BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #803797 przez KarinaM
Najlepszego dla Klaudusi i Amelki. Rosnijcie gwiazdeczki.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803801 przez Olga60
OCZYWIŚCIE NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA DZIEWCZYNEK :kiss:

ale również

SPÓŹNIONE ŻYCZENIA DLA WCZORAJSZYCH MAŁYCH MIKOŁAJÓW tych Kwietniowych i Majowych - rośnijcie zdrowo CHŁOPAKI :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803805 przez madi
Witajcie :)

Nie było mnie cztery dni, wchodzę na forum a tu taka wiadomość… Boże dlaczego???!!!!

Tysiak proszę o wprowadzenie wagi 7100g

Nasza pediatra mówiła aby żółtko podawać dwa razy w tygodniu po połowie. Mam też po spaniu/drzemce sadzać małą na nocnik aby się zaczęła oswajać – dopiero kupiłam i jeszcze nie testowałam.

We wtorek byłyśmy na trzecim usg bioderek i wszystko wyszło ok, mamy się zgłosić jak Dusia zacznie chodzić.

Od dwóch tygodni moje dziecko to dzikus tylko mama i babcia są super a reszta osób ją przeraża! przez co ja mam dramat bo za miesiąc wracam do pracy :( czy to może być lęk separacyjny?

Pytanie do dziewczyn które już wróciły do pracy czy musiałyście robić badania kontrolne – zdolność do pracy?

Karolka my stosujemy OmegaMed z DHA i wt D od 4 miesięcy i być może to Duśkę chroni przed chorobami/infekcjami bo do tej pory wszystko nas omija – i niech tak zostanie.

Wprowadziłam już mleko 2 i zauważyłam ulewane, a przy 1 tego nie było, mam nadzieję, że to ustąpi.

I oczywiście duuużo zdrówka dla Klaudusi i Amelki :kiss:

Spokojnego dnia życzę wszystkim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803812 przez KarinaM
Madi ja od stycznia wracam do pracy i musiałam zrobić badania okresowe bo nie było mnie w pracy więcej niż 6 m-cy.

Ja jeszcze nie podawałam żółtka. Muszę zacząć.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803816 przez Sevilla
Spóźnione najlepszego dla naszych wczorajszych chłopców oraz dużo słodkości dla naszych dziewczynek :)

U nas była taka wichura, że od czwartku wieczora nie mam w kuchni, łazience i przedpokoju prądu, gdyż nie ma jednej fazy. W sumie połowa wioski ma ten sam problem i trwa on do dnia dzisiejszego ... wczoraj nie było w ogóle prądu do 17, więc było ciemno niemiłosiernie ...

U nas zębuchów brak, aczkolwiek na miejscu dolnej lewej dwójki pojawiła się biała góreczka (czyżby dwójka miała wyjść wcześniej, jest to możliwe??)

No i muszę się pochwalić moje dziecko wkoncu przespało całą noc w swoim łóżeczku z jednym karmieniem. Choć od 3 do 4 walczyliśmy z mężem dzielnie, podchodząc i podając smoka. Ostatecznie wygraliśmy!!! Jestem wyspana, zregenerowana a
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A no i byłam na wizycie kontrolnej u gina. Wszystko w porządku, a o kolejne maleństwo będziemy mogli się starać za pół roku, bo miałam tylko nacinane powłoki brzuszne, a macica i jajniki wraz z jajowodami nie zostały tknięte ... czyli jest dobrze, nasz plan początkowy powiększania rodziny w rok po tym jak urodził się Maks nie weźmie w łeb :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803818 przez KarinaM
Sevilla mogą wychodzić inaczej. Igor pierwsze miał jedynki na dole ale później to już nie wyszły górne jedynki tylko górne trójki potem górne dwójki i dolne dwójki i trójki. A jedynki górne wyszły na samym końcu i śmiesznie wyglądał bo dwójki były długie a tu takie małe ząbki. Jak znajdę gdzieś zdjęcia to zamieszcze ale może być problem. Także nie wszystkim wychodzą tak samo. Ale wypadły Mu najpierw jedynki dolne i dwójki dolne a potem jedynki górne i dwójki górne. Trójki jeszcze ma.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803819 przez Ane88
dzień dobry Wszystkim :)) zaglądam tu czasami poczytać conieco, ale jakoś ciężko mi cos sklecic na szybkęsa...
Moje dziecko choć takie kochane, to jednak szogun nie z tej ziemi... nie pozwala mi na nic... :( nie mam czasu nawet iść do wc, bo zaraz jęczy i wyje za mna... :( teraz jeszcze jest chory (katarzysko okropne i kaszel) i jest przeokropnie marudny...

Dlatego jestem pełna podziwu dla dziewczyn, które w najbliższym czasie planują następnego dzidziusia...
Ja póki co jestem anty nastawiona na kolejne dziecko...:(( niestety... często mam złe dni... mam już dosyć, wszystko mnie boli, jestem nie wyspana, włosy nie umyte, i czuje się okropnie...

teraz przez 4 dni była u mnie moja mama i jak jechała do domu to sie popłakałam... chociaz mieszka 25 km dalej. Ale zajmowała się Kubą i miałam troche czasu dla siebie... mimo to wszystko robiłam w pośpiechu...
ja nawet jak Kuba śpi to jem szybko żebym tylko zdążyła... ;//


Wchodziłam na forum ostatnio i śledziłam Wasze wpisy... nie moge dalej w to uwierzyć...:((( normalnie aż łzy same cisną się do oczu :(( jakie to niesprawiedliwe...
Pytam mamy dlaczego Bóg nie zabiera z tego świata złych ludzi tylko malutkie bezbronne dzieci...?
Moi rodzice też stracili dzidziusia. Łukaszek byłby teraz 2 lata młodszy odemnie. a jak zmarł miał 3 miesiące. też na serduszko...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803822 przez Ane88
A co do ząbków to córeczce szwagierki wyszły najpierw dwie górne dwójki:P wyglądała komicznie, jak mały wampirek :)

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803824 przez Olka!
Nie mogę w to uwierzyć...... :-(

Sevilla u nas też bez zębów jeszcze, nawet nie widać żeby coś miało się w najbliższym czasie dziać bo dziąsła twarde.
A no i zazdroszczę samopoczucia :-)

Była u nas kilka dni moja mama więc było troszkę łatwiej, dziś już jedzie, zostajemy sami na polu bitwy hihi


Życzonka dla Was kochane :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803825 przez Ane88
No i bym zapomniała... Dużo zdrówka dla Klaudi i Amelki :)

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803827 przez tysiiiak
Hej kochane :kiss:

u nas też Ksawery poszalał ale obyło się bez braków w dostawie prądu :) Chyba wybrzeże gotowe na takie wiatrzyska :P Dziś już zapowiada się spokój więc wyjdziemy może na spacerek wkońcu :)

Byliśmy wczoraj obejrzeć jedno mieszkanko ale jeszcze się zastanowimy... W sumie moja mama rozmawiała z właścicielką mieszkania drzwi obok nich bo stoi puste od jakiegoś czasu i ma pogadać z jej córką za tydzień więc zobaczymy. Tylko niewiem czy to dobry pomysł mieszkać drzwi koło mamy :P Z jednej strony super a z drugiej to prawie tak jak z nimi :P

Dostałam wczoraj @ i brzucj mnie nawet nie bolał więc się zdziwiłam. Teraz za to coś się zaczyna dziać. Mam uderzenia gorąca i leci ze mnie jak z fontanny. :dry:

Sto latek dla Kladusi i Amelki :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803834 przez moniaaak
tysiiiak a bierzesz jeszcze te tabsy? Bo ja od jakiegoś czasu co kilka dni mam powtarzające się plamienia, potem kilka dni przerwy i znów?
Karmisz w ogóle jeszcze cokolwiek piersią?
U nas po Mikołaju póki co zabawki, które dostał interesują go na 2 minuty. Lepsze stare grzechotki :)

Ja dziś w nocy sie popłakałam. Kacper obudził się parę minut po północy i za nic nie chciał zasnąć ponownie. Ani w łóżeczku, ani z nami na łóżku- tylko go nosić. Dopiero koło 3 mężowi udało się go jakoś ukołysać, bo ja już zwyczajnie nie miałam siły.
Ech.. co mnie nie zabije to wzmocni :)

U nas Ksawery bez większych ekscesów. Tylko śniegu nasypało i ciągle dosypuje... byle do wiosny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803837 przez tysiiiak
Moniak tabletki odstawiłam już z 2 miesiące temu a piersią już nie karmię z miesiąc może dłużej... to jest już druga @. Równo po miesiącu przyszła ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803842 przez Anabelle
Oj dawno mnie tu nie było, ale nie za bardzo wyrabiam z czasem ostatnio. Może mnie jeszcze pamietacie ;-)

Antek rośnie ładnie, waży już 10 kg i trochę go rozpuscilam ;-) śpi najchętniej ze mną i cyckiem lub na rękach lub w nosidle lub we wózku. Od wszystkich słucham że będzie problem żeby spał sam ale trudno - ja też lubię go mieć przy sobie więc jakoś bardzo nie cierpię, problem jest jak chcę coś zrobić.

Widzę że piszecie o staraniach o kolejną pociechę co bardzo mnie zaciekawiło bo ja również chciałabym kolejne maleństwo. Zresztą nie zabezpieczamy się, czekam ;-) karmię jednak nadal piersią więc okresy wyglądają zupełnie inaczej i trwają np kilka godzin lub max 2 dni i są mega skąpe

Marzy mi się teraz dziewczynka Lena - Mąż też chcę córkę choć jak będzie synek to też ok - byle zdrowy, bo straty znowu nie chciałabym przechodzić.

Z tego miejsca też ogrom sił dla lalki - mowę mi odebrało, poplakalam się - kolejne potwierdzenie jak życie jest niesprawiedliwe. Brak słów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803852 przez Daarikaa
Dalej nie moge uwierzyc w to co sie stalo ...:( caly czas myślę o słodkiej Jagusi

Dziekujemy za zyczonka, nie wiem kiedy ten czas zlecial, juz 7 miesiecy :) Amelciu rosnij zdrowo, caluski dla Ciebie!

Anabele jasne ze Cie pamietamy, czesto nawet wspominamy ze byaś z nami taka aktywna i zniknelas :) Fajnie ze sie odezwalas :) Super ze Antos zdrowy i widze ze tez duzy jak Klaudia :) nie martw sie ja tez moje dziecko rozpieszczam ale nie zaluje :) pomimo ze usypiam ja na rekach i czesto biore do siebie do lozka i ja i Klauia potrzebujemy tego :) a co do drugiego dzidziusia to jak zadaszymy domek to tez zaczynamy sie starac :)

Ane mysle ze kazdej z nas brakuje czasu na wiele rzeczy i ja tez chodze nieraz w tlustych wlosach :D ale co z tego zabroni mi ktos ?! :D:D hehe ;)

U nas Ksawery nastraszyl ludzi tak ze na fitnesie zamiast 20 osob bylo nas 5 hehe fajnie sie cwiczylo :) na szczescie Ksawciu byl laskawy dla mojego rejonu :)

Całuski dla wczorajszych Mikołajków i solenizantów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl