BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414910 przez Urszula
Witam!

studentkae witam Cię serdecznie i trzymam kciuki za teścik :) daj znać koniecznie :) :)
Ja też oryginalnie jestem z Bielska-Białej z tym, że od prawie pięciu lat jestem w Anglii :)
Byłam dopiero w szoku, że będąc z daleka od kraju nawiążę kontakt z dziewczynami z ukochanego miasta :) Mój dom rodzinny znajduje się w Komorowicach :)

MoNiaaa jak tam samopoczucie? Kiedy zamierzasz się przymierzyć do testu?? Czekam na dobre wieści :kiss:

Miłego dnia :)

Aguś Kochana wątek się Nam rozrasta ale wciąż trzymamy kciuki za dziewczynki :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414918 przez MoNiaaa
narazie w tym watku wiecej staraczek jak fasolek :) ale fajnie ze sie zebralysmy do kupy jakis wysyp sie zrobi w maju :lol:

test kupiony mam zamiar pon/wt zrobic pierwszy ale mozliwe ze bedzie jesczze za wczesnie bo bede miala 20 dc dopiero :( nastepny dopiero 4.09 czyli w dzien @(oby nie przyszla!!)

obmyslilam plan jak powiem mojemu M gdyby byly dwioe krechy:P

z racji ze moj M jest strasznym komputerowcem to zrobie fotke testu wkleje na jakies fajne tlo i napisze "bedziesz tata" i ustawie mu na pulpit :blink:
tylko nie wiem czy wytrzymam i musze to zrobic w taki dzien zebym byla w domu jak wroci z pracy bo musze zobaczyc reakcje :kiss:
juz sie nie moge doczekac

studentka a jak ci na imie? co z tym testem ile mozna spac majac tak wazne rzeczy do zrobienia?:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414948 przez studentkaae
:( :( :(
zrobiłam test rano - 1 gruba krecha... a wręcz byłam pewna, że 2 zobaczę... szkoda.
kurde jak mi teraz smutno i źle... :(
a seksik w dni płodne był na 100%... :(
niby @ nie przyszła jeszcze, więc trochę nadziei jeszcze mam, ale już coraz mniej...
ale doła mam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414950 przez studentkaae
Moniaaa a na imię mam tak jak Ty - Monika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414951 przez Dave
studentkaae - nosek do góry. Jak @ nie przyjdzie zrobisz kolejny za parę dni.
Buziakuję Kochana :laugh: :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414956 przez andzia_zg
studentkaae nie dołuj się. Jak nie tym razem to innym. Ja też jak w pierwszym miesiącu zobaczyłam jedną krechę to miałam doła. Liczyłam, że się uda bo nawet robiłam testy owulacyjne żeby mieć pewność, że dobrze celujemy. Ale w kolejnym miesiącu się wyluzowałam i się udało. Głowa do góry :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414958 przez Urszula
Studentkaae a kiedy miała przyjść @??



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414959 przez MoNiaaa
to piekne imie masz :)

nie przejmuj sie moze za wczesnie test zrobilas?? odczekaj kilka dni i zrob jesczze jeden a jak @ nie przyszla to jest szansa!!

wiem ze latwo sie mowi i pewnie ja w pon tez bede lamentowala ale musimy wierzyc ze sie uda :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414962 przez Dave
Trzeba wierzyć i próbować, no i sie nie poddawać :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414968 przez Urszula
studentkaae może za wcześnie zrobiłaś test dlatego nie ma co się gorączkować i narażać się na niepotrzebny stres. Skoro @ nie przyszła to jest nadzieja :) głowa do góry :) :) :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414979 przez studentkaae
Urszula - Ty też z Bielska jesteś??? no nie wierzę :) ale numer :) same Sąsiadki tutaj :)
dziś mam 33 dc i takie cykle średnio mam, więc @ powinna przyjść dziś/jutro.
Dave, andzia_zg, Moniaaa, Urszula, agi-p - dzięki za wsparcie Dziewczyny, Kochane jesteście Wszystkie :)

ech, dopóki @ nie ma będę wierzyć...
najgorsze, że wiecie, ja w marcu poroniłam samoistnie, obyło się bez zabiegu, ale odczekaliśmy z mężem 3 miesiace, żeby dojść do siebie. w lipcu pojechaliśmy na wakacje, usilnie pracowaliśmy nad potomstwem tak na luzie :) i nic - @ przyszła, myslałam, że moze teraz przy 2 cyklu prób się uda... kurcze, wiecie jak to jest - człowiek chce, latka lecą, a tu nic... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414990 przez MoNiaaa
studentka uzbroj sie w cierpliwosc a bedzie dobrze 3mam mocno kciuki za ciebie i za siebie :kiss:

tylko ja nie sasiaduje z wami :dry: ja z |Tarnowa jestem(jesli ktoras wogole wie gdzie to zadupie jest :silly: )

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #414994 przez Urszula
Studentkaae bardzo mi przykro z powodu pierwszej ciąży :( latkami się nie przejmuj. Kiedyś jedna koleżanka powiedziała mi, że po 30 trudno zajść w ciąże ja jestem już drugi raz :) :) :)

MoNiaa nie ważne, że z nami nie sąsiadujesz :) ważne by teścik wyszedł pozytywny :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #414998 przez agi-p
Studentkaae Głowa do góry . My o Amelkę starliśmy się ostro przez 4 miesiące . Za każdym razem jak przychodziła @ , to miałam mega doła i ryczałam . W końcu po 4 cyklu , poczułam , że się udało , zrobiłam test ... i lipa ,1 krecha . Znowu dół , a parę dni później w dniu planowanej @ kolejny test i tym razem 2 kreseczki :) W tym samym dniu byłam w szpitalu u ginekologa i powiedział , że w ciąży nie jestem , ze test był przekłamany,że się zdarza :( Ale po drodze kupiłam kolejne 2 testy i też wyszły pozytywnie,wiec poszłam na betę i ciąża została potwierdzona :) :) :)
Czasami na test jest za wcześnie . A nawet jak w tym cyklu się nie udało , to nic się nie martw , wyluzuj ,łykaj kwas foliowy i czekaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #415003 przez studentkaae
Moniaaa - trzymam za Ciebie też bardzoooo mocnoooo kciuki, za te 2 kreski upragnione - w końcu chociaż jednej z nas powinno się udać być 100% Majową Mamusią :) a nawet jak mi się nie uda to Was tutaj Kochane nie opuszczę :)
Tarnów - no pewnie, że wiem gdzie to jest, nawet mam koleżankę z Twojego miasta, chociaż teraz w Bielsku mieszka, bo męża ma stąd.

łykam kwas foliowy grzecznie i to już od przeszło roku :)
33 dc, nawet jakbym miała jakiś dłuższy cykl, np. 36 dni, bo takie też u mnie się zdarzały to myślicie, że test z porannego moczu nie pokazałby nawet cienia kreski?
ech, pytanie - przecież to cud jest, więc wszystko może się zdarzyć, zreszta z Waszego doświadczenia to przecież widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl