BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #484913 przez HERI
Wiesz Agat, zasadniczo połówkowe robią między 18 a 22 tygodniem, więc powinien Ci zrobić już jutro :)


AGI - no to świetne wiadomości :) Jakby to powiedzieć - widać Ty i Małżonek tylko dziewczynki potraficie majstrować ;) :P

Gratulacje Majki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484925 przez agi-p
Heri deprechę to ja łapie przez wagę ... dzis 9,5 kg na plus :(
Jednak mój rekord tycia w ciąży zostanie pobity :( Dopiero 18 tydzień , a tu 9,5 kg !!!

Patrycja jak wizyta ?

Moja Maja to mały głodomorek juz w brzuszku ...cały czas podczas 40 min usg połykała wody płodowe !!! super było widac jak otwiera i zamyka buźkę :) A wiercipięta .... kopała jak szalona , aż głowica usg podskakiwała :)
I o 10:30 była główka do góry , a popołudniu na kolejnym usg już poprzecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484929 przez HERI
agi-p napisał:

Heri deprechę to ja łapie przez wagę ... dzis 9,5 kg na plus :(
Jednak mój rekord tycia w ciąży zostanie pobity :( Dopiero 18 tydzień , a tu 9,5 kg !!!

Patrycja jak wizyta ?

Moja Maja to mały głodomorek juz w brzuszku ...cały czas podczas 40 min usg połykała wody płodowe !!! super było widac jak otwiera i zamyka buźkę :) A wiercipięta .... kopała jak szalona , aż głowica usg podskakiwała :)
I o 10:30 była główka do góry , a popołudniu na kolejnym usg już poprzecznie :)


Szalona ta Twoja córa :):):)
Ale tak zazdroszczę, że mogłaś się na Nią tyle napatrzyć dzisiaj... :)

U mnie też waga powoduje deprechę, i to masakryczną :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484931 przez kasia1329
No Agi to M będZie miał babiniec w domu :)

Super że z Majeczką wszystko w porządku :)

Ja idę w poniedziałek może też w końcu.się dowiem kogo noszę pod serduchem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484936 przez agat
HERI napisał:

Wiesz Agat, zasadniczo połówkowe robią między 18 a 22 tygodniem, więc powinien Ci zrobić już jutro :)

To biorę małża :D

Agi cieszę się, ze wszystko z małą w porządku, niech rośnie zdrowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484940 przez HERI
A tak odnośnie brania małża na badania...
Mój lekarz mówi, że nie wpuszcza małżonków jeśli robi usg dopochwowe... i wierzcie lub nie, ale ja ostatnie też takie miałam. Przez brzuch nie robił mi jeszcze nawet raz :| I się teraz zastanawiam czy przy najbliższym będzie tak samo? To będzie 21 tydzień... Ja wiem, że dopochwowe jest dokładniejsze, no ale właściwie to od czego to zależy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484942 przez Gosia27
Hej dziewczyny
Ciszę się bardzo że z waszymi maluszkami wszystko w porządku. Oby tak do samego końca. Kolejna dziewczynka na forum. U nas na marcówkach jest tylko 5 dziewczynek a tak sami chłopcy.

U nas dziś dzień szybko zleciał. Praktycznie w domu mnie nie było.Wczesnym rankiem ugotowałam obiad a potem poszłam do kolezanke z pracy. Miały akurta smoczki z Avent, Canpol babies to się załapałam, no i poratowały mnie wkładkami laktacyjnymi.
Mała wierci się jak szalona. Tylko mąż mnie wkurza<wnerw>

Ja od początku przytyłam 6kg i teraz ważę 55kg, szaleństwo. Ale od zawsze byłam jak szczypiorek.

Ale mała fika:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484943 przez klaudia_286
heri ja mam za kazdym razem dopochwowe ale ze wzgledu na szyjke wiec dziwi mnie to ze przez brzuh nie masz bo to juz dawno powinno byc

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484946 przez agi-p
Dzięki Dziewczyny :)
Babiniec jak nic będzie :) Niejeden facet pozazdrościłby mojemu Mężusiowi :P W jednym czasie będzie miał koło siebie tyle kobiet naraz :P
A tak poważnie , to jestem mega szczęśliwa , ze to dziewczynka :)

Agat ja też myslę , ze spokojnie usg może Ci jutro zrobić :) Oj czekamy już na wieści :)

Kasiu no ciekawe czy faktycznie będzie już pewność kogo nosisz pod serduchem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484953 przez agi-p
Heri dziwna sprawa z tym usg .,.. ja od 11 tygodnia mam już tylko przez brzuch ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484961 przez HERI
Nie wiem... tak sobie tłumaczę, że to może dlatego, że tak naprawdę brzuch to mi wyszedł ze 2 tygodnie temu... Do tej pory byłam jak przed ciążą, o przepraszam... byłam obrośnięta tłuszczykiem...
Zobaczymy w następny poniedziałek....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484974 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484978 przez patrycja280791
juz po wizycie :)

a wiec tak, dzidzi ma sie super, wszystko wpozadku, zapalenie mam ale to nic groznego tylko czopki mam wziac, zdjecia nie dodam bo mam osobno glowke, osobno brzuszek i osobno kregoslup wiec juz calego dzidzi niema na fotkach:) a plci jeszcze niewiem bo malenstwo obrucone dupka na du i nic nie widac , szkoda ale wazne ze zdrowo rosnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484981 przez monia89
Super że dzieciaki pięknie rosną :)
Agi super 3 dziewczynka ale jak to mój tata mówi " sztuka to zrobić dziurkę w dziurce :P "
Heri ja ostatnio też miałam dopochwowe jeszcze ale to ze względu na szyjkę a od 2 wizyt przez brzunio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #485006 przez agi-p
Patrycja płeć w końcu poznacie , a najwazniejsze , ze Bobasek rozwija się zdrowiutko :)
Ja zdjęcia z prenatalnych nie zabrałam :( Zapomniałam i zostawiłam , bo się jeszcze zagadałam z lekarką . A od mojej Gin , to ma takie niewyraźne i samej główki .
Od Amelki to mam mase zdjęć , pięknych , wyraźnych ,a teraz beznadzieja :(

Asiu u mnie też Mąż bez problemu może być nawet przy badaniu ginekologicznym . Ja nie wiem czemu lekarze nie wpuszczają Mężów . Przecież to tak samo ich sprawa i jakby nie było , znają Nas od każdej strony,więc skąd ten zakaz ? Absurd ! Ja bym zaraz zaprotestowała :P

I masz rację ...dziewczynki sa wspaniałe :) Dlatego od początku byłam za córcią :)
A Oliwka świetna :) Dzieci mają niespożyte pokłady sił i energii i w takich kuleczkach , to pewnie cały dzień moglaby siedzieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl