BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #477713 przez klaudia_286
witajcie

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477732 przez kasia1329
Dzień dobry.
Agi ja podobnie jak Ty noc dziś miałam ciężką. Ostatnio nawet ze swoim ginekologiem rozmawiałam na podobny temat i mówił że nam ludziom łatwiej jest się pogodzić z chorobą ludzi starszych niż właśnie dzieci. I najgorsze że nie ważne czy jest się bogatym czy biednym, szczęśliwym czy nie to często nie jest się w stanie takich sytuacji zmienić. Że lekarz musi być nie tylko dobry w swoim fachu ale również dobrym psychologiem.
Ja podobnie jak Monia pierwszą ciążę przeszłam książkowo. Nie zastanawiałam się nad możliwymi zagrożeniami.
Teraz początki miałam ciężkie, bałam się że mogę stracić maluszka. Dopiero w drugiej ciąży zdałam.sobie sprawę że na każdym etapie może się coś wydarzyć, stąd też moja niechęć do.wczesnych zakupów... Wierzę że wszystko będzie dobrze, ale za każdym razem przed wizytą mam ogromny stres.
Monis89 liczę że dziś wrócisz do nas z dobrymi wiadomościami. W końcu to dopiero półmetek i może się okaże że wszystko jeszcze może być w porządku.

Mati dziś o dziwo spał dobrze, w nocy wstał tylko raz na mleko i siku i nawet nie stękał :) mam nadzieję że zanim dzidzia się urodzi to prześpię trochę całych nocy ;)

Ja mogę się podzielić informacją, że prawdopodobnie jutro planują wypisać babcię ze szpitala, nie wiem czy jest już na tyle dobrze czy lekarze już nie mają na nią pomysłu. Ale być może we własnym domu i we własnym łóżku szybciej dojdzie do siebie. Co prawda jeszcze ani razu nie stanęła na nogi ale mam nadzieję że będzie dobrze.

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477742 przez Basbik_86
Wielkie dzięki za pomoc. Już mnie denerwowało usuwanie dziesiątek wiadomości ze skrzynki pocztowej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477758 przez Basbik_86
Moniu trzymam kciuki za Ciebie i Waszego maluszka. Na pewno będzie dobrze. Popieram Twoją decyzję o urodzeniu dziecka, w końcu jest ono Wasze i wada rączki nie czyni go gorszym człowiekiem - ma prawo żyć i przynosić Wam mnóstwo radości każdego dnia. Medycyna jest tak rozwinięta, że na pewno da się coś zrobić żeby pomóc Waszemu synkowi. Wszystkie jesteśmy z Tobą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477760 przez klaudia_286
kasia to dobrze i bedzie dobrze badz dobrej mysli

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477852 przez monia89
Syneczek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477856 przez monia89
Na ostatnim zdjęciu uśmiecha się no i bawi się pępowiną :) a sikam jak oszalała bo nóżki trzyma na pęcherzu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477877 przez klaudia_286
monia no super maluszek .
ja moje fotki dodam w poniedzialek bo bede miala bo te co teraz robilam to ciezko cos zobaczyc z plyty bo maluch sa duze,a na genet. bedzie lepiej widac

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477878 przez kasia1329
Monia sliczny chłopczyk :)
Ja z sikaniem mam to samo. Wczoraj byłam z M na zakupach i musiał mi się zatrzymać w krzakach bo nie dojechałabym do domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477886 przez monia89
U nas wszystko widać bardzo dokładnie od siusiaka po buziunie :)
Będzie co ma być napewno urodzę Go :)
Teraz nas czeka maraton po lekarzach. I jak jeszcze raz usłysze od kogoś słowo idukcja/aborcja ZABIJĘ GOŁYMI RĘKAMI.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477891 przez Dave
my z Maja na sqacerku,mala juz cala ubrudzona,bo pogoda srednia. ale co tam,dzieci trzeba dotlenic.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477894 przez klaudia_286
tak tylko ze u mnie przecikały i jeden drugiego odsuwał i tak kazdego trzeba bylo zatrzymywac hehe i mierzyc

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477897 przez glikomama
Masz rację Monia walcz o małego:).Prześliczny chłopak :)
JA również dołączam się do trzymanych kciuków za Was.I chyba podświadomie łączyłam się z waszymi myślami bo mimo że niezaglądałam wczoraj na forum i nic nie wiedziałam to też miałam strasznie cięzką noc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477906 przez monia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477908 przez klaudia_286
a mnie cos choroba bierze ehh glowa mii peka kaszel i gardło no jak nie urok to sraczka ciuu zeby choc jeden dzien byl spoko to zawsze se cos dzieje
maluchy szaleją a szaleją dają popalić kopniaki z kazdej strony hehe take dziwne uczucie

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl