BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 8 miesiąc temu #419168 przez agi-p
Patrycja jak to 7 tydz , to powinno być już widać maluszka i piękne serduszko .Idź jak najszybciej do jakiegoś normalnego lekarza .

Mankowa wielkie gratulacje :) ale cudownie , że bijące serducho widziałaś , pewnie odetchnęłaś z ulgą :) A ten termin wychodził Ci z ostatniej @ , czy z usg ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419169 przez agi-p
mankowa napisał:

MAM pytanko do was czy w aptekach sa dostepne testy elektroniczne? bo ja tylko takie uzywalam do tej pory i sa najlepsze.


Ja sie nie spotkałam z takim :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419176 przez mankowa
dla zainteresowanych, te testy sa superr www.clearblue.com/pl/cyfrowy-test-ciazowy-clearblue.php

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419178 przez mankowa
agi termin wychodzil mi z okresu ale potwierdzilo to tez usg, teraz wizyta az za m-c...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419200 przez agi-p
Znalazłam na allegro te testy , ale drogie są .

No to terminek mamy podobny :) Mi wg @ wychodzi na 28 kwiecień . Zobaczymy co lekarz powie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419207 przez Majka
Cześć dziewczyny!
Odnośnie bycia w domku zgadzam się z przedmówczyniami. Ja przy 1 ciąży czułam się super, więc po co iść na zwolnienie , ale w pracy nie da się uniknąć stresów biegu myślenia czy wszystko zrobiłam itp. Prace niby mam spokojną bo biurową, ale zawsze jakiś stres jest. Gdy zaszłam 2 raz w ciąże po wcześniejszym poronieniu w 7 tyg. gin powiedziała , że mam leżeć czytać książki i unikać stresów dla dobra dzidzi. Zapisała luteinę i kazała przyjść 12 września. Tak więc od początku dla dobra dziecka jestem w domu. A i tak wyniki np. moczu miałam nieciekawe - ciała ketonowe dodatnie liczne sole itp. Dzisiaj odebrałam powtórne wyniki, nie wiem czy się cieszyć czy płakać bo ciał ketonowych już nie stwierdzono , ale za to mam liczne bakterie oraz leukocyty luźno rozsiane w polu widzenia :-(. To moja 1 ciąża i każde ustępstwa od normy mnie stresują :-(. Zawsze wyniki miałam ok. Ja i mój mąż okaz zdrowia a tu ciągle coś. Już na siebie tak uważam a tu znów jakaś infekcja. Co wyniki to lęk. Może , któraś z Was miała podobny wynik i jakie badania podjęła ? Dziękuję z góry. Teraz czekamy do 4 ,5 i 12 września kiedy mamy wizyty:-)Mam nadzieję, że u Was będzie OK :-) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #419256 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Majka super , ze nie ma już ciał ketonowych :) A z tymi wynikami idź do lekarza . Nie martw się na zapas , lekarzem nie jestem , ale wg mnie wystarcza leki i leukocyty znikną . Ja też tak panikowałam w poprzedniej ciąży , sprawdzałam potem w necie co oznaczają poszczególne wskaźniki ,Mąż to już siwiał przy mnie . Potem nauczyłam się , że dla swojego dobra i oczywiscie Maleństwa , wyniki odbierałam bezpośrednio przed wizytą u Ginekologa . Tym sposobem zaoszczędziłam sobie i Amelce stresu :)

Tu masz fajny artykuł ... w ogóle ta stronka jest super , możecie tutaj dowiedzieć się kilku rzeczy :) Przeczytaj i nosek do góry :)
parenting.pl/portal/leukocyty-w-moczu-w-ciazy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419486 przez dziewczyna84
KOCHANE
WYBACZCIE TAKIE MAŁE SPAMOWANIE :) JESTEM MAMUSIĄ MAJOWĄ 2012(W SUMIE CZERWCOWĄ 2012)
ZAGŁOSUJECIE NA MACIUSIA? TRZEBA KLIKAĆ RAZ DZIENNIE DO 12 WRZEŚNIA :)
z GÓRY DZIĘKUJEMY!!!!

www.facebook.com/PampersPolska?sk=app_34...2522%253A142021%257D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419563 przez agi-p
Dzień dobry :)

MONIAAA MONIAAA MONIAAA ..... GDZIE TY JESTEŚ ???? ILE KRESECZEK ZOBACZYŁAŚ ????
rany podniecona jestem , jakbym to ja test miała robić :P

Czekam na wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419570 przez Dave
Dzień dobry,
poczytałam, ale odklikam później bo Maja szaleje koło nogi.

MoNiaaa - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: heloł :lol: :lol: GDzie jesteś :unsure: :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419572 przez agi-p
Dave :) Moja Amelka też szaleje na całego . Wieczorem wszystko wysprzątałam , a teraz sallon wyglada jak po przejściu tornado :P

Moniaaa dawaj znac , bo ja musze zacząć działać w domku ,a z zaciśnietymi kciukami , to nie bardzo się da :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419582 przez asia26
A ja tak skromnie jeśli mnie przyjmiecie chciałabym do Was dołączyć :) termin 19.04.2013 r. wczoraj byłam u lekarza dzidziolek kochany serduszko ślicznie biło i wogóle maluszek cudny jak Jego starsza siostrzyczka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419586 przez Dave
Asiu - witaj i gratulujemy kolejnego dzidziolka :laugh: :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419587 przez MoNiaaa
I kreska :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #419589 przez malwinsien
Monia... może jeszcze za wcześnie... bądź dobrej myśli i powtórz może test jutro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl