BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #418468 przez agi-p
A co do tych tygodni ciąży , to niby jak jest np: 6 tydz i 5 dzień , to mówimy , ze to 7 tydz .
A szpitalu uważają , ze to 6 tydzień i koniec .

Rodziłam Amelkę w 37 i 6 dniu , czyli dzień przed 38 tygodniem . Wg kalendarzy był to już koniec 38 tydz , a w książeczce Amelki mam wpisane :PORÓD W 37 TYGODNIU CIĄŻY .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418471 przez HERI
Ja poszłam w 5 tygodniu to mnie odesłał, że żadnego badania mi robił nie będzie, bo nie daj Boże nic nie będzie widać i się będę stresować, a to dziecku potrzebne nie jest... Kazał za 2 tygodnie wrócić, czyli 05.09 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418473 przez agi-p
MoNiaaa napisał:

tez tak wlasnie mysle zeby ok 7 tyg zapisac sie na wizyte.a przy zapisie mowilyscie ze najprawdopodobiej jestescie w ciazy czy czekalyscie na badanie?

z Julka na test dlugo czekalam bo nie moglam uwierzyc ze w ciazy jestem :silly:



Ja mówiłam , ze test ciążowy robiłam i wyszedł pozytywnie :)

Jako , ze Amisia była planowana i wyczekana , to test robiłam kilka razy zanim zobaczyłam upragnione 2 krechy :)

Ale przy Paulince ciąża była totalnym zaskoczeniem i długo udawałam , ze to nie jest możliwe , ze jestem w ciąży ...nawet jak @ się spóźniała 32 dni :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418474 przez MoNiaaa
wiem wiem agi ze robilas test:) ale nie zazroszcze ci tych nerwow jak lekarz powiedzial ze nie ma ciazy...konowal :P

ja jeszcze nie wiem czy w ciazy jestem a juz sie zastanawiam kiedy i do jakiego lekarza pojde..to chyba jest juz przesadzone i nie ma innego wyjscia :woohoo: w krew mi jakos weszlo ze jest ta ciaza i juz :) poki co jestem optymistka na jakies 85% zobaczymy jak to sie zmieni w sobote

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418477 przez agi-p
Trzymam mocno kciuki za sobotni wynik i od razu dawaj nam tu info :) Będę tak zaciskała pięści , ze aż mi krew dochodzić nie będzie :P ;)
A o której godzinie będziesz strzelać testa ?
A Mąż też czeka niecierpliwie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418480 przez MoNiaaa
codziennie moj M sie pyta czy juz orbilam test :silly:
nie wiem o ktorej wstane ale pewnie pospie troszke dluzej jak Julka mi tylko pozwoli.mam nadzieje ze moj M sie zajmie mala zebym mogla spokojnie zrobic test bo normalnie to ona zawsze ze mna jest w laziece :side:

jak tylko znajde chwilke to napewno wam dam znac tylko przygotujcie sie ze jak wynik bylby negatywny to bede wam tu rozpaczac i lamencic...

moj M ma w sobote isc pod garaz wiec pewnie zrobie zdjecie i wam wrzuce jaki by nie byl:)
nie chcialam mu mowic kiedy bede testowac zeby mnie nie dopytywal ale moja kumpela sie wygadala...

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418483 przez agi-p
To super , że obu Wam tak mocno na tym zależy :) Skoro już tyle osób kciuki trzyma , to musi się udać :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418484 przez MoNiaaa
no piekna jest :)
ale jak mowisz ze taka slabiutka byla w dzien @ to 3 dni przed moze nie byc wcale :(
ja sie strasznie nastawilam ze bedzie taka malusia :blink:
no nic pozyjemy zobaczymy:)

moj M troche jakby niedowierzal tak mis ie wydaje narazie nie bardzo sie wypowiada na ten temat moze zeby mnie nie podkrecac. najwazniejsze ze chce tego tak samo jak ja:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418485 przez HERI
U mnie taka słabiutka była 3 dni po spodziewanej....
Dzień wcześniej nie było jej wcale.. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418487 przez MoNiaaa
tak sie teraz zastanawiam..bo test najpeiej z rana zrobic a jak w nocy wstane na siu siu to pozniej o 8/9 juz moze nie byc takie wysokie stezenie i moze nic nie wyjsc?? przeciez nie bede testu robic w srodku nocy:P choc z drugiej strony mialabym wtedy spokoj i nikt by sie nie dobijal do lazienki :silly:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418488 przez agi-p
Kurcze Moniaa , obyś ujrzała tą drugą kreseczkę , ale nawet jak nie będzie , to zrobisz drugi teścior 4.09 i wtedy już musi być !!!!

Ja początkowo myślałam , że nie ma 2 kreski , i odłożyłam test na stół . Dopiero Mężuś przyszedł i mówi , ze jesteśmy w ciąży :P Szok trwa do dzisiaj ;)

Dobra , uciekam powiesić kolejne prano , bo słonko duże , to zaraz mi to wyschnie .

A Amelcia ma dzisiaj jakiś tulaskowy dzień . Cały czas mnie woła i przytula , całuje i robi cacy cacy :) Rozkoszna jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418489 przez HERI
MoNiaaa napisał:

tak sie teraz zastanawiam..bo test najpeiej z rana zrobic a jak w nocy wstane na siu siu to pozniej o 8/9 juz moze nie byc takie wysokie stezenie i moze nic nie wyjsc?? przeciez nie bede testu robic w srodku nocy:P choc z drugiej strony mialabym wtedy spokoj i nikt by sie nie dobijal do lazienki :silly:


Ja robiłam jeden o 3 w nocy ;) :P
Akurat ten nie wyszedł :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418492 przez MoNiaaa
no wlasnie tez bym sie obawiala ze jak zrobie tak nad ranem to nie wyjdzie i bede chciala rano drugi zrobic i nie chce wpasc w paranoje bo co godz bede testy robila:P
postarams ie nie siusiac w nocy:)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418498 przez HERI
Hehe... jak nie wyjdzie o 3 w nocy to rano pewnie też nie ;) Następnego dnia warto spróbować :)

Mówię Ci - idź na betę... Już dzisiaj byś wiedziała! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #418500 przez MoNiaaa
e nie wiem czy nie za wczesnie i tak by bylo na bete?
zreszta boje sie rozczarowania chyba i poczekam :side:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl