prekursor trendów, teraz i fryzjerskich ;)

Miki ma ( między innymi ) manię sprawdzania co jest w koszuna śmieci .... :sick: walczę z tym, zeby ja juz coś wrzuci zeby NIGDY nie wyjmował. Jak coś juz sie w koszu znajdzie to z niego NIE MA PRAWA WYJŚĆ!
I wiecie jak syn sprawdził czy aby na pewno wierzę w to co mowię? Czy aby naprawdę ma tę zasadę zakodować?
Wrzucił ( upewniwszy sie ze patrzę.. B) ) do kosza cale naręcze najnowszych klockow..........
I z satysfakcją patrzył jak zasada idzie się paść.............

Jak wychować tego człowiekaaaaa, aaaaaaaaa?!?!?!?!?!?!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979942 przez Azja
hejka

biore sie za czytanie musze nadrobic zaległosci :)

najpierw napisze co u nas, impreza urodzinowa sie udała, Jaskie zadowolony, w niedziele z tych wrazen spał do 10 a jak wstał to mowił, mamo goscie duzo u Jasia, tort z peppa, taki był w emocjach :) tort i ciasta mi sie udały na szczescie, M porobił kilka sałatek i tyle, z prezentów to wiekszosc kasa, troche zabawek, od tesciowej dostał portret szkicowany, a w tamtym roku dostął na roczek malowany, mi sie srednio podoba, ale wszyscy mowili ze ładny ( ja poprostu nie lubie takich prezentów ) :whistle:

Monia Antos i Olus słodziaczki :)

SDuzi u nas z jedzeniem jeden dzien lepiej drugi gorzej, proboweałam go przegłodzic bez mleczka, ale niestety to nie zawsze pomaga, ale poprawa jest u nas z jedzeniem zup, wiec staram mu sie gotowac,

Dave zdrówka dla Ciebie :)

Alex Tymus jaki słodziak i jaki juz duzy o rety ale ten czas leci :)

Agat, Tysiak super ze wyjazd na majówke sie udał :)

ja dzis ide z Jasiekm do lekarza, zrobiło mu sie cos na dłoni od wewnetrznej strony takie jakby zgrubienie i jest to czerwone wyglada jakby sie sparzył pokrzywa ale tak troche bardziej, byłam z nim w tamtym tyg u lekarza, lekarka nie wiedziała co to moze byc kazała obserwowac, no wiec obserwuje poprawy nie ma wiec ide pokazac jeszcze raz i poprosze ewentualnie o skierowanie do dermatologa, jak pytam czy go swedzi to mowi ze tak, ale jakos specjalnie sie nie drapie, ale martwie sie co to moze byc :S

zdjecia z imprezy dodam wieczorem bo nie mam teraz jak zgrac z aparatu

a tymczasem ide zrobic obiadek :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979997 przez Suzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #980037 przez Azja
wrzucam obiecane zdjecia


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


my po lekarzu, lekarka stwierdziła ze to alergiczne, dała jakis syrop do picia, ale jak wrocilismy to troche Jaskowi przybladło, wiec poki co mu nie dałam, czekam na rozwoj sytuacji do jutra, lekarka była zdziwiona ze w czwartek nic nam na to nie przepisała tamta druga lekarka, no nic chyba trzeba sie upominac na przyszłosc :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980062 przez Magdalena9t
Hej, Tomek śpi jakoś od 21,ja przeglądam internety i wstyd nie napisać w końcu by było :blush: :blush:

Spóźnione życzenia urodzinowe dla wszystkich naszych dwulatków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: bo żadnemu nie złożyłam :blush:

Co u nas ciekawego hmm.. :blush: Tomek to mały gaduła,ostatnio tak z emocjami mówi,a raczej się drze,że jak byliśmy na kontroli u laryngologa to miał chrypkę i zaczerwienione gardełko, doktor przepisał dalej ten sam syrop na migdałki i kontrola w październiku.
W środę mam USG i mam nadzieję poznać płeć :) :) już nie mogę się doczekać :) :)

Azja póki pamiętam miałam plana zrobić to ptasie mleczko z chia na urodziny ale zabrakło czasu :S zrobiłam teraz na sobotę i bez szału :unsure: z myślą o Tomku robiłam to ptasie mleczko,a on wypluwał :( wolał prawdziwą czekoladkę, dla mnie to ptasie mleczko w smaku nie jest złe,ale ja uzależniona od słodyczy,dokładnie czekolad milek,no też wybrałabym tą chemię :blush: muszę to sama teraz zjeść,pocieszam sie tym,że to jest bardzo zdrowe :P

Ciasto to tęczowe robiłam pierwszy raz na "biszkopcie"bez jajek i z olejem specjalnie dla Tomka, krem mascarpone śmietany i czekolady i też nie jadł :huh: wolał sorbet z mrożonych truskawek i owoce, w przyszłym roku zrobię mu tort z arbuza :P :P zszywka.pl/p/tort-z-arbuza-4421900.html hehe

Azja super zdjęcia,tort też super wykonanie,no i zdjęcia, Tomek ma chyba jedno przy torcie :unsure: nie wiem co ja będę pokazywać za parę lat :S :whistle:
Też nielubię takich prezentów, w zeszłym roku szwagierka zrobiła album z Tomka zdjęciami,nie podobało mi się zbytnio wykonanie i zdjęcia inne bym wybrała :blush:

Myślę o tym bilansie,rozmawiałam ze znajomą i mówiła mi,że bez zaległych szczepień mi nie zrobią,chyba pójdę prywatnie. Nie chcę przyspieszać sprawy z sanepidem. co myślicie?

Suzi przekichane z niejedzeniem :dry: :S u nas raz lepiej raz gorzej. Z piciem mam problem bo u mojej mamy słodkie napoje pije z butelki,mimo mojego sprzeciwu,a ja daję mu w dzień wodę do picia,i wypije jak naprawdę się mu zachce,także pije trochę mniej,ale staram się przy nim pić też wodę i mówić,że woda jest zdrowa :) może spróbuj,nie dawać mu mleka, w końcu zgłodnieje chyba co?

Alex ale z Tymonka byk już jest;-)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980096 przez Azja
Hej

U nas dziś słonecznie i ciepło wiec zaraz uciekamy na spacerek trzeba korzystać ;)

Magda dobrze ze nie robiłam tego pasieki mleczka czytałam różne opinie i w końcu się nie zdecydowałam
Tort arbuzowy wygląda super :)

Jasiek je snaidanie uwaga kanapka z masłem i ketchupem :laugh: zrobiłam mu z żółtym serem ale przecież ser jest bee

Od dziś zaczynamy akcje bez pieluszki w domu będzie latal w majtkach na spacery jeszcze w pieluszki. Bo niestety postępy są ale różnie z tym bywa Jak się za bardzo zabaw i to zapomina o nocniku no ale musze się zmobilizowac bo do przyszłego roku będzie chodzil z pielucha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980114 przez tysiiiak
My zaraz też spadamy na spacerek puki słoneczko bo zapowiadali deszcze i burze a parno jest ... :evil: :pinch: :whistle:

Azja super Ci torcik wyszedł :) też będę się do Peppy przymierzać :) zobaczymy jak mi wyjdzie :P JAsiek jaki podobny do kuzynostwa :)

Suzi myślę, że przegłodzenie Mikusia nic nie da :( tylko Ty się jeszcze bardziej nadenerwujesz a on i tak nic nie tknie... współczuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980127 przez Dave
Hajo,

Jachu oczywiście wymiata tym swoim spojrzeniem :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ja już po urodzinach do kwadratu:)) Dojadam wszystko i się zaraz nie uniosę.

Pogoda dziś u nas fajna, chociaż wiatr jakiś bleee...

Szybką kawę zaliczam i mykam obiad robić.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980143 przez monia89
Hejo.
Jasiek cud miód malina :-) Torcik super!
Magda nie do końca prawda z tym sanepidem my mamy zaległe a jutro mamy bilans.
U nas też ciepło Antek z ciotką na placu zabaw a ja zaraz z Olkiem idziemy do nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980157 przez Anabelle
no wlasnie musze antkowi zrobic bilans a nie mamy ostatniej dawki 6w1
az sie boje :P
choc bardziej nie wiem jak pojść na ten bilans :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980219 przez kaikai
Ja na chwilę.

Już jesteśmy w domu. Jak dzieci pójdą spać to napiszę coś więcej.

Alex za wizytę placilam 100 zł, ale dostałam rabat bo normalnie to chyba 120 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980250 przez agat
Kaikai świetnie, że już jesteście w domku :) Home sweet home :) Oby już było wszystko ok. Czekamy na zdjęcia księżniczki :)

Azja Jasiulek i jego oczka niezmiennie urzekają :) Śliczności nasze :* Tortem jestem zachwycona, padłabym trupem prędzej niż udałoby mi się coś takiego ulepić :P

Monia śliczni Twoi chłopcy :* Antoś jak zwykle model :)

Suzi i jak tam, ukróciłaś butlę? Wygrzebałam trochę cierpliwości z moich marnych zapasów i przesyłam CI!

Ależ dzis cieplutko było, cuuuuuudnie :) Do południa dzieciaki z teściową spacerowały, bo miałam wizytę kontrolną u gina, po południu byliśmy u moich rodziców, mąż opony wymieniał, dzieciaki na świeżym powietrzu posiedziały. Mama się rozpływała, bo Adaś wołał do niej "babusiu" i "babuś" :)

Kupiłam dziś majty obciskające, kolorowy naszyjnik i jestem gotowa na weselicho :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #980268 przez Suzi
Ja tylko na szybciora - jestesmy juz nad morzem...dojechaliśmy ok 22.30.
Cieplutko! 19 stopni, nawet pytalam m czy sie termometr nie zepsul, bo tu zawszze ziąb o tej porze roku
No ale juz sie blyskalo i grzmialo z oddali więc zapewne jutro po ciepelku pozostanie jeno wspomnienie :(
No ale liczy sie ze tu jestesmy i grunt żeby nie padalo
Miki w drodze pospal 2 godz i potem brykal swobodnie do prawie 1 :ohmy:
Ciekawe do krorej pospi

Kaikai -ciesze sie ze juz jestescie w domku. Ostatnio sporo myslalam czemu sie nie odzywasz,,no ale juz dobrze :)
Czekamy na focie Daruni

Agat - nie ukrocilam....warunki podrozy, ehhh, nie ulatwialy zadania, choc podtykalam inne jadlo, to dziecie nie jadło. No więc co? Mamałyga ofkors.... :pinch:
No nic , to spadam spac

Aaa, Azja -Tort mega! A Jasiulek i jego oczyska jak zwykle zniewala! Ale oczyska po mamie ma-bezapelacyjnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl