BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #804921 przez vika
Olga wczoraj ją ważyłam u nas na wadze....za kilka dni idę na szczepienie zobaczę ile waży w przychodni....
Tośka już po pierwszej pobudce...wow kupa płaczu i śpi dalej na brzuchu z wielbłądem pod pachą :laugh:
chyba też sprawdza moją wytrzymałość... :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804922 przez moniaaak
tysiiiak u nas tez się zaczynało od małych plamek tylko przy łokciach- tak jakby ktoś palce przyłożył, a teraz to wygląda dużo gorzej. Mam nadzieję, że u Was to się bardziej nie rozwinie.

ewela trzymam kciuki, żeby te nocki to tak już na stałe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804924 przez Alex_87
Paninka extra ta sesja :) My chyba będziemy robić sobie sesje w święta z całą rodzinką :D

Ewela gratuluje nocek :D (oby nie zapeszyć :) )

A moja coś mało dziś zjadła, nawet nie chciała obiadku (ani mojego ani ze słoiczka), zjadła trochę deserku, cyca niewiele, czuje, że się przebudzi w nocy, bo naprawde mało zjadła.
Ja dojadłam jej kaszkę bo kończył się termin ważności, boziu to chyba sam cukier, aż mi niedobrze, nie ma bata, że będzie to jadła, przerzuce się na zwykłą mannę z dodatkiem owoców.

Zuzka to się papuga zrobiła ostatnio :D potrafi powtarzać jakies proste dźwięki, czasem jej nie wychodzi, ale jednak robi postępy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804947 przez KarinaM
Moje młodsze dziecię poszło spać o 20:30 (już drugi dzień z rzędu tak późno) ale żeby nie było mamie smutno to płacze lub jęczy przez sen. Ciekawe czy przeżywa dzień w śnie czy to coś innego? Może zęby następne idą?

Byłam u lekarza i dostałam skierowanie na badanie TSH (jutro pójdę na badanie) i pani doktor kazała mi się przeleczyc profilaktycznie na glistę. A co do palca kazała jechać na urazówkę do szpitala. Pojechałam z mężem i zrobili mi RTG i wyszło że palec jest cały i tylko stluczony więc mam oszczędzać nogę i mało chodzić. Ciekawe w jaki sposób?

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804949 przez vika
no i zapisałam się do klubu (zżytych BAB hehee również dostałam @ hmmmmm tylko coś za często ostatnio....34 tyg temu miałam i 22tyg....hmmm średnia dobra.....to forum czy co :unsure:
ale najlepsze to,że mam alibi dlaczego byłam dziś tak nerwowa przy tych pierdzielonych drzwiach...a ciekawe jaki motyw miał mój kochany :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804953 przez moniaaak
vika pewnie tez okres- w końcu każda wymówka jest dobra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #804955 przez vika
heheeee moniak no to by wyjaśniło jego chwiejne zachowanie...hmmmm w takim razie muszę Go jutro ułaskawić ale dopiero po przedstawieniu niepodważalnych dowodów :lol: :lol: :lol:
karina maż był z Tobą i słyszał zalecenie lekarza :unsure: jeśli tak to Ty na kanapę nóżki na ławę pilota w rączkę lampeczka wina w drugą a kochany niech zapierdziela i wykonuje wszystko dokładnie tak jak podyktujesz :lol: w końcu Ty :lol: masz oszczędzać nóżkę więc korzystaj :lol: :laugh: heheee ciekawe ile by wytrzymał (oczywiście mówię tu o dokładnym przejęciu Twoich obowiązków) nie tak jak to faceci robią w domku :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804956 przez ewela86
no ja tez mam nadzieję że te nocki to na dłużej...

vika ja karmię kaszką z miseczki łyżeczką. Kiesys próbowałam butelką ale nie chciała lecieć (mam smoczek niby do gęstych pokarmów ale jakaś licha dziurka: 3 z tommee tippee)

karina moja też tak stękała tylko zazwyczaj zaczynała coś koło 0.00-1.00.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804958 przez tysiiiak
Ewela tez mam ten smoczek do kaszek i robie ciut rzadszą i leci ładnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804960 przez vika
ewela moja długo jadła tylko łyżeczką a potem zamknęła bużkę i brrrrr plucie na całego....mam te same butelki ...korzystam z tej pierwszej co ma tą śmieszną rureczkę....stała prawie pół roku aż w końcu troszkę przegryzłam smoczek i powiększyłam dziurkę bo właśnie te smoczki do kaszki nie zdały egzaminu...na mleczko mam te od 6 msc
Hmmmmmm moja jeszcze zna słowo HELP..... właśnie przez sen kolejny raz go użyła :lol: :lol: :lol: ciekawa nocka się zapowiada..... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804975 przez ewela86
tysiak też muszę spróbować w takim razie rzadszą zrobić, ale póki je z łyżeczką to nie będę wracać do butelki :) trochę mnie to wkurza jak dodam za dużo kleiku do mm wieczorem :angry: wtedy nie leci - ona się złości bo głodna i robię jej od nowa, bo chyba nie wolno dolewać wody?? więc albo będę musiała powiększyć dziurkę jak radzi vika lub kupiś inne smoczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804986 przez vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804989 przez vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804991 przez vika
a tu zmagania Tosi....co rano próbujemy podbić parapet bo tam tyle ciekawych rzeczy....oczywiście już się udaje ale zdjęcia w tym momencie nie cyknę bo muszę asekurować by Tośka tych dwóch ślicznych ząbków nie straciła :lol: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #804992 przez ewela86
vika no nie mogę się napatrzeć!!!! serio tak zasypia?? cudna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl