BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 6 miesiąc temu #771843 przez pauluska
gusiek ciężko powiedzieć ale nie ma co się martwić jeżeli teraz dziecku nie służy gluten ponownie można wprowadzać w 10 msc tylko nie wiem czy wtedy też tą ekspozycje 4 miesięczną się robi (dla dzieci na mm a Twój synek mm czy pierś bo nie pamiętam ? ) w poniedziałek będę u alergologa wypytam o wszystko mam dużą kartkę pytań haha ale co tam pojadę z nią przynajmniej wszystkiego się dowiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771851 przez gusiek_kom
Maks na cycu :) nawet jak wciągnie słoiczek przecieru to z chwilę musi przy cycu poleżeć :) czasami mam wrażenie że przy cycku czuje się najbezpieczniejszy i wszystkie jego żale idą w siną dal :)
to czekamy na informacje jak już będziesz po wizycie :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771857 przez Sevilla
demoniqe ja się nie gniewam i nie robi mi się smutno, ja chcę poprostu jak najszybciej wyjaśnić tą zawikłaną, jak dla mnie zagadkę ... co do samego zabiegu łyżeczkowania i wywoływania poronienia, u mnie było tak samo w przypadku pierwszej ciąży ... do dnia dzisiejszego pamiętam ten dzień i, jakie to było dla mnie trudne ... lekarz, która mnie wtedy przyjmowała, powiedziała, że rozumie mój ból i smutek, ale bym nie płakała, bo jestem zdrową i młodą osobą i jeszcze się zdziwię, jak będę rodzić jedno za drugim ... co do środków przeciwbólowych, dostałam w ostatniej chwili, gdy przyszła położna i spytała się, czy czegoś mi potrzeba, a tak to nikt z oddziału nie pomyślał o tym ... po 5h męczarni, i tak poszłam na zabieg, bo sama się nie oczyściłam ... a ten wspominam bardzo miło ... chyba jako ulgę ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771877 przez tysiiiak
ojjj chyba idzie ta druga jedynka na dole :cheer: jest już pęknięte dziąsełko a usypianie teraz to płacz, płacz, płacz :cheer: ale zasnął. Na szczęście po zatym jest radosny, ładnie sam się bawi... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771893 przez Daarikaa
Hej!

Nocka super od 20:15 do 6:30 bez pobudki potem do 8:30 juz ze mna w lozeczku :)

Dziewczymy prosze powiedzcie mi jak krowie na rowie jak podawac jej ta kaszka www.google.pl/search?q=mleczna+manna+bob...70-6.htm%3B435%3B580

bo ona jest na wode, a jak ja bym chciala dac do deserku to mam najpierw rozrobic z woda czy podrazu do deserku ?? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771895 przez moniaaak
u nas po glutenie też pojawiły się krostki na szyi takie drobne, ale za rada położnej nie odstawiałam i zniknęły. Od wczoraj też nie ulewa za bardzo, a te suche plamki na łokciach smarowałam Bepanthenem i też ich prawie nie ma. Jutro natomiast może pójdę go zważyć, bo pediatra mówiła, że głównym objawem nietolerancji jest nie przybierania na wadze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #771911 przez pauluska
Ulewanie też jest jednym z objawów nietolerancji glutenu ale jak przeszło to może ok, ja się zmartwiłam bo Iga mi praktycznie nigdy nie ulewała a wczoraj chlusnęło z niej kilka razy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771954 przez moniaaak
Tak też myślałam, ale jak zaczynałam podawać zupki, to tez po nich ulewał, a w końcu przeszło.
Na razie dalej obserwuje- nie jest powiedziane, że to nie wróci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771963 przez Olga60
Darika do wody wsypujesz jak chcesz samą podać, a tak to suchą do deserku dajesz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771975 przez moniaaak
Darika moim zdaniem to tak samo jak Nestle- ona jest na wodę i ja wsypuje bezpośrednio do zupki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771982 przez pauluska
Jak przeszło to pewnie ok bo brzuszek się przyzwyczaił jakby była nietolerancja to objawy chyba by się nasilały ja to trochę przewrażliwiona ze względu na tą alergię naszą na mleko krowie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771985 przez Alex_87
Olga60 napisał:

Darika do wody wsypujesz jak chcesz samą podać, a tak to suchą do deserku dajesz :)


Dokładnie ja tak samo robię, wychodzi mi gdzieś tak z łyżka tej kaszy, w sumie to daje na oko trochę, przecież nie będę tego ważyła.

A my od wczoraj mamy wzmożone marudzenie, nie wiem czy ząbek nie prześwituje, ale jakoś trudno mi to ocenić, jest taka górka na dziąsełku i twarde, i jakby taka biała kreseczka pod dziąsłem.
W ogóle dzisiejsza pogoda mnie dobija, jeszcze jej nic nie pasuje, a mój mąż niby się nią zajmuje, ale bez przerwy tylko pytania, a może jej się chce pić a może to a może sramto, nosz kurna raz, chyba to też jego dziecko, więc niech jej zrobi pić a nie się pyta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772009 przez joasia10015
Ha,ha,ha Darika mi też trzeba jak wół krowie na rowie z tą kaszka ;) Ale zrobie jak dziewczyny-dosypie do deserku albo obiadku :)
Karinko nie denerwuj sie (łatwo mi pisac )tesciowej gówno do tego komu twoi rodzice dom przepisza-noszzz baba jedna -kim ona jest zeby sie tak wpieprzac :unsure: Babsko :ohmy: :ohmy: Tymbardziej ze mąż też na nia zly -wiec nie martw sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772017 przez KarinaM
Tweety spóźnione ale najszczersze życzonka dla Kacperka. Niech nam rośnie zdrowy. I mamusia też niech rośnie zdrowo.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #772072 przez pauluska
My po lekarzu gluten odstawic katar prawdopodobnie alergiczny bo wszystko ok tzn gardlo pluca czuje ze bedzie ciekawie z ta alergia ehh :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl