BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #809251 przez ewela86
Olga ale super! zawsze chciałam wyjechać w góry i to jeszcze z rodziną! fajnie :) może kiedyś się spełni ;)

paninka fajowa spacerówka :) Blaneczka jak królowa sobie leży :kiss:

też myślę że nie będzie czasu na jakieś bajeranckie foty w święta więc chyba wcześniej trzeba będzie coś zaaranżować :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809257 przez tysiiiak
Przepłukałam gardło za radą demoniqe ale nie znalazłam w domu wody utenionej więc zrobiłam mieszankę z Octaniseptem :P Niestety prucz mega opuchniętego gardła zauważyłam u siebie pleśniawki na przełyku więc odrazu sobie i Kubie Aphtinem wysmarowałam.
Chyba jednak bez lekarza się nie obejdzie :(

Paninka zdjęcia suuuuuper już na fb widziałam :) śliczne masz córeczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809259 przez ewela86
paninka Śliczne masz córeczki :) Po mamusi z resztą ;)

tysiak biedna Ty! oby do świąt przeszło :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809260 przez Alex_87
uuuu Tysiak oby to jakaś angina się nie rozwijała :/

Olga wyjeżdżacie w góry? :cheer: extra, my nigdy nigdzie nie wyjeżdżaliśmy na święta, zawsze u moich rodziców albo u teściów. żałuje tylko, że w tym roku nie damy rady jechać do mojej babci, bo tam zawsze zjeżdża się cała rodzina od strony mojej mamy, teraz jest już sporo dzieciaczków, więc byłoby fajnie, ale niestety nie da rady odwiedzić wszystkich tymbardziej że mój J. pracuje w pierwszy dzień świąt 6-14

Paninka słodka ta Twoja "kluseczka" :D mam nadzieje, że się nie obrazisz, bo to w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu :)

Czy wasze dzieci mlaszczą jak są głodne? Bo Zuzka od kilku dni tak sygnalizuje że jest głodna. Achh i jeszcze nauczyła się klaskać i robi koci koci łapci :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809265 przez moniaaak
ja też ubieram body + rajstopki, ewentualnie dresik- czasami zakładam komin jeszcze, do tego polarowy kombinezon i śpiworek. Małemu jest cieplutko:)
A dużo to wygodniejsze niż bujanie się z kocykami

Paninka śliczne córcie masz:)

Kacperek dostał pajacyk pomocnika świętego Mikołaja-chciałam mu zrobić kilka zdjęć koło choinki, ale tak się do niej wyginał, że wyszedł jak pijany pomocnik ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #809266 przez paninka87
hehehe nie obraże się... takie 3 kluseczki z nas... :P :laugh:

a córy podobne akurat do tatusia :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809271 przez sylkaax
Witam. Adrianek dziękuje za życzenia i przesyła buziaki i życzy zdrówka dla Maksia i Kubusia ;-)

U nas ciężko, wychodzi czwarty ząbek już kreseczke widac ale jeszcze się nie przebił jest to prawa gorna jedyneczka.
My stosujemy ibum forte o smaku malinowym jak dla mnie super szybko spada temp.
Mam jeszcze paracetamol w czopku , ktory nie pomagal tak dobrze i powodowal kupke okropna papke.
Syropek dobry Adrian chętnie połykał. Byliśmy ostatnio na szczepieniu wazy 7900 i ma 68 cm ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809274 przez Alex_87
paninka87 napisał:

hehehe nie obraże się... takie 3 kluseczki z nas... :P :laugh:

a córy podobne akurat do tatusia :angry:


ojj ja na zdjęciach widzę tylko jedną małą kluseczkę i dwie piękne kobitki :D

Moja córa też wykapany ojciec, nie wyprze się jej, mam zdjęcia jak J. miał roczek, jak zobaczyłam to myślałam, że to Zuzka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809282 przez Olga60
Paninka wszystkie trzy jesteście śliczne :kiss:

Jedziemy w góry i baaaardzo się cieszę, bo tam gdzie jedziemy jest ŚNIEG i będziemy jeździć na nartach!!!!! Juuuuppppii, w końcu nie będzie męczących świąt przy stole :P
Ale jak zwykle najgorsze PAKOWANIE :angry: , bo czy to trzy dni czy tydzień zabieram tyle samo :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809299 przez sylkaax
Olga zazdroszczę my bylismy 2 lata temu M. ma rodzinę w Nowym Targu. Coś wspaniałego ;-)
A w tym roku wigilia u rodzicow M. Pierwsze swięto u mojego taty a drugie u mojej mamy ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809346 przez joasia10015
Hejjj dziewczyny :)
Karinko jak miło ze o mnie wspomniałaś :kiss: U nas szał świąt :cheer: Sprzątanie,gotowanie i milion innych ;) Do tego częste wyjazdy z siostrą do Poznania (które zajmują średnio cały dzien )bo jest już po operacji plastycznej :blush:
MIłoszek ogólnie ok.tylko zaczyna mnie martwic-byłam dziś z nim w przedszkolu (rodzice pomagali dzieciom robic swiąteczne ozdoby ) i kurcze on jest ciągle smutny,zamknięty w sobie...taki mały dzikusek :dry: Kurcze nie chce żeby taki był - boję sie że jest zamknięty w sobie,że nie wierzy w siebie ...Nie wiem co robic..wszystkie dzieci jak to dzieci -śmiały sie ,wygłupiały,śpiewały...a on dsłownie cały czas miał taka minę :( Nie wiem czy taki jest czy coś jest nie tak? NIe musi być duszą towarzystwa ale boję sie że jest za dziki B) NIe wiem co robic ...Nawet w domu taki jest ...wogole jakiś smutny ostatnio,bez ,,życia,,...

MIki -hmmmm szalony kojot :S Pełza po domu,wspina sie wszedzie , z pozycji na kolankach i rączkach siada jak stary i kiwa sie na boki a ja zawału dostaje ;) Jest niesamowity -trzęsie sie do naszego jedzenia...M.mu dał polizac mandarynkę ,czy pomaranczę to malo mu palca nie wciągnął :blink: Jest niesamowity :kiss: Jesli chodzi o spanie to bez komentarza ...jak czytam o waszych nockach to aż mnie sciska :huh:

U nas sylwester domówkowy u chłopaka siostry -dzieci z nami :blush: ALe ogólnie nie mam weny na zabawe -najwyżej pojde do Mikiego ,położe sie i gitara :blink:

Dziewczyny po cc jak wasze rany??? Bo moja nadal czerwona,nie boli ale jakby zdretwiała :S U mnie okresu nadal brak :blush:

Achhh dziś kupiłam do Mikiego świetną zabawkę archiwum.allegro.pl/oferta/vtech-zlap-mn...tek-i3572723628.html u gościa który sprowadza zabawki z Anglii za 20 zł.i normalni szok!!!! Miki zwariował -nie wiedział gdzie patrzec jak kot zaczal jezdzic :lol: Rewelacja-polecam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809348 przez joasia10015
Aaaa dzis zrobiłam świateczne ciasteczka...i wiecie co? Mój M.twierdzi ze jak zjadł kilka to go mdli od tamtej pory...wyjasnienia sa dwa-albo za duzo zjadł ...albo bierze go wirus -jak mnie tydzien temu :dry: No i wiecie jak to z chłopami-poszedł sie biedny położyc ...bo przeciez padaaaaa na pysk ;) ;) Ale spoko niech odpocznie ,jutro ma caly dzien z chlopakami bo mam wyjazd do Poznania (znowu).
Hahahahaa a najlepsze ze spał stary byk całą noc,po południu sie zdrzemnął a wieczoram że padniety :unsure: :ohmy: :blink: Achhh te chłopy....Ale dzis znowu przyznał ze odwalam kawał dobrej roboty i lepiej nie mógł trafic :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809371 przez Anabelle
Anusia bardzo mi przykro :(
Rozumiem, że ludzie mogą się nie dogadywać, ale olewać dziecko?! Oj to już cios poniżej pasa. Sama się szykowałam do pozwu separacyjnego, ale nie mogę zarzucić mężowi olewania syna czy zaniedbywania go - więc się dogadaliśmy. Szkoda, że masz takie nieprzyjemności, szczególnie teraz w okresie świąt. Trzymaj się mocno :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809408 przez Olga60
Dzień dobry :)

Mamusie pobudka, taaaaka tu cisza :lol: :lol: :lol:

A ja dzisiaj dołączam do gotujących mam, nuda w tych słoikach, więc postanowiłam sama się zabrać i dużo fajnych przepisów znalazłam. I tak, rano mąż przywiózł sznycle z indyka 400g wiec podzielę i część zamrożę, a warzywka zaraz teść przywiezie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #809416 przez tysiiiak
Hej :)
Kuba zasnął wczoraj przed 22 ale pospał do 8 więc wybaczone :P
Ja dziś do lekarza idę :(

Olga podziel się przepisami jak fajne :D :)
Joasiu a rozmawiałaś o tym z pania przedszkolanka? Co ona sądz o zachowaniu Miłoszka? Jak on sie zachowuje jak Ciebie nie ma i czy bawi się z innymi dziećmi ? Mi się wydaję, że on poprostu jest taki spokojniutki no ale to tylko z tego co o nim pisałaś więc ja Ci nic nie poradze więcej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl