BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #469303 przez monia89
No tak dzieci nie powinny jeść grzybów :) To może jakąś zupkę???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469305 przez MoNiaaa
zupa maz sobie nie poje:P moze jakis sos z miesa zrobie do makaronu..? a zupe?pomidorowa?nie wiem kiedy robilam inna zupe niz pomidirowa :side: :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469317 przez monia89
:)
no właśnie Ci mężczyźni muszą dostać kawał mięsa :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469347 przez agat
U nas dziś kapuśniaczek, ale z mega wkładką boczku i kiełbaski specjalnie dla męża :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469374 przez agi-p
Malwinsien niestety na rwe kulszową nie ma sposobu :( Borykałam się z tą przypadłością w poprzedniej ciąży . Okropieństwo . Miałam tak promieniujące bóle , że czasami to nie mogłam na piętro wyjść ( a u mnie w domku właśnie na pięterku mamy toaletę :( ) .
Musisz to przeżyć .Mnie puściło po porodzie dopiero .

Agat my kapuśniaczek 2 dni temu mieliśmy :)
A mi od wczoraj zupa pomidorowa została, dla Mężusia mam mięsko, ziemniaki i fasolkę szparagową, a my z Paulą na drugie ryż z jabłkami zapiekany jemy :) Amcia zje pewnie jak to ma ostatnio z zwyczaju i z nami i z Tatusiem ,czyli 2 obiady :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469382 przez Azja
dziewczyny az sie głodna zrobiłam jak czytam o Waszych obiadkach:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469437 przez Dave
A ja miałam dziś zupę z gatunku "kombinowanych". Zmykam teraz szorować łazienkę, tak konkretnie bo dziadek siedzi z Majką, która dziś znowu nie poszła spać :dry:

A jak będę miała chwilkę to się Wam tu wyżalę :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469456 przez kasia1329
A ja dziś obiad na szybko-pierogi ruskie, bo pędziłam z Mateuszkiem do lekarza.
Przed obiadem zrobił kupkę i gichnęło krwią :(
Lekarka go obejrzała dokładnie. Powiedziała,że to jedynie może być uszkodzona sluzówka i stąd krew, bo objawy wskazują tylko na to.
Dostaliśmy jakieś dwa roztwory na rozluźnienie kupek i maść do smarowania wewnątrz odbytu
Powiedziała że jak mu to nie przejdzie to konieczna będzie interwencja chirurgiczna

Matko Boska nie zaznam chyba spokoju w tej ciąży :(
Ciągle z babcią źle i gdyby tego było mało to jeszcze Mati.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469457 przez agi-p
Dave moja Ami nie spała ani minuty 3 dni pod rząd . Ale dziś postanowiłam ją troszkę zmęczyć i położyć wcześniej . Zasnęła pijąc mleczko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469464 przez kasia1329
Malwinsien ja miewam czasami takie bóle, często dopadają mnie z zaskoczenia, jednak na szczęście nie trwają długo. Mi ulgę przynosi lezenie na podłodze z nogami uniesionymi do góry i przełożonymi na fotelu, kolana zgiete pod kątem 90 stopni. Ewentualnie prysznic naprzemian ciepły z zimnym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469479 przez kaikai
Witam

jakoś nie mam zapału do pisania , ale czytam was bardzo często

dzisiaj mam dola i pożalę się wam trochę

u mnie raz lepiej raz gorzej ,ostatnio byłam na wizycie i okazało się ze nadczynność tarczycy mi się przyplątało , będę miała powtórkę badan za dwa tygodnie
do tego jeszcze raz badanie poziomu glukozy bo mam teraz 104 na czczo ,eh starość nie radość :(
z waga tez jakoś dziwnie u mnie bo schudłam 6 kg i nic nie tyje
wieczorami mam straszne wzdęcia i ból brzucha niesamowity taki klujący , biorę nospe i pije koperek :dry:

w domu nieciekawie ciągle się kloce z moim lubym on w ogolę chyba się nie przejmuje ze jestem w ciąży i nie powinnam się denerwować
chyba mu się znudziłam nie kochaliśmy się od poczęcia dzidziusia a ostatnio powiedział ze nie umie mi okazać uczucia tak jak ja bym chciała , nie wiem co mam myśleć , raz jest kochany a czasami jak jakiś obcy , pyta się tylko jak się czuje junior a mnie się nie zapyta jak ja się czuje :( może przesadzam i może to moja wina bo za wiele wymagam , ale przykro mi jak np czytam was o waszych mężach ze są tacy kochający a mój taki dziwny :(
kłócimy się tez o obiady bo on by chciał codziennie jeść co innego żebym stała przy garach , a mi się tak nie chce jeść i nienawidzę gotować odkąd jestem w ciąży nic mi nie smakuje :( albo jesteśmy w sklepie to się go pytam co będzie jadł na obiad co kupić , a on ze nie wie i niech ja wymyśle a mi się nic nie chce bo jakoś mi śmierdzi w sklepie , potem się okazuje ze nic nie kupiłam i awantura .

eh teraz wróci z pracy i pewnie znowu coś mu nie podpasuje :( nie mam już siły i płakać mi się chce :( dzwonił to powiedziałam ze mnie brzuch boli to jego tez już boli i tak jest zawsze :( boli mnie głowa jego tez boli

na szczęście moja dzidzia jest zdrowa , fika koziołki i to mnie bardzo cieszy :) nawet M raz poczuł kopniaka :) nadal nie wiadomo co rośnie czy chłopiec czy dziewczynka , nie chce pokazać .

pozdrawiam Was wszystkie i Wasze dzidziusie :)
życzę wam miłego i spokojnego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469481 przez agi-p
Qurcze Kasiu oby Matiemu pomogły te specyfiki . Interwencja chirurgiczna brzmi bardzo poważnie . A jak doszło do tego uszkodzenia śluzówki ???

Faktycznie lekko nie masz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469501 przez kasia1329
Agi wszystko przez te twarde kupki. Od jakiegoś czasu robił kupki codziennie ale z wielkim wysiłkiem :(
Mam nadzieję że obedzie się bez.chirurga bo chyba tego bym nie przeżyła :

Kaikai a może po prostu on się.boi okazywać Ci czułość i.uczucia. Może też ma.obawy, ale jak wiadomo facetowi ciężko się przyznać do słabości. Porozmawiaj może z nim szczerze. Jak nie masz chęci.gotować to wyjdzcie gdzieś do knajpki jakiejś ulubionej i porozmawiajcie. Powiedz mu czego oczekujesz, co Cię męczy i drażni niech on też wyrazi swoje zdanie.
Niezdrowa i niewyjaśniona atmosfera psuje relacje w związku.
Ja tak miałam z mężem jakiś czas temu kiedy nadmiar obowiązków i problemów mnie przytłoczył.

Szczera rozmowa to podstawa udanego związku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469507 przez kaikai
nie umiem z nim rozmawiać teraz , on strasznie dużo mówi ja nie nadążam i suma sumarum na koniec sama nie wiem o co mi chodziło na początku, on tak manipuluje ta rozmowa ze wszystko wychodzi ze moja wina :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #469519 przez agi-p
Kaikai współczuje sytuacji z Mężem.Teraz w ciąży jesteśmy szczególnie drażliwe,hormony buzuja a o zapachach nie wspomnę .
Wydaje mi się , ze powinniście pogadać . A jak piszesz, że ostatnio nie bardzo Wam to wychodzi , to moze napisz list ... taki od serca , napisz w nim co Cię boli,przeszkadza,czego oczekujesz.
Jak Mąż wróci z pracy to daj mu list i wyjdź na spacer. Może to poskutkuje .
Powinien Ci okazywać więcej wsparcia,uwagi i zrozumienia .

A co do nadczynności ,to się nie denerwuj . Ja mam niedoczynnosć,wole,guzy i chorobę hashimoto.Z tym da się życ i nie jest to specjalnie uciążliwe :) Dostaniesz leki , bezpieczne dla Maleństwa :)
A glukozę trzeba powtórzyć . Ja miałam wynik na czczo prawie 200 . Tyle , ze zostałam już na insulinie . Ale może sama dieta wystarczy :)

Całe szczęście ,ze Maluszek miewa się dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl