BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #479310 przez kasia1329
Ja ostatnio słyszałam jak babka w centrum handlowym wolała synka - miał gdzieś z 6-7lat- i ona do niego Maniuś :dry:
Nie mam nic do.tego imienia no mój tata jest Marian, ale teraz są.trochę inne czasy. Jakbym miała dać synkowi imię po dziadku Bronisław albo Józef, to chyba bym się.bała.że.jak będzie duży to mnie przestanie kochać za imię ;)
Mi na szczęście wybrał imię tata, bo mama chciała Marlena, dzięki Bogu tata był w urzędzie i co prawda Marlena jest ale ba drugie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479312 przez MoNiaaa
mnie takie stare imiona przerazaja!!ciekawa co te dzieci powiedza swoim rodzica jak dorosna..imie stanislawa albo antonina???nie wiem czy ci ludzie soobie zarty robioa??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479317 przez kaikai
a Chylinska teraz jest w trzeciej ciazy i da dziecku na imie Krysia i juz ma Rysia , moi rodzice tak maja na imiona ha ha ha :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479323 przez Azja
Mi sie stare imiona podobają ale zdrobnienia np. Antek no ale Antoni juz nie bardzo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479330 przez kasiaq81
hej dziewxczynki:P

Kasia powiem ci że aż ci zazdroszcze takiej dużej rodzinki a przede wszystkim ze macie ze sobą dobry kontakt. czasem sie mówi ze z rodziną to tylko dobrze na zdjeciu sie wygląda,z tego co mówisz u ciebie tak nie jest i to jest SUPER.

Co do imion to wam powiem szczerze,że jak bedziemy mieć chłopca to nie mam pojęcia jak damy na imie mamy już Marcelka i Kubusia,,,,i mimo ,że na genetycznych lekarka powiedziała,że jest duże prawdopodobienstwo ze dziewczynka to ja jakoś dalej nie mogę w to uwierzyć,,,jak ostatnio byłam w grosiku(lumpex) to kupiłam 4 kafteniki z autkami i samolocikami ,nawet jak mówie do brzusia to jak do chłopca. najpierw podobało mi sie imie Natan ale juz mi sie nie widzi :angry: potem myslałam nad Frankiem ale M mówi że u niego w pracy 3 kumpli ma dzieci o tym imieniu noi tak mysle o Filipie hm....ciężko dziewczynki dalej jakos nie biore pod uwage choc nie ukrywam,że bardzo byśmy chcieli :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479339 przez kaikai
chcialabym bardzo urodzic synka imie myslalam Dawid ale juz sama nie wiem ,
3 grudnia mam usg juz sie denerwuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479341 przez MoNiaaa
moja kuzynka ma Natana ale jak dla mnie to juz za bardzo udziwnione choc juz coraz czesciej na placu zabaw slysze takie imie.
ludzie wybieraja niepopularne imie tylko ze kazdy chce miec niepopularne imie i nagle ono staje sie najpopularniejsze:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479343 przez MoNiaaa
jak narazie strasznie duzo chlopakow takze kaikai masz szanse:P

ja z kolei chcialabym dziewczynke i wszyscy mi sie dziwia ze pzeciez lepiej miec parke:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479347 przez Azja
Moniaa Twoja córcia jest z 04 sierpnia?? tak samo jak ja:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479352 przez MoNiaaa
tak z 4 sierpnia:)
hehe zawsze jakos fajnie zanlesc kogos z taka sama data urodzin:P
zreszta fajnie sie urodzic na wiosne albo lato sama z maja jestem :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479354 przez kasiaq81
monia masz racje każdy chce dać niepopularne a potem to własnie imie staje sie popularne :P

dziewczyny w ktorym tygodniu robi sie te połówkowe???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479357 przez kaikai
MoNiaaa u mnie w rodzinie same dziewczyny , wiec szanse mam marne na synka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479361 przez kaikai
kasiaq81 w 20 przewaznie , ja bede miala rowna w 20 tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479364 przez kasia1329
Azja ja mam to samo. Zdrobnienia mi się podobają ale właściwie imiona już nie bardzo.

Kasia no my to z kolei na zdjęciach średnio wychodzimy bo jak już się zmieścimy w kadr to jesteśmy jak mrówki :)

Wiadomo że nikt nie jest idealny, ale mimo to zawsze umiemy się.dogadać. Dodatkowo jesteśmy podzieleni wiarą, część jest katolikami część Świadkami Jehowy i szanujemy swoją religię wzajemnie. Czasami to ludzie się aż dziwią że tak można ;) ale takiej rodziny nie zamieniłabym na inną.

Za to od strony M to prawie wcale nie mamy kontaktu. Mama nie żyje, teścia nie znam widziałam go raz i pewnie teraz jakbym minęła go na ulicy to bym nie wiedziała że to on. Macocha i przyrodnia siostra to tylko jak coś potrzebują to się odezwą, szczególnie jeśli chodzi o kasę. Jedynie M z bratem w miarę utrzymuje kontakt, ale on z kolei poszedł w ślady ojca i nadużywa alkoholu i bardzo mnie denerwuje jak przychodzi zobaczyć Mateuszka podpity.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479365 przez kaikai
moi rodzice za to nie mieli pomyslu na imie dla mnie i dali mi takie jakie akurat bylo w kaledarzu :dry: i do tego strasznie mi sie nie podoba no i mam urodziny i imieniny tego samego dnia eh... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl