BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #477989 przez agat
Moniu cieszę się, że dziś nastawienie lepsze. Kondycja psychiczna mamy ma wpływ na dzieciątko. Daj znać jak po kolejnych badaniach.

Co do ruchów to ja też czekam z utęsknieniem na coś bardziej konkretnego - na razie raz, max dwa razy dziennie czuję kilka delikatnych "pyknięć" i nic więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478101 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #478113 przez agat

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478119 przez agi-p
Moniu już po zdjęciach widac , ze to mały Przystojniak !!!! Jakie imię wybraliscie ???
I cieszę się ,ze dziś już optymistyczniej patrzysz na to wszystko :) Wierzę , ze wszystko będzie dobrze :) Waga piękna ..306g kawał chłopa :)

A u mnie Mamcia jest i pomyła mi Kochana wszystkie okna :) Teraz firanki wiesza .a ja z obiadem walczę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478126 przez MoNiaaa
MONIA SLICZNY CHLOPCZYC FAJNE WIDAC BUZKE :)
najwazniejsze to pozytywne nastawienie a jak znajdziesz lekarza przychylnego tobie ktory zrozumie w jakiej jestes sytuacji to juz rewelacje!!!i zaden lekarz nie ma prawa ci proponowac aborcji to jakis skandal!!!!!!jego wada nie zagraza zyciu ani tobie ani maluszkowi!
daj znac co sie dowiedzialas i pamietaj ze masz nas i jestesmy z toba!!:*

ja jutro ide do lekarza i sie stresuje troche :(
wczoraj wieczorem mialam jakby brazowe plamienie...czy to oznaka zbilzajacej sie @?? juz ponad 3 tyg minelo a @ dalej nie ma :unsure:
Julka na szczescie od paru dni spi cala noc:))

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478143 przez kasiaq81
hej dziewczynki

poczytuje Was na telefonie,ale nie mam nawet czasu siasć i coś szkrobnąć;/(a na fonie nie wiem jak) troche się martwie bo jak czułam ruchy tak teraz czuje je słabiej nie wiem czemu :(

MONIA89 zdjęcia rewelacyjne super widać buzke!! a co do tego co powiedzieli po badaniu wierzę że wszystko będzie dobrze.

jak tylko się ogarne to usiąde i nadrobie wszystko obiecuje :laugh: trzymajcie sie wszystkie cieplutko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478333 przez glikomama
asia26 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


JA też jeszcze nie nie wiem wizyte mam dopiero 5 grudnia moze wtedy się uda dojrzec :)

A co ciekawego robiłas na głowie jeśli moge zapytac bo ja tez mam ochote na zmiany :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478351 przez Dave
monia-bedzie dobrze!! tyle duzych i malych piastek jest zacisnietych,ze wszystko musi sie udac!!!

ja tez wybieram sie do fryzjera. ale pozniej zeby na swieta ladnie wygladac.

ale mam dzis jakies nerwy. mam chwile,ze zapala sie czerwona kampka i mam ochote eksplodowac. do obledu doprowadza mnie jak Maja je i packa wszystko i wszystkich. nie wiem dlaczego tak mam. wybaczcie,ale musze sie wygadac.no i licze,ze powíecie mi,ze nie jestem jakas wariatka.
p.s. dzis az rzucilam lyzeczka.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478353 przez glikomama
Dave napisał:

monia-bedzie dobrze!! tyle duzych i malych piastek jest zacisnietych,ze wszystko musi sie udac!!!

ja tez wybieram sie do fryzjera. ale pozniej zeby na swieta ladnie wygladac.

ale mam dzis jakies nerwy. mam chwile,ze zapala sie czerwona kampka i mam ochote eksplodowac. do obledu doprowadza mnie jak Maja je i packa wszystko i wszystkich. nie wiem dlaczego tak mam. wybaczcie,ale musze sie wygadac.no i licze,ze powíecie mi,ze nie jestem jakas wariatka.
p.s. dzis az rzucilam lyzeczka.


Dave niejesteś wariatką :) Mnie tez można łatwo wyprowadzic z równowagi i to do zagotowania a więc uspokajam cie nie jestes jedna chyba że obie zwariowałyśmy :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478360 przez MoNiaaa
nie jestescie wariatkami..ja ostatnio tez jakis kryzys przechodzilam.jak julka "zasypiala"i reka jezdzila po szczebelkach od lozeczka myslalam ze zwariuje krzyczalam na nia co chwila :ohmy: na szcescie troche mi zelzylo bo juz sie balam ze sasiedzi zainterwqeniuja..do tego teraz na parterze mieszkamy wiec pewie wszystko slychac :blush:

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478374 przez kasia1329
Dave ja też ostatnio nie panuje nad sobą. Wszystko się kumuluje i potem wybucham najczęściej przy Mateuszku.
Ale u mnie powód tych nerwów jest trochę inny. Nie chce o tym pisać... Niestety osoba która się.do tego wszystkiego przyczynia nawet nie.raczy się pokazać u mnie w domu i nie mam możliwości wyrzucenia z siebie wszystkiego na nią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478395 przez kasia1329
Agi fajnie masz z mamą. Ja ostatnio sama walczyłam z oknami. Ale moja mama wraca o 16 z pracy i nie miałabym sumienia jej jeszcze dowalać pracy.
Monia89 widzisz jednak są normalni lekarze, którzy oferują pomoc a nie jakieś drastyczne rozwiązania. Czekamy na wieści co tam po dzisiejszym maratonie po lekarzach.

Asia26 i glikomama ja też nie wiem jeszcze co będzie, niby ostatnio lekarz powiedział że być może chłopiec ale 100% pewności nie ma bo dzidzia nie ustawia się odpowiednio i za bardzo szaleje.

Ja dziś trochę posprzatałam, zrobiłam też kolejną pościel i mam dość :) plecy mnie.bolą. Kurcze starość nie radość...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478435 przez MoNiaaa
a ja siede w pracy i zaczynam glodniec :(
3majcie za mnie kciuki jutro bo ide na ta wizyte...
Monia czekamy wszystkie na wiesci o twopim synku co inni lekarze mowia?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #478497 przez monia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Co do imienia trwa batalia :) Dziś ma już 350g a ja przez 5 tyg przytyłam 2,5 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478500 przez monia89
Dzięki za wsparcie :) I kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl