BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #486460 przez monia89
Agat gratuluje córeczki :)
Ja mam nadzieje że 11 powiedzą mi w końcu płeć na 100 %.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486462 przez glikomama
agi-p napisał:

Alusia faktycznie spora dziewczynka :) Moja waży 240g :)
I bardziej dokładny jest termin z usg ...więc szykuj się na wcześniejsze rozwiązanie :)
Mi wychodzi idealnie ten sam dzień wg usg i OM .

A i zapomniałam napisać do dziewczyn walczących z cukrzyca ...
Ta Dr ,która robiła mi prenatalne uczuliła mnie ,zebym bardzo uważała na spadki cukru . Dzieciaczki są na to bardzo wrażliwe .A im starszy Maluszek , tym gorzej radzi sobie ze spadkiem cukru. Lepiej ,zeby był lekko podwyższony , niż za niski. Niskie cukry mogą doprowadzić do śmierci dzidziusia :(
A mi już kilkakrotnie spadł poniżej 50 :(
W każdym razie kolejne prenatalne mam między 31 a 33 tygodniem .



Oj to tego niepowiedziała mi moja lekarka a dolna granica to ile jest?JA poniżej 50 nie miałam ale 65 juz było :(.


To wy juz większośc wiecie co za mieszkańca macie w brzuszku :) gratuluje wszystkim :)
ja jeszcze czekam na swoją kolej w środe mam wizyte ale na połówkowe termin dopiero ustale własnie w środe.Moze moja lekarka na zwykłym usg cos wypatrzy.Tez juz bym chciała wiedziec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486469 przez Dave
Glikomama - czyli niespodzianka wciąż przed Tobą :laugh: Jak ma jako taki sprzęt i wzrok :P to już powinna zobaczyć.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486472 przez monia89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Nie myślcie że jestem fanatyczką kościoła bo tak nie jest ale mam nadzieję że zostanę wysłuchana bo nic innego mi nie pozostało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486473 przez glikomama
Wzrok chyba nienajgorszy ma tylko do sprzętu mozna by sie doczepic :).Tez wszyscy sie w rodzinie dziwią ze jeszcze nic niedostrzegła narazie między członkami rodziny trwają zakłady :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486478 przez monia89
Dobra uciekam.
Nie zatruwam Wam dobrych humorów bo mnie znów dół dopadł. Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486481 przez Dave
Monia - nie trujesz. Ja też nie jestem fanatyczką, ale wierzę i się modlę. A trzeba próbować, nie tracisz nic.

Glikomama - no to ciekawe kto wygra. I jaka stawka :laugh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486535 przez Dave
Nastała zupełna cisza, więc chyba pora zwijać się do łóżka.

Spokojnej nocki Kochane :) :)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486558 przez HERI
Dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486561 przez agi-p
I ja się witam :)

Glikomama nie wiem jaki jest możliwy najniższy poziom cukru .Mi strasznie wariował w 1 trymestrze.Najniższy miałam 36 !!! Kiepsko już ze mną było . Razem z moja diabetolog ustaliłyśmy ,ze wtedy na szybko musze coca colę wypić . Szklaneczka podnosi cukier szybko i skutecznie .
Są też specjalne paski na język, które wchłaniają się błyskawicznie , ale ciężko je kupić .
I moja diabetolog też kompletnie nic mi nie mówiła,że niski cukier może być tak niebezpieczny dla dziecka . Dopiero ta genetyczka .

Monia89 oglądałam kiedyś program o kobietach ,które nosiły te paski św.Dominika . Mówiły o cudach jakie dzięki temu się wydarzyły . Wiara czyni naprawdę cuda,więc warto spróbować :)

Oj nocka u Nas jak zwykle beznadziejna . Ale zauważyłam,że lewa górna trójeczka lekko się już przebiła. Amcia biedna az gorączkowała w nocy :(

Miłej soboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486596 przez kasia1329
Kaikai szczerze powiem że aż się boję jakim będzie Mati starszym bratem kiedy dzidziuś zacznie mu robić konkurencję. Na razie siedzi w brzuszku i wszystko się kręci wokół Mateuszka. Poza tym on jakoś woli starsze dzieci więc nie wiem jak to będzie.

Dave widzisz czyli jednak leżenie w łóżku to najlepsza recepta na wyzdrowienie, tylko uważaj na ten kaszel, bo w ciąży nie wskazane jest kaszlenie. Mam nadzieję, że dziś już się będziesz czuć lepiej.

Anabelle faktycznie dziwna ta opłata za stwierdzenie ciąży.. no ale cóż po naszej służbie zdrowia to można się spodziewać wszystkiego.

Agat gratulacje córeczki!!!

Faktycznie kwiecień oblegany przez dziewczynki, i jak tak czytam że kolejna będzie miała dziewczynkę to rosną moje nadzieje że ja też. Może już w poniedziałek się dowiem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agi i glikomama generalnie cukier poniżej 50 może prowadzić do obumierania mózgu i nawet śmierci. Ja to jestem tylko w szoku, że maluszki również tak szybko reagują na spadki. Lepiej żeby ten cukier nie spadał nam poniżej 50, a piszą również że u osób chorujących na cukrzycę tak jak Ty Agi to ten próg hipoglikemii jest wyższy tzn w granicach 65.
Musimy uważać!!! I koniecznie nosić zawsze ze sobą coś słodkiego, bo w ciąży spadki cukru są zazwyczaj gwałtowne i ciężko je szybko rozpoznać.


Ja odebrałam wczoraj wyniki i znów są nieciekawe :( ehhh powtarza się sytuacja z pierwszej ciąży. Coś te dzidziulki upodobały sobie mój pęcherz i moczowód i powodują te bakcyle i inne cuda w moczu.
Później byłam z M na zakupach i widzieliśmy straszny wypadek. Małżeństwo z dzieckiem małym we wózku wracało z zakupów i na pasach z ogromną siłą uderzył w nich samochód. Wózek odleciał chyba na 100metrów razem z ojcem. Nie wiem jak to się skończyło bo nie mogłam na to patrzeć i pojechaliśmy do innego sklepu.

Już drugi raz w krótkim czasie u nas w Zabrzu w wypadku na pasach bierze udział wózek.
Masakra.

Pogoda za oknem nawet się robi ładna. Słonko się przebija więc chyba zaraz zjemy i idziemy na spacer, póki znów nie zacznie padać.

Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486608 przez Dave
Dzień dobry!

Kasiu - no właśnie kaszel mnie męczy i ciut katar. Ale się nie poddaję i walczę :laugh:

Nie mów o takich wypadkach, bo się włos na głowie jeży.

Ja tak szybciutko, lecę pralkę nastawiać.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486610 przez MoNiaaa
agat gratuluje coreczki :):):)

jejku tyle wypadkow sie ostatnio dzieje ze az strach z domu wychodzic:( ja po mojej przygodzie co ten debil prawie mnie rozjechal to sie boje przez ulice przechodzic :(

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486710 przez Dave
Powiało weekendowym spokojem.

Maja poszła z babcią na spacer, więc mam chwilę dla siebie. Męczy mnie kaszel i brzuch boli, do tego noszenie Majki i przyznam, że jakaś zmęczona jestem. Nie wspomnę o braku snu w nocy :angry:
Tak błogo się wyciągnąć w łóżku :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486740 przez kasia1329
To fakt weekend i cichutko u nas :)

Mati śpi a ja mam chwilę dla siebie.

Na 16-tą jestem umówiona do ciotki. Przyjechała do niej kolejna siostra mojej mamy więc będzie małe spotkanko :) już się nie mogę doczekać. Chociaż jakiś przyjemny akcent na zakończenie tego tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl