BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #803864 przez Anabelle
Ja sobie mówiłam że będę twarda ale na razie lubię to tulenie itd
mówię sobie że jak Antek podrośnie to już nie będzie potrzebował czułości więc korzystam :-)

W ciążę chciałam zajść od razu szybko ale chciałam karmic min 3 msc. Obecnie karmię już prawie 8 a dzidziuś się nie przyplatal ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803868 przez tysiiiak
Kogo moje oczy widzą :) Anabelle no witamy witamy :) jednak myślę, że bez fotki Antosia się nie obejdzie :)


Ane Wstyd się przyznać ale ja po rannych ćwiczeniach z Ewką chodzę taka śmierdząca aż do wieczora bo jak kończę ćwiczyć to Kuba albo się zaraz budzi albo już nie śpi :S

co do ćwiczeń to mam takie zakwasy w łydkach, ze ledwo chodzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803874 przez Gusia
Dzien dobry, chociaż wogole nie dobry :( wczoraj pod wieczór dostaliśmy straszna wiadomość z Pl, ze Nasz przyjaciel nie żyje ;( powiesił sie !!!!
W dalszym ciagu jesteśmy w szoku, obudzilismy sie i co... okazuje sie ze to nie sen ;((((
Ponoć problemy z żona .... fuck
W sumie od początku mieli docierke, przez tyle lat ale zeby targnac sie na życie !!!!
Zostawił 11 letniego syna ;(
Młody 30 letni chłopak, przystojny, dobrze zbudowany i zawsze uśmiechnięty, zawsze z chęcią pomocy :(((
To On pierwszy przyjechał do Anglii,po pierwszym roku studiow, zeby zarobic na lepsze zycie , dla rony i dziecka ,zaczynał od zamiatania klubów, dzięki swojej ciężkiej pracy doszedł do stanowiska managera w jednej z większych firm budowlanych w Londynie, On 23 letni chłopak z Polski .
Posciagal 11 najbliższych kolegów, załatwi prace, dokumenty, wszystko, podtrzymywal na duchu, dodawał sił w chwilach kiedy któryś miał dość i pomimo ze od kilku był młodszy to śmiali sie ze jest nie tylko ich przyjacielem ale i przewodnikiem , często przedrzeźniali Go mówiąc , guru ;)
Wrócił 3 lata temu do polski , sam własnymi rękoma zbudował bliźniaka , pare miesięcy temu sam zrobił projekt kolejnego domu i co .... i juz Go nie ma :((
Nie możemy wszyscy w to uwierzyć , On taki silny na zewnątrz a w środku całkowicie sie pogubil, załamał , nic nikomu nie powiedział , szok !!!!!

W środę pogrzeb , moj Andrzej leci, ja z dziećmi zostaje, nie chce widzieć tego lamentu ;(
Wczoraj telefony sie nie urywaly i ta rozpacz, każdy pyta dlaczego ???? To nie na moje siły ;(

Przepraszam ze Wam tu smuce ale jestem totalnie załamana :(
Najpierw wiadomość o Jagusi a wczoraj o Mareckim , ach .......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803886 przez moniaaak
Witaj Anabelle- dawno Cię nie było- fajnie, że się odezwałaś :)

Gusia niestety wyborów niektórych ludzi nigdy nie zrozumiemy... szkoda tylko, że ten jest tak tragiczny w skutkach... współczuję i ściskam.
A żal się jeżeli tylko masz taką potrzebę.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803902 przez Alex_87
U nas też nie było jakiś większych przygód z tym całym orkanem :P (ciekawe dlaczego w PL nie mówią huragan, skoro orkan to niemieckie określenie huraganu, może brzmi fajniej :S )

Anabelle w końcu się odezwałaś :) to mówisz, że karmisz piersią a dzidziusia nadal nie ma, ja też jeszcze karmię i zaczęliśmy się starać. Gdzieś czytałam, że karmienie piersią zabezpiecza przed ciążą tylko przy spełnieniu jakiś tam warunków - krótkie przerwy między karmieniami itp. Ja jak zajdę w ciążę to prawdopodobnie zrezygnuje z karmienia, chociaż wiem, że nie trzeba, ale jak tu później karmić z brzuchem :P

Gusia trzymaj się, życie czasem zaskakuje, my niestety nic na to nie poradzimy, widocznie ktoś tam z góry miał taki plan :(

Kurcze to ja z moją łobuzicą nie mam tak źle, ostatnio razem sprzątałyśmy, ja wycierałam kurze a ona pełzała za mną i się przyglądała :D ale dziś to tak mnie zdenerwowała, no w ogóle nie chciała usnąć na drzemkę...jakoś źle mnie to nastroiło do reszty dnia :angry:

Wszystkiego najlepszego dla naszych 7-mio miesięczniaków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803904 przez kinia90
cześć dziewczyny. Jeśli byłaby taka możliwość bardzo proszę o dołączenie nas do Waszej tabelki Karolina ur. 20.05.2013 waga 3360 teraz 7160. U nas przez ostatnie 2 miesiące było nieciekawie, Karolinka przeszła operację wycięcia guza ale na szczęście rana goi się po wielu komplikacjach...
Życzę Wam miłego dnia a Gosi dużo siły i wsparcia od najblizszych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803911 przez Olga60
Alex to nie tak :lol: huragan tworzy się nad oceanem atlantyckim, a orkan to jego odmiana która dociera nad europe :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803917 przez Alex_87
Olga60 napisał:

Alex to nie tak :lol: huragan tworzy się nad oceanem atlantyckim, a orkan to jego odmiana która dociera nad europe :lol:


No to w DDTVN gadają głupoty :P bo mówili, że huragan i orkan nie różni się niczym oprócz nazwy :P no ale mniejsza o to ;)

Pauluska pytałaś o pieluszki jakoś wcześniej, a więc Zuzka miała założoną przez dwie godziny kieszonkę, po godzinie wymieniłam wkładkę tylko, bo kieszonka była sucha, no i po następnej godzinie też nie była jakaś bardzo mokra. a wczoraj niestety źle założyłam i mała się cała obsikała :D mam narazie dwie kieszonki i 4 wkładki więc za często jej nie zakładam, sama kieszonka schnie bardzo szybko, a wkładki ok. 1 dnia. Ja używam pampersów Dada, więc uważam, że ze strony ekonomicznej przejście na wielorazówki tak średnio się kalkuluje, poza tym jak przyjdzie wiosna i lato to zacznę ją wdrażać w nocnikowanie, a wtedy pewnie wielo będą przydatne :)

Jeszcze jedno, czy można robić kaszki bezmleczne np Bobovita na wodzie? na opakowaniu napisali, żeby na mleku, ale Zuzka takiej nie chce, dziś zrobiłam na wodzie i zjadła całą michę. Kupiłam kilka opakowań w promocji i szkoda mi wyrzucić, później przejdę na zwykłą kasze mannę i jaglankę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803933 przez Gusia
Alex moja koleżanka robi tą ryzowa tylko na wodzie, ja sama kupiłam i moze dzis spróbuje Julce dac z woda.
Kilka razy podalam jej mleczne-ryzowa i ma kilka drobnych krosteczek pod noskiem,myśle ze to moze od mm zawartego w tej kaszce bo cały czas karmie tylko cyckiem , do tej ryzowej średnio mi sie chce ściągać mleko z cycucha wiec spróbuje z woda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803936 przez Gusia
A i wczoraj były 2 prezenty od Mikołaja , pierwszy dostalam juz w łazience na przebudzenie , sciagam majty a tam @ , leje sie ze mnie jak z kranu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #803949 przez paninka87
U nas wieje i wieje... wczoraj do nas dotarla burza i sypnelo sniegiem...
Na spacer nie wyjdziemy jedynie moze do galerii skoczymy;) u moich rodzicow 2 dzien nie ma pradu... masakra.
Dzis pospalismy do 7.30 pozniej Blanka miala drzemke 2 godzinna od 10 do 12 Amelia w tym czasie miala wystepy taneczne i skoczylysmy po do miasta do kosmetyczki w koncu trafilam:) tatus niby dal obiadek Blance ale cos w to nie wierze na pewno tesciowa karmila.

Teraz dzieciaczki sie bawia. .

Dzis chyba jakis dzien @ tez zauwazylam troche krwi a teraz boje sie isc do lazienki bo nie chce tej @!:)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Trzymam kciuki za starania... u nas Amelia to wpadka a Blanka 2 mies. starań:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803950 przez Karolka85
Witajcie

Anabelle super że się odezwałaś i że wszystko u Ciebie ok. pochwal się swoim synkiem :)

Alex ja robię kaszki ryżowe na Bebilonie pepti i szczerze mówiąc nie próbowałam na wodzie, bo Julka wcina ładnie taką jak jej robię więc nie kombinuję. ale na wodzie pewnie też można robić skoro tak pisze na opakowaniu.

Julka zalicza właśnie 2 drzemkę. do południa byli teściowie- miło że znaleźli wreszcie czas dla wnuczki. choć teściowa musiała podnieść mi ciśnienie swoimi tekstami. mojemu M. zresztą też. więc w sumie dobrze że byli tylko 1,5godz.

Co do prezentów mikołajkowych to u nas bardzo zdaje egzamin uciekająca biedronka i interaktywna pszczółka Tosia- Julka wręcz ją uwielbia i buzia jej się cieszy na jej widok od ucha do ucha. no i puzzle piankowe też super :)

Gusia bardzo mi przykro z powodu Twojego przyjaciela- smutna sprawa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803951 przez demoniqe
u nas Ksawery przeszedł spokojnie, jeszcze jest wietrznie i mocno śnieży ale jest pięknie!

dziś byłam 3,5 h u fryzjera :)) mąż z 38 stopniami gorączki został z Kubusiem, jestem z niego taka dumna!

zaczęło jednak zanikać mi mleczko, jeszcze na 2 karmienia w ciągu dnia mam, ale kolejne musze dawać mm. I tak super, że to już prawie 7 miesięcy, postaram się jak najdłużej.

Kupiłam dziś Kubie niekapek bo za każdym razem wyrywa mi kubek z ręki jak piję :)

a nie daj Boże żeby zobaczył że coś jem to on też chce i muszę mu kartofelki czy ciacho drożdżowe do buziaka wsadzać jak jem :)

Cudny jest :)))

a z tym nocnikiem to już trzeba? ja chyba poczekam aż Kuba zacznie lepiej siedzieć bo się jeszcze gibie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803952 przez demoniqe
aaa i Kuba spał dziś od 19 do 7 :)) bez przerwy!!! cudnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #803953 przez pauluska
Jej nie mogłam się dostać coś laptop mój szwankuje coraz bardziej :/ Mnie na moim "zadupiu" zawiało najgorsze że nie bardzo sama się gdzieś ruszę z Igą samochodem bo zwyczajnie się boję (mieszkam prawie w lesie :D i trochę mam zasp do pokonania) więc szykuję się długa zima :(

Gusia bardzo mi przykro z powodu przyjaciela jak widać życie jest kruche :(

U nas dzień się poprzestawiał całkowicie drzemki kiedy Iga chce jakoś nie wiem nawet jak to się stało hehe wczoraj z nadmiaru wrażeń nie mogła usnąć a dzisiaj babcia u nas z kolejnymi paczkami :D

Dziewczyny które dajecie mm jak u Was wygląda dzień ? Iga je 5 razy chce jej dawać obiadek,deserek i kaszkę to wychodzi że dwa razy tylko mleko jak to u was jest ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl