BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #485011 przez HERI
Opinia mojego doktorka jest taka, że ja bym na badania prostaty z moim mężem nie chciała wchodzić... Ciężko nazwać to zakazem, raczej on po prostu mowi, zeby zaprosic tatusia do gabinetu...
A inna sprawa, że mój Dawid (nie wiem czemu) jakoś niekoniecznie się do tego garnie... Może gdyby jemu na tym zależało to ja bym oponowała u doktorka, ale że on nie chce, no to po co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485031 przez klaudia_286
moj maz byl ze mna na badaniu ale nie wszedł nie wiem czemu :P

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485037 przez Anabelle
HERI - U lekarza właśnie wazą mnie jak po prostu przychodze na wizytę, ale muszę się zacząć ważyć w domu rano - tak samo jak zaczęłam mierzyć obwód brzucha :)

AGAT - upomnij się lepiej o to usg. "stawianie brzucha" jest podobno niezbyt dobre w ciąży. ja raz miałam to mnie teściowa opieprzyła, że mam natychmiast wziąć magnez i się położyć, a na wizycie koniecznie powiedzieć o tym lekarzowi. Badanie ginekologiczne badaniem ginekologicznym, ale usg powinien zrobić - przynajmniej zobaczysz maluszka :)

AGI - Gratuluję córeczki!! Najważniejsze, że śliczna i zdrowa :)

HERI - ja dopochwowe miałam ostatni raz w 6 tygodniu, później robili mi tylko przez brzuch i mąż był na usg genetycznym w 13 tygodniu. Teraz w grudniu czekają mnie dwa usg połówkowe u dwóch lekarzy - jeśli mąż nie będzie w pracy - biorę go ze sobą :) usg dopochwowe przy mężu mi nie straszne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485088 przez Dave
Agi - GARTULACJE :kiss: :kiss: No to będzie babiniec :laugh:

Mi też lekarz podczas wizyty każe wskoczyć na wagę.

Ja dopochwowe miałam chyba do 12 tc. Potem przez brzuch. Teraz mąż ze mną nie chodzi, bo nie ma natp czasu. Ale przy Majce chodził, ale już w późniejszej ciąży. tzn chyba tak od 15 tc. Już nie pamiętam dokładnie.

A mnie rozkłada na maxa.Już nie mówię, bo tak mnie drapie w gardle a jak przełykam to feee..... Jakieś ciary mnie przechodzą. Czosnki i wszelkie specyfiki uruchomione, ale czy to coś pomoże :unsure: :unsure:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485090 przez klaudia_286
agi no super same kobity :) no a u nas po równo będzie :P 3 na 3

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485113 przez Dave
U mnie w rodzinie to większość kobietek. A sama mam 2 siostry a brata brak :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485134 przez kasia1329
Mój mąż chodził ze mną i do usg lekarz zapraszał bez względu czy dopochwowe czy nie.
Mi to też.nie przeszkadzało w końcu to mój mąż i tatuś dzidZiusia więc ma prawo widzieć dzidziusia.
A ostatnie dopochwowe miałam w 14 tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485176 przez Dave
Czasami lekarze to są dziwni. Niby dlaczego facet nie może być z kobietą w gabinecie??? Przecież razem tę dzidzię zmajstrowali, to widzieli to i wow :lol: No ale świat jest dziwny i pełen dziwaków :P

A mi już zaczyna atakować nos. Jakieś katarzysko nadciąga :X



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485181 przez Dave
A swoją drogą, to czujecie że już mamy półmetek :ohmy: :lol: :ohmy: :lol: Teraz to poleci dopiero szybciutko.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485207 przez klaudia_286
no leci leci,mi jeszcze troszke zostało

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485216 przez HERI
Mi się dzisiaj zaczął 20 tydzień zgodnie z OM... Tak więc półmetek pełną gębą...

Powiem Wam, że ja czasami też tego lekarza nie rozumiem... Aż się zaczynam zastanawiać czy nie iść do drugiego jakiegoś na nfz... I wtedy bym sobie chodziła do obu jednocześnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485237 przez Dave
Ha, udane jesteście z tymi doktorkami :side: :side: Ale widać, jak ciężko trafić na odpowiedniego. Pomijam fakt, że i tam 3/4 to prywatnie bo na fundusz to.... szkoda gadać.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485245 przez agi-p
Dave biedulo...znam ten ból . Trzymam kciuki,żeby czosnek i inne domowe sposoby pomogły . U mnie nie przyniosły efektu :( Żeby tylko Maja nie złapała ,bo to dopiero bedzie :(

Heri z tym chodzeniem do dwóch lekarzy równocześnie , to czasami problem i zamieszanie . A tam gdzie masz ten pakiet to nie ma innego ginekologa ?

Co do ważenia , to ja sie ważę rano co parę dni , praktycznie na golaska . A jak ide do diabetologa czy ginekologa , to też mnie ważą . Odejmują troszkę za buty i jeansy i tyle . Ale wychodzi idealnie tak jak w domku , wiec przekłamania nie ma :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485251 przez Dave
Kochane, jakbyśmy się nie ważyły i tak nas przybywa :P :P Taki już nas los. Ale potem będziemy się razem wspierać w zrzucaniu :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485267 przez Anabelle
HERI napisał:

Mi się dzisiaj zaczął 20 tydzień zgodnie z OM... Tak więc półmetek pełną gębą...

Powiem Wam, że ja czasami też tego lekarza nie rozumiem... Aż się zaczynam zastanawiać czy nie iść do drugiego jakiegoś na nfz... I wtedy bym sobie chodziła do obu jednocześnie...

Ja tak chodziłam do dwóch lekarzy :) do jednego właśnie na NFZ, ale teraz od 20 grudnia będę chodzić już tylko na NFZ. Po dwóch połówkowych oczywiście - ale pewnie 100 razy to już pisałam, bo taka jestem podekscytowana ;D

Robicie "pępkowe"? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl