BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 6 miesiąc temu #770922 przez tweety
pauluska, Kacper pije nutramigen i nie dajemy rady przejsc na nic bardziej mleczmepgo. i mama pediatra radzi wprowadzac gluten wiec ja zaczynam od czwartku. moze kupie te same kaszki, dzieki bo nie moglam nic znalezc, albo zwykla manna. zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #770945 przez tysiiiak
Powtórka z rozrywki - Kuba jeszcze nie śpi ale dziś to się nie dziwię bo zasnął o 16, o 16.30 obudził się wzięłam go do łóżka zjadł cycusia i spał do 18.30 :o

Mamy problem kupkowy jak zwykle. Kuba strasznie dusi te bobki i zazwyczaj udaje mu się wycisnąć małego bobka. I dziś wzięłam go na przewijak, zdjelam pampka i widzę ze jeszcze cisnie i dopiero z moja pomocą udało mu się dużo wycisnąć. Tak jakby zamiast rozluznic zwieracz to zaciska. Mam nadzieję ze załapie jak to się robi :p

Pola sliczna.:*

Sevilla no to zagadka. Oby się wyjaśniło po becie i było wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771006 przez pauluska
Witam :)

My już po mleku z łyżeczką kaszki glutenowej zobaczymy co to będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771011 przez KarinaM
Witam :) :) :)

Nocka spoko. Karmienie o 2:30 i pobudka moja o 6:00 bo Igor nie mógł spać a Irina wstała o 7:00.

Najlepszego dla Fabisia. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771020 przez pauluska
Muszę zadzwonić na infolinię Nestle bo wszędzie napisane ze 2-3 g kaszki glutenowej na 100 ml a jak ja rano zrobiłam 180 ml wody 6 miarek mleka to wyszedł posiłek 200 ml to nie dwie łyżeczki kaszki ? ahh zwariować idzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771025 przez tweety
witajcie, ja jak zwykle wstaje co 45 minut w nocy. maly rzuca sie po lozku podczas zasypiania i w nocy strasznie. mialam tez wam wspomniec ze tez zapomina nowych umiejetnosci. jak mial 3 miesiace gadal jak najety ale teraz zdarza mu sie mruczec i nic wiecej. tez tak macie?

ja gkuten daje w czwartek. z okazji 5 miesiecznicy. zobaczymy

jade teraz odwiedzic siostrzenca bo wyszli ze szpitala, no i pożyczam samochod od niej bo raczej jej teraz niepotrzebny. bede wreszcie mobilna, przynajmniej przez tydzien. super

najlepszego dla 5 miesięczniaka!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771026 przez tweety
pauluska napisał:

Muszę zadzwonić na infolinię Nestle bo wszędzie napisane ze 2-3 g kaszki glutenowej na 100 ml a jak ja rano zrobiłam 180 ml wody 6 miarek mleka to wyszedł posiłek 200 ml to nie dwie łyżeczki kaszki ? ahh zwariować idzie


dokladnie o to samo mamy spytalam wczoraj. 2 lyzeczki. dajesz jedna porcje czyli jak je prawie 200ml mleka to 2 lyzeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771033 przez pauluska
Dodzwoniłam się na infolinię i poinformowano mnie że najlepiej podawać kaszkę z obiadkiem bądź deserkiem 1 płaską łyżeczkę więc od jutra tak robimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771050 przez alexa_
Hej
Jak wy to robicie ze wasze bąble śpią całą noc..

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Mąż już z mebli zadowolony. Przekonałam że to był bardziej potrzebny zakup niż drugi samochód. Nawet chętnie składał.

www.aptekagemini.pl/holle-kaszka-pszenic...oziarnista-250g.html ja sie zdecyduje na ta kaszkę koleżanka tam pracuje to mi troszkę taniej kupi a na razie zwykła manna.

Najlepszego dla 5 miesięczniaka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771056 przez demoniqe
hejka!

nocka super, pobudka o 4 na cycka i spanie do 6:30, ale za to od rana znów maruda, już 3 dzień.... może mu przejdzie :)

a może to od glutenu? jak wogóle objawia się alergia? muszę poczytać na ten temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771061 przez tysiiiak
Hej :)

Nocka super :) 22 - 8.30 :D hi hi :P
Dziś postaram się nie pozwolić mu tak długo spać na ostatniej drzemce to może szybciej zaśnie :P niewiem może odwiedzimy kogoś to będzie inaczej ;)

Najlepszego dla Fabisia :kiss: Zdrówka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #771070 przez pauluska
Alergia na gluten objawia się zmianami skórnymi tzn suche placki bądź krostki jak przy AZS, wziewna która zdarza się rzadko - katar wodnisty bądź ze strony układu pokarmowego bóle brzuszka w rzadkich przypadkach dochodzi do ataków duszenia się wczoraj cały dzień poświęciłam na czytanie o glutenie hahaha. Oj i zapomniałam o kaszkach Holle przecież nimi można wprowadzać gluten ehh a ja już mam tych kaszek w szafce jak głupia.

Dziewczyny podajecie już całe porcje deserków tzn cały słoiczek ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771081 przez sisina
Hejka :laugh:

Dziekuje w imieniu Fabisia za zyczenia :laugh:

u nas dzionek piekny wiec jak tylko maly sie obudzi to idziemy na spacer
u nas nocka dobra 19.30-5.30

a mi juz normalnie rece opadaja malz mial byc dzis w domu no i nie bedzie dzis wogole mialam miec szczepienie i znowu przelozylam 2 raz :angry: ta jego praca mnie wykonczy psychicznie ale teraz sie wkurzylam i dalam ultimatum ze albo zmienia prace bo to juz sie tak dluzej nie da naprawde albo....kurde 3 tygodnie w trasie i 2 dni w domu no bez przesady nawet nic zaplanowac nie mozna.....chcialam jechac na zumbe dzis bo jezdze co srode no i dupa nie pojade :angry: :angry: a to jest jedyny moment gzdie moge sie zrelaksowc i odpoczac :( no ale nic zobaczymy co postanowi bo ja juz tego dluzej nie wytrzymam i Fabis tez.....sorki za moje zawracanie wam glowy....milego dnia Wam życze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771085 przez KarinaM
Paula moja zjada cały słoiczek zupki a deserku (wczoraj gruszki) połowę i więcej nie chce.
Ja jeszcze nie wprowadzałam glutenu i nawet o tym nie myślałam. Jak Was czytam to jestem przerażona.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #771108 przez moniaaak
U mnie obiadku idzie pół słoiczka- jak go dobrze zabajerze to 3/4. A deserek to prawie cały.
Ale zupki więcej nie idzie mu wcisnąć, bo zaczyna się plucie- i wszystko jest w zupce:)

U nas dziś wyjątkowo- 3 pobudki, sukces :laugh: :laugh: , dodatkowo mąż go wziął od 6:30 jak wstał i tym sposobem pospałam do 7:30- normalnie aż się czuję wyspana:). Ale już musiał pojechać i znów sama.
U nas dziś piękny dzień, pranie wywieszone:). Później przyjeżdża koleżanka to pójdziemy na spacerek:).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl