BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #418038 przez agi-p
Oj cele wyższe najważniejsze :) Mąż doskonale sobie poradzi :)
My kończyliśmy nasz domek jak zaszłam w ciążę . Przeprowadzaliśmy sie jak byłam w 6 miesiącu i też zbyt pomocna nie byłam , ale wszystko się udało :)

Uciekam do łózeczka :) Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418070 przez Dave
agi - fajnie że macie domek. My mamy póki co fundamenty i to zepsute. I brak kasy. Ale mieszkać jest gdzie. Rodzice chcą nam dać dom. Więc jakoś to będzie. Tylko marzeń szkoda.....

Ok. ja mykam. Kolacja gotowa, jakiś filmik zapodamy.

Spokojnej nocki Kochane :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418073 przez Urszula
Witam!

Dave ja przystanę na tym co oferuje tutejszy fundusz zdrowia. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo wykonuje się dwa usg czasem trzy. W poprzedniej ciąży miałam jedno więcej ponieważ pojawił się u mnie mięśniak. Mam zdrową, sliczną Córeczkę a opieka przy porodzie poprostu znakomita. Wiadomo jak będzie mnie coś niepokoiło to pójdę prywatnie na usg. Nie dam się jednak wpędzić w paranoję. Na każdej wizycie będę widywała położną to ona bada czy wszystko w porządku; osłuchuje serduszko, sprawdza położenie dziecka. W razie jakichkolwiek problemów natychmiast wysyła do szpitala. Tak było kiedy wykryto u mnie mięśniaka. Więc nie ma co się nakręcać i stresować. Ogólnie poprzednią ciążę i sam poród świetnie wspominam. Szczęscie którego nie da się opisać słowami :) :) :) może dlatego teraz jestem spokojniejsza i mam nadzieję, że tak zostanie.



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418230 przez HERI
Hej Dziewczyny :)))

Na początek - miłego dnia :) Spokojnego, bez sensacji :)

Ja dzisiaj ledwo się z łóżka zwokłam... Wczoraj o 19 już w łóżku, spałam dziś do 4 rano, a potem zasnąć nie mogłam :( i od 4 leżałam w łóżku i z mdłościami walczyłam :| Później jakoś lekko przysnęłam, ale nic dobrego z tego nie wyszło bo jak już się obudziłam to mdłości powróciły ze zdwojoną siłą :| Jeśli chodzi o wagę - ja już mam co najmniej 1 kg więcej... Z tym, że to może mi spaść, bo to jeszcze poweselne jest ;) Tak więc koło soboty mogę powiedzieć jak z wagą :)

No a dzisiaj zaczynamy 7 tydzień... Też z utęsknieniem czekam na koniec I trymestru, ale jakoś tak jestem spokojna, wierzę w to, że wszystko będzie dobrze :) Bo trzeba być dobrej myśli - Fasolka przecież to czuje.... A im ja jestem szczęśliwsza, tym Fasolka również... :)

A co do tematu bliskości rodziców - ja na razie mam to szczęście, że mieszkamy z moimi rodzicami w jednym domku - mamy dwa osobne mieszkania, ale dom jeden, tak więc do rodziców mam bardzo blisko :) Co będzie niewątpliwym plusem gdy już Maleństwo przyjdzie na świat :)

No to jeszcze raz spokojnego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418236 przez malwinsien
Miłego dnia również :)
Ja też klapnięta jakbym całą noc ciężko pracowała :) może to przez to bardzo częste wstawanie w nocy na siku... tez tak macie??? Bo ja minimum 4 razy w nocy... Ja mam mdłości od paru dni i od wczoraj przy łóżku mam krakersy, także polecam HERI, bo wtedy już mdli zdecydowanie mniej :) Zleci szybciutko i będzie kwiecień :) Cudownie, że to będzie wiosna... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418239 przez HERI
Fakt... kwiecień fajna pora :) I całe lato w domu z maleństwami :) Spacery, spacery, spacery :):):)

Ja w nocy wstaję tylko raz, najczęściej właśnie albo o 4 rano, albo o 1... Wszystko zależy od tego jak dużo wypiję przed snem ;)

Natomiast w pracy jak siedzę to potrafię latać co pół godziny.... :)

Uroki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #418258 przez malwinsien
:):):):)dużo słońca i samych przyjemności w dniu dzisiejszym :) uciekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418288 przez agi-p
Dzień dobry :)

Dave fakt marzeń szkoda , ale najważniejsze , ze macie gdzie mieszkać . Rodzice dają Wam dom , a to niesamowita pomoc i poczucie bezpieczeństwa o Wasza i dzieci przyszłość :)

Heri mnie mdłości dopadają tylko czasami i nie ma reguły czy jest rano czy wieczór . Ale właśnie po raz setny czytałam artykuł , w którym radzą , że na mdlości najlepsze :
-unikanie uczucia głodu
-Trzymanie pod ręką jakiś przekąsek typu : wafle ryżowe,świeże i suszone owoce ,pestki... Rano nie wolno wstać z łóżka , zanim nie zje się małej przekąski
-Pić herbatkę imbirową (do lekkiego naparu herbaty dodać plasterki imbiru).Pamiętam , ze koleżanki pisały , ze to działa , tyle , ze niektóre kupowały gotową już h.imbirową .

Gratulacje z pwodu rozpoczęcia 7 już tygodnia :)

Malwinsien ja tez biegam częściej do toalety . A najgorsze dopiero przed Nami . Pod koniec ciąży , jak ucisk na pęcherz jest już bardzo mocny , to dopiero zaczyna się wyższa szkoła jazdy :P Wtedy noce to istny koszmar . Nie dość , że każda pozycja już niewygodna i uciążliwa , to parcie na pęcherz i kopniaczki maleństwa powodują , że wstajesz nieprzytomna :P

A mnie od rana okropnie głowa boli i mam takie zawroty , ze aż sie zataczam jak pijak jakiś . Amelcia teraz zasnęła , wiec ja odpoczywam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418305 przez Dave
Dzień dobry!

Ja mdłości nie mam, ale jak jestem głodna to się gorzej czuję.

Już ogarnęłam cały dom, wysprzątane i pachnie w całym domku. Padam na pyszczek. Za niedługo wyjeżdżamy do rodziców. Oj, jak się stęskniłam za Majosem :kiss: :kiss:

Miałam dziś iść na tę drugą betę , ale odpuściłam. Musi być wszystko dobrze :laugh: :laugh: A po co się niepotrzebnie schizować.

Ha,ha... do wtorku coraz bliżej :silly: :silly: :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418314 przez HERI
Dave - właśnie zwróciłam uwagę, że Ty masz dzisiaj 7tc1d..., ja mam 7tc0d A nasze teoretyczne terminy różnią się o 3 dni :P Ahh... ciekawa jestem jak to wyjdzie w praniu...

Czytałam i ja te poradniki odnośnie mdłości... hmm... tylko że ja tak naprawdę do tej pory miałam może ze 3 razy i jakoś udawało mi się dotrwać do śniadania... ale dzisiaj poległam... po prostu nie miałam siły iść się ogarnąć, w głowie mi się kręciło, głowa bolała... trza zakupić coś i położyć przy łóżku ;) tylko żeby pieso mi nie zeżarł :P

Ahh... jak ja niecierpliwie oczekuję środy... To się w przyszłym tygodniu zaroi u nas od fotek ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418315 przez agi-p
Dave ja tez na drugą betę nie poszłam :P Pierwsza byla bardzo niska , bo wynik 192 , ale wierzę , ze jest dobrze . Też wychodzę z założenia , ze do wtorku coraz bliżej :)

Nie dziwię się , że za Majeczką się stęskniłaś :) Ona za Wami pewnie też :)

A ja dzisiaj odpuszczam porządki :P Tylko pranie powiesze i jedno wyprasuję i tyle :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418333 przez Mirella
pl.lennylamb.com/user/show_photo/5035 im blizej końca tym każdy głos ma większą wartość, dlatego dziękujemy i prosimy o jeszcze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418344 przez malwinsien
Dziewczyny ale jeśli moje maleństwo ma już 7 tygodni i 4 dni to znaczy, że jestem w 8 tygodniu ciąży, tak samo te które mają maleństwo 7 tyg i 1 dzień??? dobrze to rozumiem??? Ten suwaczek zmylił mnie z tropu :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418350 przez HERI
A ile dokładnie czasu minęło od OM?

U mnie dokładnie 6 tygodni, co oznacza, że rozpoczęłam 7tc.

Jeśli u Ciebie minęło dokładnie 7 tygodni, to rozpoczęłaś 8tc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #418358 przez malwinsien
u mnie 7 tyg i 4 dni :) Czyli 8 tydzień na to wychodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl