BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 8 miesiąc temu #420077 przez Dave
Dokładnie, ważne aby było szybko i smacznie. No i zdrowo :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420129 przez MoNiaaa
gotowanie tez jakos nie jest moja pasja choc lubie dobrze zjesc:P
raczej gotuje to co wiem ze mi wychodzi :side:

mam to sxzczescie ze baardzo czesto na obiady chodzimy albo do mamy albo tesciowej:)

a co do testu t ciezko mi wytrzymac do tego wtorku.rano juz mialam nadzieje ze moze ale jak tak piszecie ze po takim zcasie to nic nie znaczy to juz sama nie wiem. a bete srednio mi sie oplaca bo wynik i tak we wt bym pewnie miala :( nie wiem co robic i czy jutrzejszy test byby wyrazniejszy od sobotniego bo to tylko 1 dzien roznicy?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420134 przez patrycja280791
monia ja robilam w w 1 dzien to slaba krecha a na drugi juz widoczna, a mam pytanie dziewczyny, ile juz przytylyscie? widac juz wam jakis brzuszek? bo ja prawie 4 kg i brzuch mi sie powiekszyl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420135 przez mankowa
hej, ja moze z kg ale fakt sie nie ruszam tylko przegryzam cos na okraglo, wszystko przez te zawroty glowy to rzadko wychodze z domu i mdlosci br....a w ktorym tyg jestes? mi juz 7 tydzien zbliza sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420136 przez mankowa
monia a kiedy powinnas miec okres? nie jestem w temacie bo nie nadrobilam wszystkich postow, ale ja robilam tesetem clearblue w dniu miesiaczki i ofrazu wyszlo "pregnant"ze w ciazy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420138 przez Dave
MoNiaaa - nie wiem jak to z tymi testami. Albo jutro z rańca no albo jednak we wtorek. Tu już Twoja decyzja.

patrycja280791 - ja Wam powiem, że mam wrażenie że ciągle coś jem, podgryzam itp. I właśnie sobie postanowiłam, że od jutra basta!
A i jeszcze jak coś zjem to mi tak bęben wywala jakbym już była dalej w ciąży. Przy Majce tego nie miałam. Taka pełna się czuję, nadęta i w ogóle. Blleee....

mankowa - no ja niby przy Majce mam dużo ruchu, ale staram się oszczędzać i przyznam że bardziej leniuchuję.
Monia ma na 4.09 termin @.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420143 przez malwinsien
ja już 3 kg :( zaczynam 9 tydzień właśnie i trochę przeraziła mnie ta waga ale podobno szczupłe osoby tyją szybciej, więcej... nie wiem... nie zamierzam się tym teraz przejmować :)w końcu jestem w ciąży :) nie jem dużo, jem w końcu normalnie nie to co kiedyś :) A co do brzucha... MEGA WZDĘCIA jakbym była w 5 miesiącu :) MONIA poczekaj do wtorku, wynik będzie pewniejszy :)
Dziewczyny od którego tygodnia zaczyna się 3 miesiąc??? Wszędzie jest napisane że od 9 a mnie koleżanka przekonuje, że lekarz jej rozpisał, że od 10....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420151 przez patrycja280791
mankowa- ja w srode zaczynam 8 tydzien, tez nie jem duzo, ale za to mega duzo nektarynek:) jak siade wieczorem to 4 na raz, ja nie naleze do szczuplych bo przed ciaza wazylam 70kg a teraz 74 :( ale u mnie mama i siostra tez szybko mialy brzuchy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420155 przez HERI
Hej Dziewczyny :)))

MoNiaa - ja jestem zdania, że nawet i teraz możesz zrobić (jesli masz jakiś w zanadrzu) i już powinno być ciemniej, jeśli faktycznie ta druga kreseczka tam jest, czego Ci bardzo życzę :) U mnie w dniu spodziewanej @ nie było nic, dwa dni później (wtorek) nie było nic, a już w środę, wieczorem, czyli bez tej zasady, że najlepiej rano, pojawiła się jaśniutka leciutka druga kreseczka :) W czwartek już była bardziej widoczna... Tak więc jeśli masz test, to rób :) Jakoś nie jest to super wielki wydatek, więc czemu nie?

Co do obiadku - wczoraj mąż (pierwszy raz od 3 lat) ugotował obiad, z Okrasą ;) Tak więc też miałam kuchnię lidla :D Zrobił nadziewane papryki :D A że zrobił 4 to jeszcze na dzisiaj mieliśmy :D Noż normalnie nachwalić się go nie mogłam :D Najbardziej z tego, że mnie z kuchni wyganiał i w niczym sobie nie pozwolił pomóc :) Ahhh... 3 lata na to czekałam :D

A dzisiaj z rana poszliśmy sobie do kina - na Madagaskar 3... Poprzednie części lepsiejsze :D Ale też niczego sobie :) Potem szybkie wskoczenie do C&A, musiałam sobie spódnicę kupić, bo normalnie w spodniach to mi ciężko się funkcjonuje, za bardzo mnie uciskają w podbrzuszu... W spódnicy lepiej :) Potem wróciliśmy do domu po piesa i poleźliśmy na spacer do parku, zakończony lodami... :))) A jak wróciliśmy i zjedliśmy to sobie ucięłam dwugodzinną drzemkę :) Tak więc dzień spędzony milusio :D

Jutro z rana jadę na badania, no nie przesadzajmy z tym ranem, bo chce poczekać aż poranne tłumy z krwią się przewalą ;) Sobie dłużej pośpię i pojadę :)))
Jejuuuu... z jaką ja niecierpliwością czekam, żeby Fasolkę zobaczyć... :):):)

A co do wagi - obecnie mam 1,5 kg więcej, ale mój sposób żywienia zmienił się diametralnie, tak więc uważam, że to i tak mało... Do tej pory byłam cały czas na diecie, a teraz jem to na co mam ochotę :P

uff... ależ się rozpisałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420156 przez mankowa
heheh ja wcinam mandarynki i salceson mniam hahhaa. Ja po ciazy wrocilam szybko do swojej wagi a przytylam 20 kg i w 4 m-ce bylam taka sama jak i przed ale boje sie ze teraz wiecej przytyje skoro taki apetyt mi dopisuje ;)i mimo iz jest prawie 7 tydz to brzuch tez mi wyskoczyl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420160 przez HERI
mankowa napisał:

heheh ja wcinam mandarynki i salceson mniam hahhaa. Ja po ciazy wrocilam szybko do swojej wagi a przytylam 20 kg i w 4 m-ce bylam taka sama jak i przed ale boje sie ze teraz wiecej przytyje skoro taki apetyt mi dopisuje ;)i mimo iz jest prawie 7 tydz to brzuch tez mi wyskoczyl


A ja nadal nie wiem czemu, ale mi doktorek zabronił cytrusów... I grzecznie się tego trzymam :(

Podejrzewam, że każda widzi już brzuszek, tylko raczej na zewnątrz tego nie widać... Wiem jedno - ludzie dookoła mnie zaczynają się czegoś domyślać, bo zaczynają padać pytania - a co ona taka zmęczona ciągle itp... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420161 przez mankowa
a czemu Heri ci zabronil cytrusow? co to ma do rzeczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420165 przez HERI
mankowa napisał:

a czemu Heri ci zabronil cytrusow? co to ma do rzeczy?


Podejrzewam, że mogą uczulać maleństwo, ale w sumie to nie wiem... Obgadam z nim tą sprawę przy najbliższym spotkaniu... Ja z pewnością na cytrusy uczulona nie jestem, ale widać o coś chodzi... :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420167 przez mankowa
zreszta jedynie co mi sie nasuwa to to,ze cytrusy podrazniac zoladek, a gdy sie pojawia wymioty to moze byc nie za ciekawie pozniej, ja przy pierwszej ciazy to jak zygalam to kwasy zoladkowe tak mi wypalay przelyk ze nawet wody nie moglam przelknac bez bolu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420168 przez patrycja280791
no wiec nie tylko mi rosnie brzusio:) kurde jak w tym tygodniu bedzie cieplo to bede musiala zapinac spodenki na gumke bo juz mnie cisna a wszystkie jakie mam to biodrowki to lepiej zeby nie cislo,ja jem mnostwo owocow jakos mi smakuja jak nigdy, za to chleba ani bulek cos nie moge, nie smakuja mi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl