BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 10 miesiąc temu #701114 przez Sevilla
Olga60 jak dla mnie te godziny są super ... mam choć trochę czasu dla siebie :) No i co najważniejsze to się wysypiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701184 przez demoniqe
hejka!

ja dziś byłam o 11 z małym na szczepieniu. Wzięłam 5 w 1. Mały baaardzo płakał, musiałam dać mu cycka żeby się uspokoił. Teraz śpi w łóżeczku ale kwęka przez sen. Biedny maluszek :(

Waży już dokładnie 5 kg to dobrze bo myślałam wczoraj że brakuje mi pokarmu.

U nas noce jak na razie z jedną pobudką w okolicach 3-4 rano a potem wstaje o 6-6:30 i ma 1,5 aktywności i 2 snu naprzemiennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701294 przez Olga60
Sevilla a ja jakoś nie potrafię się wyspać, kładę sie ok 23 nim zasne to już pobudka i znowu karmienie ok 20 min itd. Jedno nocne karmienie by się przydało tak ok 4 to może bym się wysypiala. Też mam celność marudzić :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701315 przez pauluska
Oj to ja nie narzekam Igula to śpioch o 20 zasypia a o 6 musze ją budzić żeby zjadła i śpi jeszcze do 8-9 hmmm i ja niby chodze nie wyspana :D Jak jadła jeszcze 0 2-3 jakoś bardziej wypoczęta chodziłam :D
Któraś z Was pisała o mące ziemniaczanej na buźkę ? Mogłabyś dokładnie opisać co i jak bo moja Igulka ma krostki przemywam wodą ale nie pomaga w ogóle jej ciałko się takie chropowate zrobiło smaruje jeszcze kremem Oilatum ale nie bardzo pomaga :/
Chcę zacząć robić masaż po kąpieli robicie ? W ogóle używacie oliwki do ciałka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701379 przez tweety
pauluska napisał:

Oj to ja nie narzekam Igula to śpioch o 20 zasypia a o 6 musze ją budzić żeby zjadła i śpi jeszcze do 8-9 hmmm i ja niby chodze nie wyspana :D Jak jadła jeszcze 0 2-3 jakoś bardziej wypoczęta chodziłam :D
Któraś z Was pisała o mące ziemniaczanej na buźkę ? Mogłabyś dokładnie opisać co i jak bo moja Igulka ma krostki przemywam wodą ale nie pomaga w ogóle jej ciałko się takie chropowate zrobiło smaruje jeszcze kremem Oilatum ale nie bardzo pomaga :/
Chcę zacząć robić masaż po kąpieli robicie ? W ogóle używacie oliwki do ciałka ?


jeju. jak to robicie ze tyle spicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701385 przez tweety
my jemy butle okolo 6, 10, 14, 18 i 22 no i normalnie o 3 rano ale chce to wyeliminiwac. dzsiaj pierwsza noc gdzie jadl okolo 23 zeby wytrwal dluzej ale nic z tego. pobudka o 3 jak zwykle ale chyba przez kolke a nie z glody. wiec wzielam szkraba do siebie i spalismy do 5:30 u mamy na brzuszku.

ostatnio odkrylam ze na poranne bole brzucha mojego szkraba dziala lezenie na brzuchu. i jak nie moze zasnac to ja go na brzuszek, smoka i jest sen. tyle ze go pilnuje, czy oddycha. tyle sie slyszy o tej smierci lozeczkowej ze woledmuchac na zimne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701399 przez Sevilla
tweety napisał:

ostatnio odkrylam ze na poranne bole brzucha mojego szkraba dziala lezenie na brzuchu. i jak nie moze zasnac to ja go na brzuszek, smoka i jest sen. tyle ze go pilnuje, czy oddycha. tyle sie slyszy o tej smierci lozeczkowej ze woledmuchac na zimne.


Dokładnie to samo robiliśmy i nawet udawało nam się pospać do 9 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #701400 przez Alex_87
Moja przesypia w nocy 6-7 godzin :) to już wyspać się można :D tylko dokazuje czasem w dzień, ale coś za coś.

Sevilla a jak podchodzisz do łóżeczka Maksa jak się obudzi i jak Cie zobaczy to nie uśmiecha się na Twój widok? ;) więc to napewno już świadomie :D

Raaany ale Zuzka mnie dzisiaj obsrała i jeszcze pół pokoju i przewijak. Zmieniałam jej pieluchę i czekałam aż jeszcze zrobi resztę kupy, bo czasem jej się zdarza jeszcze robić w trakcie, no i jak poszła rakieta to aż odskoczyłam :D

Ja robię masaż stópek po kąpieli :) małą to bardzo uspokaja, a do masażu używam zwykłej oliwki.

Ale na brzuszku leżeć nie chce :( wkurza się strasznie, ewentualnie jak leży na mnie albo na mężu to jej odpowiada, albo w pozycji na tygrysa. Oj na tygrysa to uwielbia leżeć i jak się z nią chodzi po mieszkaniu, wtedy wszystko widzi i ogląda, ciekawska z niej bestia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701402 przez Sevilla
Alex właśnie dziś bardziej jakoś na to zwróciłam uwagę :) I faktycznie uśmiecha się, kiedy się budzi. Jak go przebieram też się uśmiecha, jak do niego mówię ... mój szkrabek zaczął reagować na mamę JUPI!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #701406 przez pauluska
Iga to śpioch po mamie szczerze to od samego początku nie mieliśmy ani jednej ciężkiej nocy na początku wstawała o 12, 3 ,5 później to o 12 wyeliminowała sama z czasem to o 3 i budziła się o 5 a teraz to się nie budzi codziennie dlatego wybudzam ją sama i daje na śpiocha i biorę do siebie do łóżka i Iga śpi na brzuszku do tej 8-9. Ja też dużo słyszałam o tej śmierci łóżeczkowej ale Igunia uwielbia spać na brzuszku.
tweety masz dość długie przerwy w karmieniu w dzień dlatego Synek pewnie wstaje w nocy ja na początku pilnowałam się bardzo żeby dawać co 4 godz a teraz u nas butla 5-6 8-9 11 13.30-14 17 i 19 kąpiel bo butli o 19 i spanie do rana ! Nam bardzo ale to bardzo pomogły krople biogaia mogę je zachwalać problemy z brzuszkiem jak ręką odjął. Może spróbuj w nocy jak się Malutki budzi dać smoka sprawdziłam to u nas nie każda pobudka oznacza głód właśnie dałam jej kilka razy smoka (którego nie chce zazwyczaj) ale wtedy pociumkała polizała i poszła spać dalej. A ile Twój Synek zjada porcji i ile ml na porcje ?
Tak poza tym dzisiaj mamy drugą rocznicę ślubu. Właśnie czekamy na babcię i wychodzimy na kolację ahh relaks - tego mi trzeba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #701411 przez Domiś91
Olga dziękujemy!!!! I wzajemnie :* :* :* Mbrava dla Madziorka też stoooo lat :* :* Ale to minęło!!!
Taki już jestem duży:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701412 przez Olga60
Pauluska moja często je w dzień bo co 2, 3 godz 100ml, 19.30 przed nocnym snem , potem 23 jak śpi to ją karmie, a i tak się budzi między 2a3 potem 5 i 7-7.30

Mi się wydaje, że znaczenie ma jeszcze waga dziecka, te mniejsze chyba muszą częściej jeść.

U mojej pojawiły się przryszczyki z lewej i prawej strony buźki i wiecie od czego , przez tapicerkę w nosidełku jest szcztuczne i mimo że wypralam w jej płynie to ją podraznilo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701415 przez Olga60
Domis Twój synek to cała Mamusia :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701418 przez Olga60
moja Nataszka-truskawa, zdjecie troche nie aktualne bo zrobione dokładnie miesiac temu :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #701437 przez pauluska
Może i faktycznie od wagi Igunia wazy juz 6800 :D a je 6 razy na dobe po 120 ml czasami nie dopija ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl