BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #479671 przez Anabelle
Mój M już padł, ja też się wykąpałam, nakremowałam :)
Trzeba się zregenerować - dobranoc! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #479672 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiu kurcze same problemy :( A Ty nie powinnaś się tak denerwować :( Ale jak tu zachować spokój :( Twój Tata też już przemęczony ... A nie da sie tej baby odseparować jakoś od Babci ???

Monia śliczna kołyska :) Ja tez będę miała podobną , tylko chyba z baldachimu zrezygnuje . Ale nadal się waham ;)

Martela Twoja kołyska jest bajeczna. Już kiedyś o niej pisałyśmy :)

My dziś prawdopodobnie będziemy mieli odwiedzinki mojej kuzynki z 2 córciami. Jedna z nich to moja chrześnica . Musze skoczyć jeszcze na jakieś zakupy szybkie i kupić coś dziewczynom .
Chociaż szczerze powiem ,że mam już dość tych zakupów .
W tych dużych sklepach jakos mi zaraz słabo od natłoku ludzi,hałasu i zapachów . No ic eny mnie powalają i przytłaczają :P

Miłego poranka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #479702 przez kasia1329
Dzień dobry!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja dziś się wyspałam. Spałam całą noc. Ciekawe jak tam moja mama z Mateuszkiem. Zaraz wstaje z łóżka i.idę do nich na.śniadanie.


Agi może dziś uda mi się te wózki obejrzeć, chyba że do męża ktoś niespodziewanie zadzwoni. Ale narazie mamy zaplanowane że jedziemy :)
Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #479754 przez Dave
Dzień dobry.

Witam się tylko, mam nadzieję że będę miała czas poczytać i poklikać.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #479776 przez agi-p

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale Ci fajnie ... taka nocka cała przespana :) A jak Mama z Matim dała rade ? Pewnie u niej spał dobrze :P Zazwyczaj tak jest , ze dzieci z kimś innym zachowują się super :P

Jak pojedziecie oglądać te wózki , to daj znać jakie wrażenia :)

Dave Ty to wiecznie w biegu :P Oby udało Ci się znaleźć czas dla siebie :)

My z Ami byłyśmy na zakupach ,teraz zasypia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #479779 przez patrycja280791
dzien dobry

dziewczyny zastanawiam sie co kupic mezowi pod choinke i mam wielka dziure co :(
a co wy kupujecie swoim?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #479781 przez Anabelle
Dzień dobry! :)

Moja noc nie należała do całkiem udanych. Maluszek mi się kręcił w brzuchu, jeszcze ta wersalka jest TAKA twarda, że po kilku godzinach spania na boku dosłownie marzę, żeby położyć się na plecach. Jeśli mój M nie wyrobi się z sypialnią do nowego roku, to słowo daję, złożę sobie sama to łóżko i będę spała w tych 15 stopniach na poddaszu. Wole zimno niż wersalkę.

My się zaraz zbieramy do sklepów budowlanych itd.

Mój M gdzieś czytał na portalu informacyjnym, że maluszek ziewa 6 razy na godzinę w brzuchu mamy :)

Miłego dnia!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #479890 przez monia89
Ja byłam dziś w hurtowni i sie napatrzyłam naoglądałam widziałam koŁyskę na żywo jest piękna :) Wózek który nam się podoba jest "stary" i nie ma fotelika dostępnego już :(
a pozatym widziałam dzieciątko takie jak kiedyś będzie moje i złapałam doła i po zakupch.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #479895 przez Anabelle
Ta kołyska naprawdę wygląda uroczo. My dostaniemy kołyskę wiklinową z UK od szwagierki.
A do wózka nie można dokupić adapterów do fotelika?
Co do dzidziusia, to Twój maluszek ma jeszcze troszkę czasu na rozwój, nie łap doła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #479914 przez kasia1329
Hej dziewczyny. Wróciłam z maratonu po sklepach wózkowych i powiem Wam, że już się na 99% zdecydowaliśmy na wózek.

allegro.pl/coletto-marco-polo-fotelik-ak...owa-i2800261005.html

Wózek jest jak dla mnie super. W większości spełnia wszystkie moje "zachcianki".
A dodatkowo ma możliwość obracania gondoli, spacerówki i fotelika przy w zasadzie jednym kliknięciu.
Miejsca zajmuje malutko w samochodzie.
Jest to zastępca modelu Matteo z poprawionymi wadami. Jak dla mnie jest super. Jedynie co nie ma regulowanego oparcia w gondolce, ale to jest jeszcze do przyjęcia. Cena też nie jest jakoś specjalnie wysoka. W sklepie nam facet zaproponował 1600zł za komplet z fotelikiem, ochraniaczami na nóżki do gondoli, spacerówki i fotelika, moskitierą, folią przeciwdeszczową i torbą.
Prowadzi się całkiem nieźle, poza tym nie ma poprzecznego drążka przy kołach i mój M nie będzie sobie obijał nóg.

Porównując go do Xlandera uważam, że jest bardziej funkcjonalny. Poza tym z tym samym wyposażeniem o ponad 1000zł tańszy.

Opinie na internecie są w większości dotyczące tego Matteo, który miewał jakieś wady, ale to jak ze wszystkim, jednemu się trafi auto bezawaryjne, a drugi kupi taki sam i będzie non stop narzekał.

Wózek ma wszystkie koła pompowane i łożyskowane. Koszyk może nie jest przeogromny, ale dla mnie wystarczający. Spacerówka niekubełkowa, rozkładana, z dość obszerną budką. Stelaż aluminiowy.

Dodatkowo oprócz xlandera i coletto oglądaliśmy jeszcze wózki bebetto ale stelaże są duże po złożeniu


Agi Matuś stękał trochę babci, ale dała radę :) teraz po maratonie po sklepach śpi. Dziś jeszcze planuję jechać za kurtką... ehh ciągle mnie dręczy ten temat.

Ja mojemu M kupuję albo perfum Calvina Kleina albo golarkę, bo stara już mu coś się psuję.

Monia, może faktycznie warto popytać o adaptery, albo poszukać na allegro fotelików, czy na ceneo, czasami bowiem gdzieś zalegają w magazynach jeszcze jakieś pojedyncze sztuki.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja idę coś zjeść bo jestem meeeega głodna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #479940 przez monia89
Tylko dupy dałam bo nie spisałam nazwy. Twój Kasia też oglądałam tylko u mnie kosztował 1500 zł ogólnie fajny jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #480023 przez agi-p
Moniu Kochana nie dołuj się ...widziałaś takie dzieciątko i pewnie nic poza rączką mu nie dolegało. To nie koniec świata .Na pewno będzie radosnym ,pełnym życia i ciekawym świata brzdącem ,który będzie kochał Psiaki :) Wierzę jednak, ze Ci ciężko :(

Kasiu fajny ten wózeczek :) Z tej firmy kupiliśmy fotelik samochodowy dla Ami :) Ale się naszukałam na aukcjach , zeby zobaczyć jak spacerówka bez pokrowca wygląda :P
Czyli poszukiwania wózka zakończone ???
Ja się tym na dobre zajmę w przyszłym roku ;)
A jak z kurtką ? My buszowaliśmy dziś po sklepach , bo kuzynka nie dojechała . Zamówiliśmy sobie stół z krzesłami i pare rzeczy kupiłam . Mężuś mnie namawiał na spodnie ciążowe , bo zostałam o jednych , ale dzis nastroju na przebeiranki nie miałam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #480040 przez monia89
A ja byłam w markecie i kupiłam pierwsze bodziaki niebieskie nawet nie wiedziałam że takie są bo mają zapięcie w kroku i jeszcze z boku :) Psiaki to oszaleją na punkcie małego Antosia lub Filipka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #480190 przez glikomama
hej dziewczyny, troche mam zaległosci w czytaniu dzisiaj cały dzien w szkole a wczoraj udała mi sie przemiana i dzien zadbanej cięzarnej.Zmieniłam fryzurke i brwi powyrywałam ale nie koncze na tym i w pryszłym tygodniu znowu wybieram sie do kosmetyczki:) a co jak szalec to na całego
JA imion niemam jeszcze wcale obmyślanych :(.Ale Filip tez mi sie bardzo podoba a dla dziewczynki Pola ale mój M cos nosem kiwa na Pole wiec trzeba szukac dalej.

Pomysłu na prezenty gwiazdkowe tez niemam ale chyba skłonie sie na jakis kosmetyk :)

Pozdrawiam Was :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #480281 przez agi-p
Dzień dobry :)

Moniu czyli imię prawie wybrane :) Mi zdecydowanie bardziej podoba się Filip ;)

Glikomama Pola super imię :) Podobało mi się jeszcze Iga ...ale Mężuś oba od razu przekreślił z listy :( Poli i tak byśmy nie mieli,bo Paulinę mamy .

Co do prezentów , to z Mężusiem kupiliśmy sobie nowy stół z krzesłami jako prezent gwiazdkowy . Już chyba sobie wszystko co możliwe pokupowaliśmy,więc od zeszłego roku stwierdziliśmy,że kupujemy sobie coś co nam potrzebne , a że to kosztowne rzeczy ,to prezentów wielkich pod choinkę nie roimy . Tylko symbolicznie,coś z kosmetyków,które uwielbiam :) Dla Męża zamówiłam już perfumy , a ja chcę zestaw z Planet Spa ,bo lubię te kosmetyki :)
Może to niezbyt wyszukane ,ale praktyczne i pasuje Nam obu :)

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl