- Posty: 7467
- Otrzymane podziękowania: 46
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamy Kwietniowe 2013
Mamy Kwietniowe 2013
- MoNiaaa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Julka :* 04.08.2010r. Zuzia :* 19.12.2013
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- HERI
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 507
- Otrzymane podziękowania: 0
A co do tego babsztyla - po prostu bym rozszarpała... Ale ludzie niestety tacy bywają... A żeby było weselej - jak nie zgodzisz się na zrobienie czegoś po znajomości to też jest wielka obraza majestatu... :|
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasia1329
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Mateusz 30.05.2010 Michał 26.03.2013
- Posty: 784
- Otrzymane podziękowania: 0
Moniaaa i Agi dzięki w imieniu Mateuszka
Pamiętam jak całkiem niedawno jeszcze był taki maleńki i ciągle spał, jadł i dalej spał a teraz...kawał chłopa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anabelle
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- https://matuli.pl/
Mam jednąAnabelle mam do ciebie pytanie bo mowisz ze chodzisz do 2 roznych lekarzy a masz jedna kare ciazy czy kazdy ci zalozyl swoja?jak masz jedna to ten prywatnie nic nie komentuje czemu chodzisz do dwoch?
12 grudnia mam ostania wizyte prywatna - zapytam sie wtedy czy ona przyjmuje gdzies na nfz
Dwie karty miałabym gdyby lekarze nie wiedzieli o sobie - gdybym w nfz powiedziała, że jeszcze nie bylam u lekarza, ale wówczas za stwierdzenie ciąży płaciłabym 100 zł, a potem dopiero mogłabym chodzić na nfz. Dlatego olałam i powiedziałam jak wygląda sytuacja i jest ok.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- monia89
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1953
- Otrzymane podziękowania: 10
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dave
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Carpe Diem
- Posty: 10230
- Otrzymane podziękowania: 43
Idę się położyć. Maja została u dziadków na służbie
Normalnie to nie można mnie do łóżka zagonić, ale dziś z dziką rozkoszą się tam udam.
Ciepła herbatka z cytrynką i lulu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kaikai
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mój skarbek :)06.04.2013
Kasiu jaki już poważny facet z Twojego Mateuszka
We wtorek wizyta , nie mogę się doczekać poznam wreszcie wyniki badan , może pleć gin zobaczy jak się da no i sprawdzę czy przytyłam coś bo waga mi się zepsuła
dziwi mnie ze nie mam żadnych zachcianek
Dave zdrowiej szybko , taka pogoda nędzna lepiej w domu siedzieć
a te bóle kolo pępka to tez właśnie mam od 2,3 dni , zapytam się gin co to , ale czytałam ze macica i dzidzia zaczyna pępek wypychać i może to dlatego
a co do kreseczki to mój M już dawno zauważył , ja tam nic nie widzę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dave
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Carpe Diem
- Posty: 10230
- Otrzymane podziękowania: 43
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MoNiaaa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Julka :* 04.08.2010r. Zuzia :* 19.12.2013
- Posty: 7467
- Otrzymane podziękowania: 46
anabelle nie bardzo rozumierm czemu za stwierdzenie ciazy mialabys placic 100zl
u mnie maz sie wzial wkasnie za remont salonu...znowu sie zacznie syf
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- HERI
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 507
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dave
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Carpe Diem
- Posty: 10230
- Otrzymane podziękowania: 43
MoNiaaa - no istny absurd z tym płaceniem za stwierdzenie ciąży. Kolejny kretyński punkt NFZ.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Dave
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Carpe Diem
- Posty: 10230
- Otrzymane podziękowania: 43
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anabelle
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- https://matuli.pl/
Wypadałoby powiedzieć "witamy w Krakowie"dave mnie dopadlo to samo dziadostwo co ciebie.leb mi peka!!
anabelle nie bardzo rozumierm czemu za stwierdzenie ciazy mialabys placic 100zl![]()
u nas nic takiego nie ma
u mnie maz sie wzial wkasnie za remont salonu...znowu sie zacznie syf
W przychodni powiedzieli mi, że wizyty w ramach prowadzenia ciąży są bezpłatne, ale dopiero dla kobiet które doktor prowadzi. Na pierwszej wizycie więc musiałby zlecić badania ciążowe i założyć kartę - taka wizyta jest normalnie płatna.
A że miałam książeczkę ciąży, to mogłam iść od razu bezpłatnie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- HERI
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 507
- Otrzymane podziękowania: 0
Prywatni nie pobierają dodatkowo kasy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MoNiaaa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Julka :* 04.08.2010r. Zuzia :* 19.12.2013
- Posty: 7467
- Otrzymane podziękowania: 46
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











