BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #468200 przez monia89
asia26 no właśnie ja wole zrobić wywiad wśród młodych mamuś :) i zaopatrzyć się wcześniej by od razu działać a nie cierpieć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468209 przez kasia1329
Ja to nawet nie mogłam używać tych podkładów poporodowych bo mnie uczulaly i stosowałam podpaski które podczas okresu używam.
Poczytaj sobie opinie na forach o tym niplette do sutkow. Ja bym raczej kupiła w razie czego te nakładki do karmienia koszt ok. 20zl, a jak będziesz karmić to dzidzius sam sutki wyciągnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468216 przez Majka
Cześć dziewczyny!
U nas dzisiaj ponura pogoda. Czas tak szybko biegnie a nasze małe maluszki tak szybko rosną. Wrzucam fotkę mojej małej. Fajnie na niej widać oczko , nosek, usteczka. Już nie mogę się doczekać kwietnia :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468221 przez Majka
A na tej fotce widać jaka już jest duża i wysoka dziewczynka :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468224 przez Majka
Upss, fotka wcześniej się nie wkleiła :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468226 przez monia89
Super Majka a dzidzia śliczna :) Imię wybrane dla córki :) ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468229 przez Majka
Dzięki monia:-) Tak ja już od 5 tyg. czułam instynktownie , że będzie NATALKA :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468231 przez monia89
super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468235 przez Majka
Sorki może gdzieś w forum przeoczyłam , a Ty już wiesz czy będziesz miała dziewczynkę czy chłopczyka? Imię wybrane? Jesteśmy w 18 tyg. , więc miej więcej dzieciaczki są na tym samym etapie rozwoju :-) Poród coraz bliżej i to pierwszy, więc coraz więcej lęków czy wszystko pójdzie ok i czy dam rade.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468244 przez kasia1329
Majka dawno Cię nie było u nas. Malutka faktycznie pokaźne ma rozmiary. Będzie,wysoka dziewczynka.

Ja mam dziś półmetek :) mam nadzieję że teraz to już będzie z górki. Dziś może coś się dowiemy odnośnie płci. Już się nie mogę.doczekać wizyty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468263 przez Majka
No tak Kasiu miałam full roboty - remont, wymiana pieca i dużo innych. Myślę, że Natalka będzie wysoka - ja mam 173 cm mąż 174. Raczej każdy u nas w rodzinie między 170-180 (Panowie) , więc mała raczej niska nie będzie. Trzymam mocno kciuki za wizytę. Daj znać jak tylko wrócisz. Czujesz, że będzie dziewczynka czy chłopczyk? Wiadomo, że najważniejsze aby dzidzia była zdrowa, ale ja i tak byłam ciekawska kto tam mieszka w moim domku. :-) Teraz wiem ,że zwracam się do dziewczynki. Mogłabym na nią patrzeć na usg przez 24h na dobe :-) i sprawdzać czy wszystko jest ok :-). Też mam nadzieję, że teraz nam wszystkim zleci z górki i zaraz będzie kwiecień. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468268 przez monia89
Majka
ja dziewczynkę na 70% ale to było w 15 tyg więc może coś się zmieniło......
Jadę 20.11 na usg do Łodzi a 22 na normalną wizytę do swojej gin to będę już wiedziała na 100% już się nie mogę doczekać. :)
Też się strasxnie boję porodu i tego co po.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468275 przez Majka
Monia ja to nie wiem jak poród przeżyję. Jak słyszę, że kilkanaście godzin dziewczyny rodzą, że boli jak diabli, że połóg też nie należy do przyjemności, boję się, że nie dam rady i dzidzia utknie mi w kanale rodnym , że ją podduszę i nigdy w życiu sobie tego nie daruję, boję się bólu i całej akcji. Im bliżej tym gorszy strach mnie ogarnia. P.S. No to zobaczymy czy faktycznie dziewuszka mieszka sobie w Twoim brzuszku :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468301 przez agat
Ja słyszałam już wiele opinii, że połóg bywa gorszy niż poród :P

Zresztą wychodzę z takiego założenia, że gdyby poród był czymś aż tak traumatycznym to kobiety nie decydowałyby się na kolejne dziecko. Miliardy kobiet na całym świecie co chwilę rodzą dzieci to co, my nie urodzimy? Jak na razie nie boję się porodu.

A co do ruchów to czekam nadal, choć wydaje mi się, że pewien rodzaj bulgotków w brzuchu to właśnie dzidzia. No ale pewna nie jestem. Pewnie jeszcze kilka dni i alien zacznie ruszać się bardziej zdecydowanie i nie będę miała wątpliwości. Czekam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468305 przez monia89
Wszyscy mówią mi ze zbrzydłam itp sama zauważyłam u siebie pryszcze plamy których nigdy wcześniej nie miałam zpadnięty pępek ale nie wiem czy w to wierzyć :)
Zobaczymy 20 czy Amelka pozostanie Amelką :P
A co do porodów ja już nie słucham koleżanka położna mówiła mi że to jest tak indywidualna sprawa że szok niektóre pierworódki rodzą po 4 godz a wieloródka męczy się 12 tak więc nie słuchaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl