BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 10 miesiąc temu #702074 przez Daarikaa
moja mala modelka

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702085 przez Daarikaa
moja niunia jest calusnica ciagle robi dziubek do calowania tak jak na tym zdjeciu :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702149 przez tweety
pauluska, tak, maly ma skaze. duza poprawa po tym mleku ;) walcze juz tylko z porannymi bolami brzuszka. zapytam o te kropelki. warto sprobowac. chyba prz3jd3 na te 6 karmien. zqczynam od teraz. ostatnia przerwa 3,15 min i zjadl kolo 90 tylko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702150 przez tweety
Daarikaa napisał:

moja niunia jest calusnica ciagle robi dziubek do calowania tak jak na tym zdjeciu :)


ale modelka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #702163 przez tysiiiak
Daarika Klaudusia śliczniutka :* :kiss: a na tym drugim zdjęciu taka długa już jest :)

dziewczyny warto skorzystać familyservicephoto.pl/dziecko płaci się za przesyłkę 20 zł :) tylko ten kod tam trzeba wkleić PLFAMILY5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702187 przez moniaaak
wróciliśmy ze szczepienia(5w1 i rotawirus), a 23 lipca idziemy jeszcze na pneumokoki.
Strasznie mi maluszek płakał, ale na szczęście szybko udało się go uspokoić.
Dziewczyny mam pytanie: jak Waszym dzieciaczkom idzie trzymanie główki? Bo Kacperkowi nie za bardzo idzie. Lekarka na razie kazała obserwować, ale mówiła, że już powinien choć trochę trzymać.
Jak go kładę na brzuchu to raczej spokojnie leży tylko tyłek podnosi, albo zasypia. Próbuje z nią walczyć jak jest wkurzony, to wtedy na chwilę podnosi, ale trochę się martwię czy to nie za mało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702201 przez moniaaak
A i na ból brzuszka dostaliśmy Debridat, podobno skuteczny. Położne w szpitalu też polecały- jest na receptę.
Kacperka też męczą bóle brzuszka no i jak robi kupkę to często się wybudza i w płacz. Szczególnie męczące to było na spacerach, bo musiałam zawsze na alarmie wracać do domu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702202 przez KarinaM
Ja też po szczepieniu (5w1) i pneumokoki za darmo bo młoda ma wadę serca i Jej się należy.
Co do trzymania główki to też pani doktor powiedziała że za mało podnosi. Moja jak kładę na Ją na brzuchu na kanapie lub przewijaku to płacze że aż żal. Doktor powiedziała niech płacze ale kłaść trzeba i to dużo razy dziennie. Mówiłam że na moim brzuchu jak leży to podnosi ale lekarka powiedziała że to nie to samo. Trzeba kłaść na czymś twardym i równym i żeby dziecko było prosto a nie wyginalo się. Bo moja i doktor odrazu na brzuchu zaczęła wyginac ciało na boki.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702233 przez tweety
Kacper od urodzenia mocno napinal szyje. ma juz prawie 7 tygodni i potrafi dlugo utrzymac glowe do gory jak lezy na brzuchu. i przekwreca juz nawet z boku na bok sam. obserwujcie, napewno lada dzien wasze szkraby tez zaczna. bez niepokoju bo zestresowana mama to zlo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702238 przez tweety
tysiiiak napisał:

Daarika Klaudusia śliczniutka :* :kiss: a na tym drugim zdjęciu taka długa już jest :)

dziewczyny warto skorzystać familyservicephoto.pl/dziecko płaci się za przesyłkę 20 zł :) tylko ten kod tam trzeba wkleić PLFAMILY5


zamawialas j7z? ja poczekam zeby miec troche wiecej zdjec, moze do 3 miesiaca. ale to nie jest tak ze trzeba zamowic jedna a druga jest gratis?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702249 przez tysiiiak
wczoraj zamowiłam :) i nie trzeba 2 zamawiać ;) z tego co zauważyłam to ta 'data ważności' codziennie sie wydluza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702270 przez Alex_87
A dużo razy kłaść na brzuszek tzn ile? Bo moja tego nie cierpi, bardziej znosi jak kładę ją sobie na uda na brzuszku, ale tak sama na łóżku to masakra :/ wkurza się straszliwie, potem zaczyna się płacz i krzyk.
Ale jak już leży to zdarza jej się trzymać głowę i kręcić na boki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702301 przez Olka!
moniaaak napisał:

A i na ból brzuszka dostaliśmy Debridat, podobno skuteczny. Położne w szpitalu też polecały- jest na receptę.
Kacperka też męczą bóle brzuszka no i jak robi kupkę to często się wybudza i w płacz. Szczególnie męczące to było na spacerach, bo musiałam zawsze na alarmie wracać do domu...

My dostaliśmy debridat na ulewanie ale bardzo szybko go odstawiliśmy mała przestała jeść co w konsekwencji spowodowało, że spadła w przybieraniu na wadze :-(


Kurcze od wczoraj jakaś nie najedzona ta moja córa jest w nocy budziła się co dwie godziny gdzie zawsze budzi się raz góra 2 i nawet ze spaceru musiałyśmy szybciej wrócić bo myślałam, że smoczek zaraz wciągnie do buzi!!
Jak jest z tym gaworzeniem dziewczyny, Weronika ma w piątek 2 miesiące a wydaje mi się, że coś mało się odzywa niby się uśmiecha czasem coś tam powie ale wydaje mi się, że jakoś kiepsko jej to idzie:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702313 przez moniaaak
Olka! napisał:



Kurcze od wczoraj jakaś nie najedzona ta moja córa jest w nocy budziła się co dwie godziny gdzie zawsze budzi się raz góra 2 i nawet ze spaceru musiałyśmy szybciej wrócić bo myślałam, że smoczek zaraz wciągnie do buzi!!


Ciesz się, że zajęła się smoczkiem. Jak Kacperek jest głodny, to nic go nie jest w stanie zająć. Smoczek też jest wtedy be ;).
O wracam potem ze spaceru z krzyczącym dzieckiem w wózku. Sąsiadka z dołu to już się ze mnie śmieje, że z daleka nas słychać.
Dziś w nocy próbowaliśmy go też oszukać smoczkiem, żeby ominąć jedno karmienie, ale jak to mąż powiedział" prawie mnie pobił" ;)
Kacper od 3 dni w dzień mi prawie nie śpi. Ucina sobie drzemki 40 minutowe, a potem znów woła jeść. I tak w kółko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #702335 przez Alex_87
moniaaak napisał:


Ciesz się, że zajęła się smoczkiem. Jak Kacperek jest głodny, to nic go nie jest w stanie zająć. Smoczek też jest wtedy be ;).
O wracam potem ze spaceru z krzyczącym dzieckiem w wózku. Sąsiadka z dołu to już się ze mnie śmieje, że z daleka nas słychać.
Dziś w nocy próbowaliśmy go też oszukać smoczkiem, żeby ominąć jedno karmienie, ale jak to mąż powiedział" prawie mnie pobił" ;)
Kacper od 3 dni w dzień mi prawie nie śpi. Ucina sobie drzemki 40 minutowe, a potem znów woła jeść. I tak w kółko :)


Haha skąd ja to znam, moja też nie da sobie wcisnąć smoka zamiast jedzenia :D a bicie, drapanie, szczypanie to normalka wtedy, aż dziwne że takie dziecko ma tyle siły.
Co do gaworzenia, to w sumie nie mam porównania, ale co kilka dni moja poznaje nowe litery alfabetu jak ja to nazywam :D a czasem mam wrażenie że próbuje powtarzać za mną jakieś proste dźwięki typu ooo albo aghhh.
wogóle gdzieś czytałam że jak się pokazuje jakieś miny to niemowlaki próbują je naśladować i śmiać mi się chce jak moja czasem chce zrobić taką minę jak ja ale jeszcze nie bardzo wie jak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl