BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #805425 przez gusiek_kom
Joasia jak już się podnosi to pewnie zaraz ruszy :) Maksa już teraz nie sposób upilnować. nie mogę go zostawić samego ani na chwilę.
Polecam Wam te rajstopki:
allegro.pl/e-d-rajstopy-frotte-do-raczko...-74-i3705226887.html
Rewelacja! Maks już tyle razy glebe zaliczył jak stawał przy krześle na płytkach, że musiałam czegoś poszukać. Super sprawa :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805437 przez moniaaak
AAAAAAAAAAAAA
oszlaleję !! :ohmy: :ohmy:

Kacper od wczoraj kręcił dolną szczęką, kombinował, strzelał dziwne miny, a teraz odkrył, że zęby górne i dolne mogą o siebie ocierać.
I robi to cały czas, a mnie od tego dźwięku wszystkie zęby bolą i normalnie coś mi się robi ...zwariuję :ohmy: :ohmy: :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805465 przez Olka!
Tysiak ja ostatnio usłyszałam od mamy to samo zabierz ją z tej podłogi bo tam zimno :-) tylko,że jej się tam podoba to co mam ją cały czas nosić?Pewnie, że ją noszę ale tylko wtedy kiedy ona tego chce jak się bawi na podłodze i jest grzeczna to dlaczego ją zabierać ?

Byłam dzisiaj zważyć Weronię i wiecie co waży 6180 a za dwa dni kończy 7 m-scy!!!

Moniak to sobie Kacper znalazł zabawę wrrrr

Mówiłam Wam, że moje dziewczę zaczęło pełzać :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805466 przez munnecabrava
Sevi trzeba było jej powiedieć że tęskni za babcią i dlatego płaczee oddać niech nosi ;)

Tweety zadaj sobie pytanie co jeśli dziecko jest chore ... po co Ci amniopunkcja usuiesz ciążę ?nie będziesz kochała? a amnio jest niebezpieczna ... ja wiem że to niepewność ...ale.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805521 przez KarinaM
Irina śpi od 1,5 godziny z małymi przerwami. Igor kolację zjadł i został wykapany przez małża. To może teraz czas na mnie? Trzeba doprowadzić się do stanu używalności. Może będzie małe "co nieco"? Ale małż zajął łazienkę i siedzi tam już 45minut. Ile to można? Pewnie szykuje się na małą przygodę. :laugh: :laugh: ;)

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805529 przez Sevilla
M-brava haha o tym nie pomyślałam, ale mi się bardzo podoba :)

My z mężem po zakupach, kupiliśmy dywan. W końcu udało mi się namówić na ten zakup, oczywiście wykręciłam się dzieckiem, że się ślizga i co chwilę wali główką w ziemię i jest mu trudno ( w sumie z drugiej strony, rzeczywiście takie sytuację się zdarzają).

Gusia ty napewno urodziłaś w maju?? Co do raczkowania, u nas Maksior od 3 tygodni umie stać na czterech i dopiero kilka dni temu odkrył, że można jedną rączką iść w przód, zapomina nadal o drugiej i jest płacz ... za to doskonale mu idzie stanie na dwóch podpierając się rękoma o ziemię. Podchodzi do rączek, kuca, po czym się kładzie na ziemie, ręce wyciąga przed siebie, staje na czterech, prostuje nogi do góry i cały proceder przemieszczania się do przodu zaczyna od nowa. W sumie dość sprawnie mu to idzie.

Joasia od dwóch tygodni pokazuje małemu jak raczkować, ale jest uparty ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #805530 przez paninka87
U nas chemia zerowa.... nawet na minusie
Moze to moja wina... chodze nabuzowana bo niewyzyta :angry:

Mezus mnie dzis wkurzyl ... zawsze po pracy pedze po Amelie zeby odebrac ja z dodatkowego angielskiego a dzis byl odwolany... ale ja sie dowiedzialam pod sala... zadzwonil tylko do mamusi a mnie nie poinformowal i znow mi cisnienie podniosl. .. oberwalo sie tez Amelii w sumie za nic ale mam takiego nerwa ze szok.
Musze sie opanowac bo niepotrzebnie dziecko stresuje.

W czwartek zabieram dzieciaczki na koncert swiateczny i kiermasz.. swieta czuc na calego :) tylko atmosfera miedzymalzenska nie taka jaka powinna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805624 przez munnecabrava
Ejjj troce się martwię bo... przedwczoraj powinnam dostać okres ale nie dostałam ...ale czułam się jak na okres nagle ni stąd i z owąd zaczyęły mnie cycki boleć mięśne kręgosłup i wczoraj czuje że to jest ten dzień troche brązowawej wydzeliny miałam no i czekam i czuje się tak jak przy okresie a krwi brak ... ?? Co to może być ;/ ngdy tak nie miałam po ciąży w ogole moje okresy były jakieś takie nijakie Oczywisce gdześ tam w mózgu mi siedzi że CIĄŻA i si denerwuje.... niby si zabepieczamy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805640 przez Sevilla
M-brava, jak nie zrobisz testu to nie wykluczysz tej ewentualności ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805656 przez demoniqe

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805663 przez Sevilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805668 przez tysiiiak
Hej :kiss:

M-brava Zrób test dla świętego spokoju :) Byłaś i gina chyba niedawno więc zauważyłby lekarz coś niepokojącego raczej...

Której kawy w ten szary dzień ?


Moja kawa już wypita więc zdjęcie z neta :P :S
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805682 przez Olka!
Tysiak mi kawyyyyy mi :-)

U nas w sypialni wieje chłodem :-( trochę mnie to niepokoi bo przed narodzeniem Weroni było całkiem gorąco!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805685 przez moniaaak
tysiiiak ja poproszę kawę, bo mama zombie numer 2 się melduje.
Swoją drogą to dobrze, że nie musze wracać do pracy, bo by pożytku ze mnie nie mieli :(/ Zanim udało mi się położyć spać Kacperek obudził się chyba z 10 razy, za każdym razem z płaczem, więc trzeba było utulic. Koło 23.00 udało mi się zasnąć. W sumie wstał o 8.00, ale do tego czasu pobudek było jeszcze 4- w tym dwie przerwy w niespaniu po 1,5 godziny.
Ja nie wiem jak on to robi, że ma siłę funkcjonować. Bo ja juz czasami boję się, że w ciągu dnia zasnę :(

Dlatego Justynko poproszę o mocną kawusię :)

M-brava test na pewno rozwieje twoje wątpliwości:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #805701 przez tysiiiak
Kawa już się robi :)

Olka Z tym chłodem w sypialni nie jest tak, że w ciąży po prostu było Ci gorąco? Bo mi np tak :) Zimą eMek odkręcał kaloryfer a ja zakręcałam bo było mi gorąco :)

Moniak Podziwiam Cię bo ja bym z łóżka pewnie nie wstała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl