BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #979283 przez kaikai
Anabell, Agat super dzieciaczki :) Jagoda bardzo podoba do brata:)
Ciekawa jestem jak u nas będzie, bo w tej chwili nie widać do kogo mała podoba :blush:

Daria od wczoraj dostaje sterydy na płuca, więc z oddechem jest jakby lepiej. Lekarz powiedziała, żebym przygotowała się na gorszy stan małej bo infekcja się rozwija, ale panują nad tym lekami, wraze czego pod namiot tlenowy wezmą mała.
Czasem wydaje mi się że jest naprawdę lepiej, Daria ładnie oddycha i nie charcze, ale czasem robi się aż fioletowa, blada i oczka ma czerwone z wysiłku i umeczenia :(
Teraz śpi spokojnie, po tych sterydach w nocy jest bardzo pobudzona, wisi mi na cycu, a tam pusto szybko się robi i tak cała noc się szarpiemy. Już myślałam o mm, ale boję się o laktacje .
Ja cały czas sama siedzę z Daria w szpitalu, P tylko jedzenie mi dowozi i posiedzi z mała, żebym mogła wziąć prysznic i zjeść, bo gdy jesteśmy same to boję się iść do kuchni, że mała będzie krzyczec i płakać. W pokoju podjadam herbatniki, sucharki i pije mleko. Tak cały dzień póki P nie przyjedzie.
O mojej kondycji fizycznej nie będę wspominać, ale muszę dac radę.
Czekam tylko na dobre wieści od lekarza.

Wczoraj P do mnie z tekstem - czy mała wyjdzie z tego.
Myślałam, że go zabiję.

A to moja perełka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979286 przez monia89
Kaikai zdrówka! Ale nacierpicie się dziewczyny! :kiss: buziaczki od nas Kochane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #979304 przez creatura
Na szybko:

Kaikai, oczywiście, że Darusia wyjdzie z tego!!!! Jesteście obydwie bardzo silne, no i jak mówią lekarze, zapanują nad tym lekami. Buźki dla was :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Bella, ależ masz słodziaków w domu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Agat, u tego użytkownika kupiłam: allegro.pl/show_user.php?uid=7199283 teraz nie ma w przedmiotach, ale napisz wiadomość, bo znajoma też niedawno tam kupowała. 45zł kosztowała.
Tu jeszcze znalazłam, my mamy te miśki: allegro.pl/tapicerka-obicie-do-krzeselka...ego-i5285375721.html
CDN

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979309 przez Azja
hej

buziaczki dla Matiego 2 latka :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kaikai ale Daria słodka slicznotka :) szybkiego powrotu do zdrowia :)

Monia zdrówka dla Was, zeby Olus tylko nie załapał

u nas dzis słonce ale zimno i wiatrzysko, nie chciało mi sie ruszyc tyłka na dwor i Jasiek mnie na maksa wyeksloatował :sick: mama oć i mama oć, dobrze ze dał sie namowic na drzemke oj bo ciezko juz było

u nas impreza w sobote, obmyslam jakie ciasto zrobic oprocz tortu, tesciowa ma zrobic rurki z kremem, podrzuccie jakis przepis na szybkie i dobre ciasto, tort chyba zrobie ze swinka peppa no chyba ze mi weny zabraknie to bedzie zwykły bez dekoracji, bo niestety z ta masa lukrowa sie schodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979422 przez agat
Sto lat dla dwulatka Mateonka :* Rośnij zdrowo nasz blond loczku :)

Kaikai trzymajcie się tam z Darusią, na pewno wszystko będzie dobrze i już niedługo wyjdziecie do domu!

Creo dzięki za linki, sama jakoś znaleźć nie mogłam choć szukałam na allegro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979442 przez Suzi
MATI -amorku nasz kwietniowy, duzo zdrowka! Rośnij duży na pociechę Rodzicom :kiss: :woohoo: :kiss:

Kaikai - będzie DOBRZE!!! A P.....no coż,faceci to płeć slaba, musisz byc silna za was oboje, a. Darusia bedzie zdrowa, z pewnością!!,

A ze jest juz po polnocy to....

JASIULKU!!! Nasz ostatni kwietniowy , pięknooki kawalerze!! Duzo zdrowka i uśmiechu. 100 lat przyszły BigBrotherze!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979449 przez agat
100 lat dla Jasia :* :* Duży rośnij blondasku :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979456 przez Dave
Jasiu buziaki dla Ciebie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mateo dziękuje za życzenia :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979520 przez Dave
Ale cisza. Jak Dave ma czas to puchy :P :P



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #979523 przez Suzi
No to niech. Dave przełamie cisze i cos wreszcie dlugieeeeeeego napisze
Zamiast na cisze narzekać trzeba ją zaatakować :P :P
A nie - przeczekać B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979544 przez monia89
Buziaki dla Mateuszka i Jasia :kiss:
Kaikai te chłopy ...
Tosika dopadł wirusówka panująca tzn 40 stopni i kaszelek i tak do 5 dni wrr mi już dziś odpuszcza ale Antonio funkcjonuje jak zwiędły szczypiorek :dry:
i mam pytanie Olek jak robi kupe strasznie stęka kwęka puszcza mase gazów podkurcza nóżki i czy to kolka? Kupy sa normalne z 4/5. Nie wiem o co kaman.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979575 przez Suzi
Monia -nie sądze żeby to byla kolka, po prostu takie efekty dzwiekowe towarzyszą robieniu kupki, a moze w innej pozycji lepiej, w sensie latwiej by mu szło? Moze na brzusiu?
Ja nie mam doswiadczen z kolką ( uffff) ale z tego co piszą mamy, ktorych dzieci mialy kolkę, to po pierwsze jest przerażliwy placz, a Oluś jak piszesz stęka i kwęka. A to powinien być rozpaczliwy placz wyraznie bólowy. No i dlugotrwały. Z tego co mowil dr Karp to niewielki procent dzieci miewa prawdziwą kolkę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979601 przez Dave
Suzi - no wiem, wiem.

Monia - a może coś jesz nie takowego i tak reaguje. Kolki to się chyba bączkami nie objawiają.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979614 przez Alex_87
Monia u nas i przy Zuzce i przy Tymku pomagał espumisan, bąki wtedy szły bez wysiłku, Olek pewnie ma wzdęcia, no i słabo wykształcony układ pokarmowy też robi swoje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #979615 przez Anabelle
Bąki i prężenie jest normalne przy robieniu kupki :)
Dzieci sobie nie radza jeszcze z gazami. Nie mają też takiej siły, żeby swobodnie wypchać kupkę.
Ja w nocy daję małemu bobotic bo jak wiecej leży to trudniej mu się wypuszcza gazy.

Kolka to szalony płacz, nie do uspokojenia, najczęściej pojawiający się o stałej porze, któremu towarzyszy prężenie.

A to co piszesz Monia to po prostu walka niedojrzałego układu pokarmowego z kupką i gazami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl