BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 miesiąc temu #414132 przez Urszula
MoNiaaa jak masz zamiar zrobić test wcześniej to doczytaj czy można. Może też być tak, że jesteś w ciąży a test tego jeszcze nie wykaże bo jest za wcześnie a wtedy niepotrzebne dołowanie. Myśl pozytywnie :) Trzymam mocno kciuki :) :) :)

Teraz już muszę uciekać, miłego dzionka i nie martw się jak masz regularne cykle i daliście czadu w dni płodne to musi się udać :) :) :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414135 przez MoNiaaa
no wlasnie czadu nie bylo ale male tulaski :P
wyczytalam ze najwczesniej mozna zrobic 6 dni po zapłodnieniu ale tez nie jest pewne czy juz wykryje ciaze..no nic zrobi pewnie w poniedzialek z ranca...akurat mam 2 zmiane wiec na spokojnie bez mojego M.

a jak przekazalas wiadomosc mezowi?tak po prostu czy jakis prezencik naszykowalas z tej okazji?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414279 przez Mirella

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414283 przez Dave
MoNiaaa - tulaski wystarczą. Widzisz. My ani razu nie poszliśmy na całość, a jakiś ogonek się dobił do jaja :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414344 przez andzia_zg
MoNiaaa pytasz czy któraś z nas coś czuła zanim zrobiła test :laugh:

Otóż ja robiłam test jakoś 2-3 dni przed spodziewana miesiączką. Podejrzewałam, że się udało, bo od paru dni w pracy miałam dziwnie wrażliwy brzuch. Jak np w pracy wykładałam coś na szafce i niechcący dotknęłam blatu brzuchem to czułam dziwne mrowienie i drętwienie... i tak za każdym razem gdy dotknęłam gdzieś brzuchem. Wiec od razu skoczyłam do apteki ale dla pewności poczekałam z 2 dni i dopiero zrobiłam teścik. Oczywiście byłą druga kreska - co prawda blada ale była :lol: Poryczałam się z radości.W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam drugi test i były już 2 wyraźne krechy :lol: :lol: :lol:
Poza tym innych objawów ciążowych nie miałam. Ani mdłości,ani bolących piersi... tylko ta nadwrażliwość brzucha.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414348 przez MoNiaaa
ja wlasnie przy pierwszej ciazy nie mialam wczesniej zadnych dolegliwosci.pare razy zakrecilo mi sie w glowie ale nie wiem czy to bylo spowodowane ciaza czy wysilkiem w pracy.

teraz tez jakos czasem mi sie slabo zrobi ale nie wiem czy to nie z glodu.wogole dzis jakis wilczy apetyt mi sie wlaczyl caly czas czuje glod a wczesniej tak nie mialam.i cera mi sie poprawila (nie wiem czy juz sobie wkrecam i na sile szukam podswiadomie jakis oznakow?)

dzis chyba kupie test chociaz jak go bede miala to moze lepiej sie poczuje i zrobie w nastepnym tyg.a nastepny jak @ nie przyjdzie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414350 przez andzia_zg
ja też wolałam mieć test w domu. Czułam sie jakoś lepiej. Ale i tak, że wytrzymałam 2 dni zanim go zrobiłam to cud :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414558 przez Urszula
MoNiaa pytałaś jak poinformowałam Męża. Tego dnia kiedy zrobiłam test była druga rocznica naszego slubu. Mielismy zaplanowaną romantyczna kolację w domku i właśnie na tej kolacji zamierzałam M powiedzieć. Nie wytrzymałam jednak i pokazałam test zaraz jak przyszedł z pracy. Toast przy kolacji wznieślismy sokiem żurawinowym a szampan czeka na inna okazję :lol: :lol: Teraz zastanawiamy się jak powiadomić resztę rodzinki. Przy Elizi wysłaliśmy małe buciki do moich Rodziców i do Mamy mojego M :)

Sorki ale nie rozumiem słowa tulaski no to był seksik czy nie :laugh:

Miłego popołudnia!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414562 przez studentkaae
cześć Dziewczyny :)
i czy ja mogę do Was nieśmiało dołączyć??
bo może niedługo się okaże, że i ja zafasolkowałam i termin by na maj wypadał.
dziś mam 32 dc. w sobotę w 27 dc robiłąm test, ale wyszedł negatywny - może to faktycznie za wcześnie było, bo ja mam cykle średnio 33 dni. średnio, bo raz 28 dc, a raz 35 dc... sama nie wiem.
żadnych objawów nie mam - ani mnie nie jest mi niedobrze, ani nie bolą mnie piersi.
przy pierwszej aniołkowej ciąży bolały mnie piersi i wyraźnie się powiększyły, a teraz nic, ale chyba każda ciąża inna, więc reguły nie ma.
z 1 strony korci mnie, żeby już zrobić kolejny test, a z 2 się boje, bo jak jedna kreska będzie to się załamie... i z tego dołu ciężko będzie wyjść.
co myślicie - kiedy zrobić - mam pink test w domu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414563 przez andzia_zg
Cześć studentkaae !!! :-)

Od soboty minęło już parę dni więc ja na Twoim miejscu bym zrobiła bo to byłby 32dc. Mi test wyszedł pozytywny 2 dni przed spodziewanym terminem miesiączki i już pojawiła się druga jasna kreska. Następny test robiłam po 2 dniach to juz były 2 grube krechy :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414565 przez studentkaae
hmm, chyba nie wytrzymam i zrobię...
ale myślisz, że teraz czy lepiej jutro rano, bo ponoć z porannego moczu lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414566 przez andzia_zg
Poczekaj do rana :) rano stężenie beta najwyższe. Wynik będzie bardziej wiarygodny :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414568 przez studentkaae
to poczekam, ale jutro już na 100% zrobię, bo to będzie 33 dc, więc jeśli będę w ciąży to powinien już pokazać.
2 kreski jutro przed 7 rano zobaczyć... - największe marzenie :)

a w nocy to spać nie mogę, bo cały czas mi się wydaję, że @ przyszła... zapalam światło, sprawdzam czy może już wredna przyszła... istna paranoja naprawdę ;)
ech, no nic - jutro na pewno dam znać co mi wyszło na teście
trzymajcie kciuki!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414569 przez andzia_zg
Trzymam kciuki o zafasolkowanie :-) i czekam jutro na wiadomość :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414570 przez studentkaae
dzięki andzia_zg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl