BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu #486769 przez glikomama
agi-p napisał:

I ja się witam :)

Glikomama nie wiem jaki jest możliwy najniższy poziom cukru .Mi strasznie wariował w 1 trymestrze.Najniższy miałam 36 !!! Kiepsko już ze mną było . Razem z moja diabetolog ustaliłyśmy ,ze wtedy na szybko musze coca colę wypić . Szklaneczka podnosi cukier szybko i skutecznie .
Są też specjalne paski na język, które wchłaniają się błyskawicznie , ale ciężko je kupić .
I moja diabetolog też kompletnie nic mi nie mówiła,że niski cukier może być tak niebezpieczny dla dziecka . Dopiero ta genetyczka


To ja tak nisko niemiałam.Ale rzeczywiście ja jak gdzies wychodze i wiem ze na dłużej to zawsze biore jedzonko ze sobą zeby zjesc o tej porze co mniej wiecej zawsze jem i narazie jest dobrze.
Tylko za słodkim mi sie straaaaasznie tęskni za takim pysznym ciastem domowej roboty pączkami i tymi wszystkimi pysznosciami.No i pizze tez bym chętnie schrupała.

ps.JA mam dzisiaj smutny dzien niedawno sie dowiedziałam ze zmarł mój dziadek,co prawda ciężko chorował i wszyscy sie na to szykowalismy ale smutno i tak jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486773 przez kasia1329
Glikomama bardzo mi przykro. Ja we wtorek pochowałam babcię :( tyle że zmarła dość nagle i właściwie nikt się nie spodziewał, że tak się skończy.
My ciężarówki przeżywamy to szczególnie dlatego myślami jestem z Tobą i ściskam mocno!!!

Trzymaj się!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486796 przez glikomama
dziękuje Kasiu

Ja dziadka dawno nie widziałam nie dali mi do niego pojechac bo bardzo źle wyglądał i nie chcieli zebym go takiego widziała.Miał nowotwór i juz nawet za póxno było żeby go leczyc jedynie leczenie paliatywne.:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486799 przez kasia1329
Ja babci też nie widziałam dawno. Miesiąc temu się przewróciła, a wcześniej sama sobie radziła. Miesiąc w szpitalu i po babci.
Dopiero zobaczyłam ją w dniu pogrzebu ale nie miałam odwagi podejść blisko.

Musisz być dzielna dla siebie i maluszka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486800 przez glikomama
To również ci współczuje.
JA tez sie raczej nieodważe podejśc bliżej choc nawet niechą mnie zabrac na pogrzeb ale ja chce jechac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486802 przez kasia1329
Ja pojechałam pomimo że mi odradzali i że to było aż 400km w jedną stronę. I powiem Ci szczerze że do dnia pogrzebu byłam niespokojna, nie umialam spać w nocy itd a później już się wyciszyłam. Pożegnałam się z babcią i jestem spokojniejsza. Było mi to potrzebne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486811 przez glikomama
Ja tez potrzebuje tego bo jak niepojade bede miała wyrzuty i niepokój.A tymbardziej że czuje sie fizycznie bardzo dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486879 przez Dave
Glikomama - przyjmij wyrazy współczucia :( To ciężkie przeżycie, bądź dzielna.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486896 przez agi-p
Dobry wieczór:)

Kasiu czyli faktycznie dzieciaczki upodobały sobie Twój pęcherz :( Dobrze, ze już to przerabiałaś i pewnie dzięki temu jesteś trochę spokojniejsza .

Glikomama moje kondolencje :( Strasznie mi przykro :(

Dave dobrze , ze Mama troszkę z Mają pobyła ,odpoczęłaś dzięki temu . Oby ten kaszel jeszcze poszedł w cholerę ...

My byliśmy na zakupach , troszkę nakupowaliśmy i pooglądaliśmy zabawki :P
Mężuś pojechał na to bierzmowanie do koscioła i miał po Nas przyjechać .Ale sama uroczystość trwała do 19-stej , więc stwierdziłam , że bez sensu ciągać Amcię . O 19-stej to Ona idzie się kąpać . Teraz już smacznie śpiocha a Mężuś niebawem wróci z imprezy :P

Miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486904 przez Dave
Agi - pochwal się co kupiłaś :silly:

Też bym w takiej sytuacji Majki nie ciągała po żadnych imprezach, nich dziecię odpoczywa :side:

No mam nadzieję, że to paskudztwo sobie pójdzie do diabła jak najszybciej. Ale chyba i tak nie jest źle. A faktycznie chwilka w łóżku mi się przydała.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486916 przez agi-p
Dave zakupy żadne nadzwyczajne :P Spożywka i chemia standardowo . Byliśmy w kilku sklepach i w Makro , bo tylko tam parówki "jedynki" kupujemy . Zabawki chcieliśmy pooglądać i tak naprawdę nadal nic nie wiem ... co komu kupić :P
Kupiłam tylko zestawy kosmetyków do paczek dla dorosłych .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486922 przez Dave
Agi- u mnie w sprawie prezentów - totalna pustka i brak pomysłów :huh: A czas ucieka.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486925 przez agi-p
No właśnie ucieka ... a ja mikołajkowe prezenty tylko dla Moich dziewczynek mam . A tu jeszcze chrześnica i jej siostra .
Potem już tylko gorzej , bo prezenty pod choinkę nie dośc , ze muszą być lepsze , to jeszcze dla większej ilości osób !
A zaraz początkiem stycznia musze chrześniaka odwiedzić i dla niego miec mikołajkowo-gwiazdkowo-urodzinowy prezent !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #486935 przez Dave
Agi - nawet nie gadaj. To jakaś trauma prezentowa. I jak tu przy tym nie zbankrutować :unsure: :unsure: :unsure:

Jeden mój chrześniak ma 20.12 urodziny na dodatek. A facet ma 8 lat i co mu kupić?????
Chrześnica 6, wiem że marzy jej się jakaś wypaśna Barbie. Ale to córka siostry, więc coś wymyślimy.

A najlepsze jest to, że my mamy wydatków całą furę, a mój mąż se wymyśla prezenty np. po ok 200 zł. No masakra jakaś :ohmy: :ohmy: :evil: :evil:

W sensie, dla niego to ok. bo chce jakąś wkrętarkę, czyli coś co u nas się zdecydowanie przyda. Ale dla rodziców takie cuda wymyśla :cheer: :huh:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #486938 przez eisenQ
witam :)
czytam wasze forum od jakiegos czasu, dopiero odwazylam sie napisac :) mam w ostatnich tygodniach lekie krwotoki z nosa czy to normalne ?? biore witaminy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl