BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #468463 przez Dave
Hej,
Dopiero dopadłam kompa.

Odpisuję czytając zaległe posty, mam nadzieję że się nie pomotam w odpowiedziach. I jak będą spóźnione to sorry :P :P

Kasiu
- no a dawałaś mu czaopka glizerynowego??

Monia - ja miałam w szpitalu... i zapomniałam nazwy B) B) o już wiem Octonisept - super POLECAM!! W domu niby miałam Tantum Rosa, ale użyłam może ze 2 razy. Octonisept przebił wszystko.
Miałam w szpitalu majty jednorazowe i te takie z siateczki. Hmmm.... Teraz z racji, że mi zostały może wezmę je, ale ogólnie to zwykłe bawełniane i normalne podpaski pozwoliły mi na poczucie komfortu.
Co do sutków nie pomogę, bo nie miałam żadnych problemów. Mam gdzieś nie użyty Bepanthen lub Maltan (nie pamiętam), to w rezerwie czeka.
Z poprzednich kwietniówek i z sali poporodowej (bo leżała ze mną babka, która miała problem) wiem, że można używać małej strzykawki żeby wyciągnąć brodawkę. Miałam kupione takie nakładki do karmienia, takie zgrabne małe, mi się nie przydały a jedną sprezentowałam właśnie tej lasce w szpitalu, bo miała malusie brodaweczki. A co ważne. Nie kupujcie takich L, tylko te małe, bo L są mega wielkie.

Majka - Natalka boska i taka duża. Ja Ci powiem, że mój mąż ma prawie 2 m, jego rodzice i siostry też, ja mam 170 więc nie wiem co u nas będzie, chyba drużyna koszykarska :laugh:

Agat - ja po porodzie, też twierdziłam że połóg jest gorszy niż sam poród. Teraz to już tego nie pamiętam. No ale skoro tak mówiłam, to coś w tym jest.

Dobra to tak na szybciora :side: :side: Zmykam :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468488 przez ppaulinka1990
hej dziewczynki:)

nie bylo mnie dlugo, bo bylam w odwiedzinach u babci :) ale juz jestem i bede juz na biezaco :)

juz czuje ruchy malenstwa, czasami az mnie caly brzuch boli :) super uczucie :)


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468495 przez kasia1329
Mankowa Mateusz pije więcej w dzień niż ja :) on jest od
Wody uzależniony.

Ja odebrałam wyniki i w moczu mam bakterie liczne, nici grzybni i drożdżaki nieliczne. Ehhh te siuśki ... Pewnie.znów.będę musiał brać jakieś leki jak w poprzedniej ciąży :(

Czekam na męża na mieście i jedziemy do gina. Ciekawe co na to powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #468537 przez Azja
Witam mamusie kwietniowe, chcialabym do Was dolaczyc tez mam termin na kwiecień:) pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468540 przez Majka
Cześć Azja!
Witamy Cię w naszym gronie :-). Rozgość się i napisz coś o sobie. W którym tyg. ciązy jesteś? Czy to Twój pierwszy bobasek czy nie? Na kiedy termin? Czy wiesz czy chłopczyk czy dziewczynka? Jak możesz to załóż sobie suwaczek to wtedy wiemy wszystkie, która jest w którym tygodniu:-) Witamy Cię jeszcze raz serdecznie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468559 przez Anabelle
Hej Azja! Witamy :) :)

Ja właśnie dotarłam z gór, paskudna pogoda się zrobiła. Z moim M nadal prowadzimy batalię i się nie odzywamy więc atmosfera ostra ;D Mam zaliczenie w przyszłym tygodniu, ale mam niebywałe problemy z zapamiętywaniem. Słyszałam, że ciężarne mają obniżony intelekt, ale to już przegięcie :D Nigdy tak źle mi coś nie wchodziło do głowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468569 przez kasia1329
Ja właśnie wróciłam. Dostałam furagin i natamacyne dopochwowo na te bakterie i inne w moczu.

Dzidzius rośnie. Ma 300gr, niestety albo stety jest tak ruchliwy że nie chciał zapozować do zdjęcia :)

Co do płci to ciężko było żeby się dopatrzyć bo fikołajki robi dzidzia niesamowite. Po chyba 10 minutach poszukiwan na 80% chłopczyk. Ale powiedział żeby się nie nastawiac bo może się okazać że to pepowina.
Mąż jest nie pocieszony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468577 przez Anabelle
Rany, w 20 tygodniu i nadal nie znasz płci na 100%?
Byłabym załamana :D Mam nadzieję poznać płeć w ten czwartek :D Nie mogę się doczekać.
Co do ruchliwości, to moja dzidzia też taka skoczna. Ostatnio tylko mi się udało na wizycie, bo akurat maluszek spał :)

300 gr ? Idzie jak burza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468583 przez kasia1329
Mi tam płci nie zależy. Ważne że wszystko z dzidzia dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468585 przez klaudia_286
kasia fajnie ze wszystko dobrze ja mam dopiero za tydzień eh i juz sie nie umiem doczekać,ale fajnie ze wage juz znasz ciekawe ile moje maluchy juz ważą oby jak najwiecej zeby przy urodzeniu nie musialy byc w inkubatorkach

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468592 przez kasia1329
No klaudia u Ciebie to najważniejsze żeby jak najdłużej w miarę możliwości je nosić. Wówczas nie będzie trzeba ani inkubatorów ani długo nie będziesz musiała z nimi być w szpitalu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468594 przez Dave
Azja - witamy serdecznie i gratulujemy dzidziola :side: :side:

Anabelle - z tym intelektem to też nie reguła, mam znajome, które w ciąży to się nie musiały uczyć. Raz przeczytały i miały na blachę.

Kasiu - najważniejsze, że wszystko ok. Tylko szkoda, że te infekcje Cię dopadły.

Klaudiu - no ciekawe jak tam Twoje maluchy :side:

A ja mam jakieś wrażenie, że wszystkim przeszkadzam :unsure: Ja nie wiem czy to pogda, ale jakoś domownicy "naładowani" chodzą. A ja z Majką nie wiem gdzie się schować.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468605 przez Azja
to moja pierwsza ciaza, własnie zaczynam 17 tydzień termin mam na 24.04 juz sie nie moge doczekac a czas jakos tak wolno leci, a co do płci to w sobote bylismy na wizycie i Pani doktor widzi jajeczka wiec chyba bedziemy mieli chlopca, choć mąż nastawiał sie na córcie...
a co do suwaczka mozecie mi napisac w którym miejscu tego linka trzeba wkleic bo chyba nie ogarniam:) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468609 przez kasiaq81
hej dziewczynki:)

przepraszam Was,że tak długo sie nie odzywałam ale niestety komp mi sie zepsuł,poczytywałam Was na telefonie ale nie miałam jak odpisac

Moonnnia tak bardzo mi przykro,to co Ci sie stało to naprawde straszne :(

Kasia 1329 gratuluje,że dzieciątko że dzieciatko zdrowiutkie,ja też mam dwoje chłopaków zawsze mozna liczyc,ze 3 bedzie dziewczynka :laugh: masz racje płeć nie jest ważna wazne,że dzieciątko jest zdrowe :)

Azja witamy:)

Ja byłam w środę na pierwszym takim prenatalnym usg z tymi wszystkimi pomiarami i wogóle. Dzidzia zdrowa pomiary wszystkie ok,bardzo mnie to uspokoiło bo strasznie sie martwiłam. W dzien w którym byłam to był 13t i 4 d ciąży lekarka powiedziała,że duże prawdopodobieństwo,że dziewczynka :laugh: :laugh: :laugh: ale za bardzo się jeszcze nie nastawiamy. Czy którejś z was dziewczyny lekarz też tak wcześnie określił płeć i się potwierdziło (chodzi mi o dziewczynki) na tym usg byliśmy prywatnie i powiem Wam dziewczyny,że jestem pod wrażeniem jakie zrobiła na mnie pani doktor(Agata Włoch) SUPER BABKA spokojnie odpowiadała na każde pytanie pokazuje,tłumaczy co prawda czytałam na jej temat same dobre opinie ,ale zawsze człowiek mysli ,że może przesadzone teraz zgadzam sie z nimi w całej rozściągłości!!! także jeśli któreś z Was zastanawiaja sie gdzie isc na takie usg to polecam ją serdecznie!Matko,ale się rozpisałam . przy okazji wkleje zdjecie usg:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468611 przez HERI
Azja - suwaczek wklejasz tutaj, na samym dole w polu podpis www.zapytajpolozna.pl/my-profile-info.html


A ja dzisiaj poszłam na wizytę... Z Małym wszystko dobrze. Znowu nie chciał mi robić usg, ale jakoś się dał przekonać ;) Mam niestety tylko jedno zdjęcie, nie wiem ile mierzy i waży, wiem, że serducho wali jak szalone :) Dźwięk jak muzyka dla mych uszu :)
Kolejną wizytę mam za 4 tygodnie 10.12 - i wtedy też będę mieć połówkowe...

Swoją drogą to nie wiem o co chodzi z tą jego niechęcią do robienia usg :( Do genetycznego - robił mi co wizytę, a od tamtej pory, czyli odkąd wie, że z Małym jest ok, ładnie się rozwija itp, to nie chce mi już tak często robić :(

Jestem niepocieszona... Grunt, że dzisiaj Go zobaczyłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl