BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #467267 przez bronchilda85
Dziewczyny jestem ze styczniowych mamuś i chciałabym Was prosić o głosy. Można oddać 3 głosy dziennie na tę samą osobę. Ja jestem oczywiście bronchilda85
www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjat.../galeria/?start=3705

Z góry dziękuję!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467276 przez Anabelle
Hej dziewczyny! Kolejny dzień naszych maluszków :)
Ja dzisiaj swojego zabieram do pracy :D
Jak będzie mały ruch to będę zaglądać, a jak duży to pewnie odezwę się dopiero wieczorem albo jutro.
Jutro też czeka nas z mężem kolejne czytanie o kolejnym tygodniu ciąży - już się nie mogę doczekać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467287 przez kasia1329
Mnie dziś.na.wspomnienia wzięło i oglądam sobie nasze.wesele :) mąż.w pracy Mati śpi.
Fajnie było :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467297 przez kasia1329
Kochane moje uprzejmie prosimy o głosiki dla nas :)
www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjat...a/galeria/entry/8349

Chętnie się zrewanżujemy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467383 przez Dave
Hallo, weekendowa cisza.

Był fachowiec i co min. 10 000 pln potrzebujemy, a gdzie reszta :evil: :evil: :cheer: :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467386 przez agi-p
Klaudia dzięki za życzenia :kiss: :)

Dave oby wycena nie wbiła Was w fotel :) ;)

Anabelle miłej pracy i przyjemnej jutrzejszej lektury :)

Kasiu głosik oddany :)

Ja dziś byłam na długim spacerku . Ami taka zadowolona , ze w końcu wyszła :) Pogoda dziś cudowna :)
My już po obiadku , a zaraz bierzemy sie za Torcik , który mi Mamcia upiekła :)

Miłej reszty dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467403 przez roksana187
Witajcie kochane,jakis czas mnie nie bylo :( wyloadowalam w szpitalu gdyz zaczelam plamic,strasznie sie przestraszylam!!!!!Dzieki Bogu jest wszystko ok to przez ten holerny polip w pochwie.Dzidzia zdrowa i silna :) 23.11 dowiemy sie nareszcie czy chlopiec czy dziewczynka :) a teraz z innej beczki,mianowicie mam do odstapienia 2-tygodniowa kuracje hormonalna do zaplodnienia invitro(zastrzyki suprecur 1mg/ml,gonal-f 900IU/1.5ml dwa opakowania,ovitrelle 250micrograms,trzy tabletki na wyciszenie i uspokojenie przed pobraniem jajeczek-temazepan) -moze znacie kogos kto potrzebuje -oddam za darmo.Mnie juz nie potrzebne a data waznosci do konca 2013r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467404 przez Dave
Agi



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467406 przez Dave
Roksana - całe szczęście, że wszystko dobrze. Ufff...

A info o terapii daj na stareczki, może się przyda którejś.
www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...ciaze/Page-2392.html



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467408 przez HERI
Hej Dziewczynki...

Ja wczoraj padłam na zawał :( nie dość, ze wszystkie ściany mokre, to jeszcze do tego podlogi!!! A mieli do konca najblizszego tygodnia skonczyc...
Teraz sie zastanawiamy, czy powinnismy inwestowac kolejne 20tys w mieszkanie, ktore tak naprawde nasze nie jest i nie wiadomo czy kiedykolwiek bedzie...
W sumie po polnocnej naradzie stwierdzilismy, ze gorzej niz bylo napewno juz nie bedzie i moze jakims cudem te podlogi kiedys wyschna... No po prostu nie mam zamiaru wydawac kolejnej kasy w to mieszkanie... Ale co ja przezylam, to masakra... :(
Sprobujemy prowizorycznie osuszyc sciany i te podlogi, i maja skonczyc w najblizsza sobote... Jeszcze tydzien...
Zeby bylo weselej to tak naprawde nie ma pewnosci czy te przecieki to nie sa czesciowo wina zlej elewacji i zlego dachu, wiec nie wiadomo czy jak my wydamy kolejne 20tys (zerwanie podlog, zerwanie ogrzewania podlogowego, polozenie nowych podlog, nowego ogrzewania) to pozbedziemy sie problemu...
Decyzja zapadla - chcemy by to mieszkanie starczylo nam na jakies 3 do 5 lat - wtedy chcemy kupic swoje i sie stad wyniesc w cholere...

Jak nie urok to ...

No nic... teraz myślę o poniedziałku i o podgladaniu Dzidziusia :) Ciekawe ile juz ma i czy nadal bedzie chlopcem? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467409 przez HERI
Agusiu Nasza Kochana - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SAMYCH CUDÓW NA DRODZE :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467415 przez agi-p
Kochane serdecznie Wam dziękuje :) To takie miłe :) :kiss:

Heri kurcze faktycznie nieciekawie z tym mieszkaniem.Ale jak to nie Wasze to bezsensu ładować tyle kasy . Dlaczego właściciel tego nie funduje ???
Tylko się tak nie denerwuj ... szkoda Dzidziusia . I w poniedziałek czekamy na wieści :)

Roksana cieszę sie , ze wszystko z Maleństwem dobrze . Wiem co przeżyłaś , bo mnie to w tamtym miesiącu spotkało . Całe szczęście Dzidzie mamy silne :)

Dave wycena niezła ... 10 tyś ? no kurcze, wszystko takie drogie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467418 przez HERI
agi-p napisał:

Heri kurcze faktycznie nieciekawie z tym mieszkaniem.Ale jak to nie Wasze to bezsensu ładować tyle kasy . Dlaczego właściciel tego nie funduje ???
Tylko się tak nie denerwuj ... szkoda Dzidziusia . I w poniedziałek czekamy na wieści :)


No wiec w skrocie mowiac wyglada to tak:
60 lat temu babcia moja postawila ten dom, kupujac od 7 roznych osob po kawalku dzialki... Wtedy ludzie o tym nie mysleli i skoro kupila to myslala, ze jej... Na 6/7 jest papier, ze to jej, na 7 czesc nie ma tego papieru. Bez niego - nigdy nie zostala zalozona ksiega wieczysta. Babcia od 7 lat nie zyje, moja mama jest jednym z jej 5 dzieci - teoretycznie zgodnie z prawem spadkowym - wszystkie dzieci dziedzicza po rowno - 3 z nich juz nie zyje, z czego dwojka miala 2 i 3 dzieci (czyli one dziedzicza), zyje moja mama i jej brat...
Od jakis 6 lat prosimy mame by wyprowadzila sprawy spadkowe, a jej sie po prostu albo nie chce, albo obawia sie, ze rodzina sie na nia obrazi... Wiec nic z tym nie robi.
Mieszkanie jak i caly dom w tej chwili nie naleza do nikogo - ja w mieszkanie w ktorym mieszkam wladowalam na dzien dzisiejszy juz przeszlo 100tys, najpierw ten remont 3,5 roku temu, a teraz obecny.
Nie mam sily prosic mamy by to wyprowadzila, nie raz juz to robilam... Ale jak grochem o sciane :| A my juz mamy dosc inwestowania w ten dom, dokladania ciagle kasy. Chcemy miec cos co napewno bedzie nasze i nie przyjdzie 15 osob do dzielenia sie tym, albo co gorsza splacania ich... A niestety na to sie zapowiada :|

Wiec musimy sie troche teraz odkuc po tym remoncie, poczekac na moja umowe, zebym miala na czas nieokreslony i sie stad wynosic jak najdalej...

Strasznie jest to dolujace, strasznie :( Wczoraj pol wieczora przeplakalam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #467428 przez MoNiaaa
teraz strasznie ciezko z mieskzaniem a jescze jak taka sprawa to wiadomo ze jak przyjdzie cod o czego to kazdy bedzie chcial swoja czesc bo jak za darmo i sie nalezy to latwy kasek...

Heri czemajcie wszystkie rachunki a najlpeij faktury ze to wy placilismie ta remonty moga sie przydac w razie w gdyby ktos sie upominal to mozecie jakos wykazac ze z wlasnej kieszeni wsyztsko remontujecie

a my bylismy teraz u tesciowej i szwagierka mowila ze jakas znajoma od kogos z jej pracy miala to samo co ja i czeka na zabieg i cos tam owilam ze wlasnie duzo mlodych dziewczyn tak ma ze sie dziecko przestaje rozwijac w poczatkowych tygodniach a ona ze toi nie tak ze przeciez nie bylo wogole tego dziecka(nie jakos zlosliwie w sumie fakt stwierdzila ze tak czytala itp) ale nie nawidze jak ktos tak mowi bo to nie bylo nic tylko moj malutki dzidzius!!!!!!!!!!
csly czas gdzies tam w kaciuku serducha mam straszny zal ze to sie tak skonczylo i chcialabym cofnac czas moze daloby sie to jakos uratowac...nikomu nawet niedaje poznac po sobie ze o tym tak mysle ale coraz czesciej znowu dopadaja mnie takie mysli ze czemu ja??o to chyba jakis koszmarny sen!!!!!!!!

Agi wszystkiego najlepszego i samych pogodnych dni i duuuuzo usmiechu twojego i twoich najblizszych

http


]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #467457 przez monia89
Agi wszystkiego najlepszego :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl