BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #809418 przez Olga60

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809424 przez paninka87
Hello!

Naprawdę cisza... :P wszystkie sprzatają albo szykuja na świeta??? :cheer:
Dzisiejsza nocka jakaś inna... bez wiercenia :laugh: rano mi tak dobrze się spało że miałam 20 min na wyszykowanie się do pracy.... :ohmy: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #809435 przez vika
Ewela Dianka uroczo wygląda w tych kiecach...mała modnisia :laugh:
paninka cudne masz córy....ach zakochać się można w tych naszych majowych dzieciaczkach...i nie tylko bo rodzeństwo też urocze :) :lol:

a u Nas nocka męcząca....mała znowu całą noc się wierciła...najgorsze jest to że wstaje na śpiocha i się uderza a potem płacz i nieziemskie pozycje z główką gdzieś na szczeblach ....no masakra jakaś....mąż ją uśpił o 20 i spała do 6 tradycyjnie picie i mleczko buszowała do 10 myślałam,że zwariuje płaczu dzisiaj .... :ohmy: ponad godzinę obijała się w łóżeczku nim usnęła...karuzele muszę rozebrać bo ciąga za miśki...wiesza się na nich a potem upada na szczeble :ohmy: od 7 pije kawę i nie mogę dopić...wziełam się za odkurzanie ale zrobiłam sobie małą przerwę by tu zajrzeć :lol:
Kinia dalej wymiotuje i ma straszne osłabienie ....mnie od rana od nowa czyści i chyba zaczynam mieć dreszcze....jak mnie złapie jeszcze raz to tym razem chyba nie przetrzymam :huh: :ohmy: a najlepsze jak zachorowałam przyjechała teściowa miała zająć się Tośka a my mieliśmy iść pozałatwiać kilka spraw ale nie wyszłam nawet z łóżka..byłam zgon a teraz teściowa chora ...i siostra męża też przeszła....wszyscy się pozarażali :ohmy:

brakuje mi prezentu dla teściów :ohmy: :ohmy: :ohmy: zielona jestem co im kupić i się nie wykosztować :ohmy:
oj i jaka zła jestem....do tej pory nie zaprosiła nas na wigilie...nie wiem co robić w zeszłym roku dzień przed przyjechała...myślałam,że osiwieje prawie wszystko gotowe a tu takie rzeczy.....oczywiście nie umiałam odmówić ....teraz mąż nie chce iść a ja znów nie umiała bym odmówić jak by zaprosiła tylko gorzej bo z zakupami jestem w D..u..p..i...e.....nie wiem co robić :ohmy:

dziś Tośkę wrzuciłam do kojca...chwilkę był spokój do póki nie zajarzyła,że można się wspiąć po siatce...przyszły też mięciutkie klocki w żółwiu ...fajne i też żółw taki duży do ciągania na kółeczkach...a jak pachną :).....A Kini kupiłam telefon oj jaki boski sama bym go chciała :lol: nie bardzo w tym roku zasłużyła na tak drogi prezent no ale cóż...co roku dostaje to o czym marzy ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809436 przez Sevilla
Dziękujemy serdecznie za wczorajsze życzenia :) Oraz składamy spóźnione dla Kubusia i Adrianka :)

Wczoraj już odpisywałam i cała wiadomość się skasowała, a na jeszcze raz pisania nie miałam siły.

U nas wczoraj dzień nawet spoko, gdyby mnie teściowa do szału nie doprowadziła.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Potem przyjechał mąż, świeży, wypoczęty, a ja zmęczona, głodna i pojechaliśmy na świąteczne zakupy ...

Anusia co do zachowania męża, brak słów .... przykro mi, że nie układa się u Was tak, jak powinno

Joasia moja blizna przed operacją była już blada i odzyskiwałam czucie w jej okolicy, teraz niestety jest ponownie czerwona, sina gdzieniegdzie i wokół odrętwiała ...

Anabelle pytałaś się o plany powiększania rodziny. My planujemy dopiero za półroku, trochę poszykowała nam plany niespodziewana ciąża pozamaciczna, która skończyła się ponownym cięciem powłok brzusznych, ale lekarz powiedział, że już niedługo możemy się starać o kolejne maleństwo :)

paninka87 co do sprzątania, ja dałam sobie luz. Mam to za przeproszeniem głęboko w D..., latam sprzątam od dwóch tygodni,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dla odmiany układam w wolnej chwili puzzle 1000 el.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #809437 przez Sevilla
Vika ja na teściową jestem ostatnio cięta i najchętniej zerwałabym jej rózgę!!!

A oto parę fotek mojego 7 miesięcznego szkraba :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #809440 przez Sevilla
W stylu, jasiek wędrowniczek


No bo po co się puszczać

W kojcu
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809443 przez demoniqe
witajcie kochane!

anusia współczuję takich świąt :(( trzymaj się kochana!

Vika super że Tosia już wszędzie włazi, Kubula dopiero próbuje raczkować, ale chodzenie na nóżkach bardziej jest dla niego fascynujące i bardziej jest do niego chętny.

Dziś Kuba obudził się z płaczem o 4:30. Dałam mu cycusia i położyłam do łóżeczka. Pogugał ale zasnął i spał do 7.

Okresu dalej brak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809444 przez vika
sevi widzę tylko jedną cudną fotkę mojego zienciunia :kiss:
my kąpiemy od dawna w łazience bo mała tak chlapie,że nie dała bym rady....wkładam wanienkę do brodzika i tam może chlustać :lol: oj z tą rózgą na teściową to Ci się nie dziwie.....ja nigdy nie pozwoliłam sobie by ktoś w niewłaściwy sposób zwrócił mi uwagę,,,,cieła bym się z nią non stop.....moja nie jest zła....pomaga nam nawet...ostatnio kupiła nam lodówkę taką jaką sobie wybrałam :lol: na święta dała nam 300 zł zawsze coś a co najbardziej w niej cenie...moją starszą córę traktuje jak własną wnusie...lepiej jak moja mama.....i to jest dla mnie najważniejsze ....no i zawsze stoi po mojej stronie nie męża...bo wie,że jak coś się dzieje to przez jego głupoty....pewnie,że ma swoje ja ale to jak każdy :lol: no i za Tosia szaleje ...choć :lol: widuje ją średnio co 1.5 tyg a ma do nas 4-5 km.....no ale...może jak będzie starsza....
my też mamy katarek....ja czekam aż porządnie się rozbeczy i wtedy bezlitośnie wciągam glutki a potem uspakajam :lol:

co do blizny też mam czerwoną i odrentwiałą....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809448 przez vika
oj widzę resztę zdjęć heheeee fajnie wygląda jak taka mała fasolka na polu kukurydzy :) taki robaczek na tej podłodze :)
dominique no nie wiem czy tak fajnie...gdyby tylko raczkowała to tak ale ona zatrzymuje się ogląda i co jakiś czas buc na główkę...albo podchodzi do ściany i wstaje ....a najlepiej wspina się na krzesełko uczydełko....wchodzi na nie i staje na nogach :ohmy: prostuje się ... polazła do siostry do pokoju...wołałam ją a ona sapała i uciekała.... :lol: :woohoo: mam wrażenie,że jak ją wołam to zaczyna uciekać :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #809463 przez vika
pauluska zamówiłaś te piłeczki ??? właśnie oglądam i nie wiem na które się zdecydować na allegro też są ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809472 przez kinia90
Juleczka wszystkiego co najpiękniejsze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809475 przez Daarikaa
Najlepsze zyczeni adla 7- miesiaczniakow!

U nas nadal goraczka rano 38,2 dalam paracetamol i spadla do 36,8 i etraz Klusia odsypia...

Paninka sliczna z Was rodzinka Piekna mama i piekne córcie :)

Sevilla Maks wyglada jak dwulatek :ohmy: Przesłodki ma usmiech!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #809483 przez moniaaak
Ja jakoś w tym gotowaniu tak bardziej fantazjuje- jakoś przepisy do mnie nie przemawiają. Trochę skorzystałam z tych Gabi, a tak to wrzucam to co mam akurat pod ręką ;).

Dziś mamy kilka krostek na buzi- nie wiem czy nie od selera.

Joasiu a może Miłoszek jest zazdrosny o Mikusia. Ja wiem, że na pewno mu tłumaczycie, ale to jednak dziecko i tłumaczy sobie na swoje... U przynajmniej dwójki moich znajomych gdzie pojawiło się drugie dziecko, pojawiła się i zazdrość niestety. Jedne dzieci bardziej to manifestują, a może Miłoszek po prostu zamyka się w sobie? Tysiiiak dobrze radzi- pogadaj z przedszkolanką :)
Co do blizny to nawet nie pamiętam, że ją mam. Teraz się jej przyjrzałam- zbladła i wygląda dobrze. Żeby tylko ten brzuchol zniknął :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Vika ja też na teściową nie mam co narzekać, ale pewnie u nas obu by się to zmieniło, jakbyśmy mieszkały z nimi;). Moja niby też ma niedaleko, bo jakieś 20 km, a w sumie od urodzenia małego była raz? Dwa może. Wszyscy łaskawie czekają aż my przyjedziemy. A ja się buntuję i powiedziałam, że nie będę każdego weekendu spędzać w rozjazdach, bo oni " nie mają czasu"

Kolejne dziecko? Jak Kacper zacznie spać w nocy to rok później- muszę się wyspać przed następnym :D
Vika z Tośki to prawdziwy wyczynowiec, podobnie zresztą jak z Maksa... to macie dziewczyny pełne ręce roboty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809486 przez Alex_87
Dziewczyny dajecie już kaszki glutenowe? Ja wprowadzanie glutenu mam już za sobą, ale jakoś jeszcze nie miałam okazji dać małej kaszki z glutenem.

Darika ta gorączka to z zębów? Ile dni się utrzymuje?

Sevilla widzę, że Maks też coraz zwinniejszy, już nie mówię oczywiście o Tosi, bo ona od początku jest zwinna :D

Zuzka ostatnio w ogóle nie chce leżeć, już ładnie zaczęła robić obroty na brzuszek a tu nagle bunt, tylko by siedziała :/ a sama jeszcze nie potrafi usiąść z pozycji leżącej więc nie chce jej sadzać, jak się sama nauczy to niech sobie siedzi.

To wy robicie prezenty dla całej rodziny? My tylko dla dzieciaków, no i Wigilię co roku spędzamy z moimi rodzicami i rodzeństwem to dla siebie kupujemy, w tym roku zrobiliśmy losowanie i każdy miał kupić prezent tylko dla jednej osoby. Dla żadnych teściów, babć, cioć i wujków nie robimy prezentów, bo chyba wydałabym majątek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809505 przez KarinaM
Alexa całuski dla Juleczki

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl