BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #483865 przez agi-p
Kasiu ja na szczęście za zęby porządnie wzięłam sie przed ciążą i wyrobiłam się z wyrywaniem :) Ale miałam w zwykłym znieczuleniu . Tzn takim mega mocnym , ale nie usypiali mnie . Miałam chirurgicznie usuwane , wygładzane kości i kilka zabiegów przy tym.Namęczył się chirurg i ja przy tym . Masakra ,przez tydzień byłam napuchnięta jak świnka i bolało jak jasna cholerka . Ale karmiłam piersią i nic nie mogłam brać , sam paracetamol,który nie skutkował :(

Ale z zębami sie już namęczyłam i wyobrażam sobie jak Cię teraz boli :( Weź paracetamol ...moze troszkę uśmierzy ból .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483904 przez patrycja280791
hej dziewczyny

bylam dzis na badaniach krwi i moczu, krew mam w pozadku ale w moczu mam podwyzszone leukocyty i erytrocyty, do tego bardzo liczne bakterie w moczu, jutro wizyta ciekawe co mi powie troche sie boje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483908 przez kasia1329
Agi no ja niestety nie zdarzyłam bo ciąża była niespodzianką :)
Mi dwie ósemki na dole rosną pod dziąsłami że prawie wcale ich nie widać i jeszcze ściskają pozostałe.
Ja przypadkiem zrobiłam sobie.zdjęcie panoramiczne bo nie podobało mi się że jeden ząb mi się wykrzywia. A że moja siostra robiła sobie aparat na zęby to też poszłam na konsultacje. Ale.gdy zobaczyłam to.zdjęcie to.się przeraziłam :(
I niestety chirurg zdecydował że najlepiej będzie pod lekkim ale.ogólnym. A że na terminy na nfz czeka się q.granicach 3 miesięcy to.wypadł mi na początku października, a ja 20 sierpnia byłam u gina i potwierdził ciążę :)
Więc muszę odłożyć do skończenia karmienia. Mam tylko nadzieję że przestaną mi tak napierać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483917 przez kasia1329
Patrycja. Ja właśnie jestem po leczeniu. Też.miałam bakterie, leukocyty i do.tego.grzybice.
Ale w pierwszej ciąży miałam podobnie. Od 20 tygodnia brałam leki z powodu złych wyników w moczu. Pewnie skieruje Cię lekarz na posiew moczu albo od razu włączy antybiotyk. Przy.licznych leukocytach jest koniecZny antybiotyk.
A jeśli chodzi o erytrocyty to może masz jakiś piasek albo kamień który podraznia moczowód, albo już jakaś silna.infekcja.
Masz bóle brzucha? Odczuwasz ból przy oddawaniu moczu albo pieczenie? A może jakieś inne niepokojące objawy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483964 przez patrycja280791
kasia dziekuje za odpowiedz

ja podejzewalam od kilku dni ze mam zapalenie bo piecze mnie w srodku ale zadnego pieczenia czy bolu przy sikaniu niemam, bolu brzucha te nie,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483974 przez Anabelle
Monia, gratuluję @ !!! :)
Długo wyczekiwana, ale ważne, że jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484068 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484123 przez agi-p
Kasiu może spróbuj posmarować dziąsła sacholem . Albo zadzwoń do dentystki i zapytaj czym jeszcze możesz uśmierzyć ból .

Patrycja nic się nie bój . Dostaniesz leki i szybko odczujesz ulgę , a kolejne badania będa już lepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484156 przez kasia1329
A mnie brzusio zaczął strasznie boleć :( ale to chyba z przemęczenia. Zaraz się myję i idę spać.

Agi no niestety muszę przeboleć. Przesuwania się.zębów nie.zatrzymam. Na szczęście zdarza się to.rzadko. A najbardziej mi pomaga mycie zębów elektryczną szczoteczką bo robi delikatny masaż.

Dobrej nocy dziewczyny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484214 przez monia89
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484215 przez monia89
A to takie od nas dla wszystkich którzy nas wspierają :)
Dziękujemy.
Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484245 przez Dave
caly dzien staralam sie Was czytac, no i w koncu doczytalam.

niestety klikam z telefonu,wiec nie odpisze.

juz w lozku leze,ale o spaniu nie? ma mowy.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484246 przez agat
Od tego leżenia całe dnie przed kompem głowa mi pęka :/ Nie wiem jak zasnę.
Ale przynajmniej mój alien trochę popływał w brzuchu i od razu mi lżej :)

Monia fajowe zdjęcie, jak mój brzuch bardziej się wybije to też sobie takie zrobię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484257 przez glikomama
Musze zapytac o te leki ,mojej lekarki a ten
Cyclo cos tam to tabletki czy czopki bo ja teraz w aptece dostałam czopki avenoc i niby pomagają niby nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #484271 przez agi-p
Dzień dobry :)

Mi zapowiada się całkiem miły dzień :) O 9:30 mam prenatalne , a o 13:00 ginekologa :) 2 razy podglądnę Maluszka :) No i oczywiscie mam nadzieję ,ze któryś w końcu dojrzy co to moje dzieciątko ma między nóżkami :)
Dziś śniło mi się ,ze to chłopczyk :)

Mionu zdjęcie boskie :) Ja w lutym/marcu idę na sesję z brzuszkiem :) Mężuś wykupił mi na urodzinki :)

Będę dopiero wieczorkiem i aż się boję ile tego tu naprodukujecie . Wolę czytac na bieżąco , bo potem nadmiar tego mnie przytłacza :P
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl