BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #809849 przez KarinaM
Dla naszych dzisiejszych 7 miesięczniaków: Tosi, Majeczki i Maksia całuski i najlepszego. Rośnijcie zdrowo.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809875 przez paninka87
Ale ten czas leci... najlepszego dla 7 miesięczniaków

Wstawać śpiochy... za dobrze macie!!!
Ja dziś obudziłam się o 6... a Blanka wczoraj zasnęła wyjątkowo o 21:20. Wybrałyśmy się na zakupy, już ostatnie świąteczne prezenty i zasnęła mi w drodze powrotnej... zakupy były nawet przyjemne bo żadna z moich córek nie była opiszczona... :P

sukienki na codzień.. no way... jeszcze ubierać na to kombinezon??? Moja mama twierdzi ze mam stroić małą... no ale przecież to nie choinka :laugh:

Śliczne dzieciaczki... widać że święta tuż tuż :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809879 przez demoniqe
witajcie!

czy przy ząbkowaniu wasze maluchy wybudzały się w nocy z płaczem? Kuba rzuca sie po całym łóżku. Położyliśmy go spać o 19, a o 19:45 była pierwsza pobudka z płaczem, potem o 22 płakał ale się nie wybudził, a potem o 4 go lulałam ale też się rzucał.

To chyba zęby bo w dzień mocno marudzi.. jakieś rady??

ojj niech te ząbki już wyjdą, chociaż jeden tto przy kolejnych może będzie łatwiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809881 przez alexa_
Cześć Dziewczyny
dawno mnie nie było, ale przygotowania świąteczne + zbliżająca się sesja + zly humor Julki daje mi troche popalić więc wieczorami padam na twarz.

Dziękujemy za życzenia:)
I również życzymy wszystkiego najlepszego dla 7-miesięczniaków tych dzisijszych i z ostatnich dni:**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809897 przez KarinaM
Demoniqe to mogą być ząbki. Moja właśnie tak się wybudzała z płaczem. Ja smarowalam Calgel. Pomagało na chwilę ale akurat na tyle żeby usnęła.

U nas noc z dwoma pobudkami. Jedna o 1 i trzeba było utulic a druga o 3:30 na mleczko. Spała do 7:15. Teraz próbuje usnąć ale z marnym skutkiem. Przebralam Jej rzeczy i muszę zawieźć koleżance która urodziła w listopadzie. Zrobiłam parę zdjęć Irinie w sukienkach. Odpale kompa to pokażę.
Teraz lecę do lekarza pediatry zapytać jak wyszły wyniki.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809899 przez Olga60
Dzień dobry :)

U Nataszy pojawiła się ranka i wypukłość na prawej dolnej jedynce, więc do kilkunastu godzin powinien pokazać się ząbek :lol: . Na szczęście ona i Kacper przechodzą to wykluwanie bezobjawowo.

demoniqe może to nie zęby, tylko coś innego??? Z tego co pamiętam od kilku miesięcy o tych zębach piszesz, że kreseczki u góry itp. Moje dziecko też ma takie ale to struktura dziąsła ;) . Może miał problem z brzuszkiem, jakaś kolka..., nie można skupiać się na jednym bo coś innego się przeoczy. A może po prostu to był zły sen :(

Wszystkiego najlepszego dla 7 miesięczniaków-ZDRÓWKA :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809902 przez moniaaak
a u nas cała noc walki z gorączką, więc w sumie dla mnie bezsenna.Teraz znowu jest, leki działają przez chwilę :(
Dodatkowo kupka biegunkowata ze śluzem.
Na szczęście niedługo idziemy do lekarza. Kacperek troche zasnął biedaczysko moje- cały rozpalony i widać,że się męczy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #809925 przez KarinaM
Wróciłam od lekarza. Nic nie wyszło z kału więc dzieciaki nie muszą brać lekarstw.


A to Irinka w pierwszej sukieneczce.


Ta mniej mi się podoba:

Igorek

Irina

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809929 przez Olga60
Proszę bardzo, kolejna cudna modeleczka, która pięknie pozuje :kiss: , śliczna sukieneczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #809930 przez KarinaM
A ta fajna. Tylko inne body pod spód:


A ta różowa ale za jasna i sztywna.

Igorek

Irina

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #809940 przez tysiiiak
Hejka :)

Demoniqe no mogą być to zęby ale i wszystko inne :P Kuba się przebudza ostatnio z płaczem ale tylko do ok dwóch godzin po zaśnięciu ;)

Karina Noooo Irinka jest do schrupania :kiss: :kiss: :kiss: Jak ślicznie siedzi :) W każdej stylizacji jest śliczna :) a sukienusia najbardziej podoba mi się 3 i 1 :)

Olga to czekamy na gryzaka :)

Sto latek dla Maksia, Majeczki i Tosieńki :kiss: :kiss: :kiss:

PRzekazuje info zza ściany :) Mam nadzieję, że Monia się nie obrazi :)
dziś o 1.05 na świat przyszła Zuzia w 36 i 2 tc. Waży 2900 i ma 55 cm :kiss:
www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...e-cz.2/Page-701.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809945 przez vika
Irinka jak super siedzi...też wybieram opcje 1,3 zawstydzacie mnie...ostro muszę pogrzebać w szafie i też Tośkę odstroić w kieckę :lol:

dominique Tośka miałaa takich kilka dni jak jej ząbki wychodziły...poza żelem nic nie stosowałam...samo przeszło...jakoś nie jestem zwolenniczką syropków przeciwbólowych jeśli dziecko nie ma gorączki....

dziękujemy za życzonka....chyba dziś uszka przebijemy :lol: tak z okazji 7-miesięcznicy :) ;)

wszystkiego Najlepszego dla dzisiejszych jubilatów :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809950 przez pauluska
Najlepszego dla solenizantów :)

Demoniqe tak jak dziewczyny piszą to może być wszystko: koszmar, ząbki, ból brzuszka, nadmiar wrażeń tak to już jest z dzieciaczkami. Jak noce będą nadal niespokojne możesz spróbować czopek Viburcol.

Iga odsypia ostatnie noce wczoraj drzemka od 14 do 17 i od 19 już spała na noc do 7.30 no chyba że babcia miała na nią taki wpływ senny hihi. Ostatnio też się wybudzała z płaczem tzn płakała przez sens ale usypiała dalej. Nie możemy oczekiwać że dzieci zawsze będą cudnie spać i grzecznie się bawić - to by było nawet nudne :D

A ja mam lenia ale co tam dzisiaj daje sobie na luz z porządkami i innymi obowiązkami domowymi i od razu humor lepszy jak jeden dzień podłóg nie umyje świat się raczej nie zawali :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #809973 przez kinia90
wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #809982 przez alexa_
Jestem przerażona znalazłam u Julki na paluszku okropna rane. i jest duża bo ma chyba z 7 mm. Nie wiem skad sie wzieła i co z nią robić:((



Chyba tez po szukam sukienek dla mojej Niuni bo w sumie na wigilię mam taką mikołajkową a na reszte dni nic nie wybrałam jeszcze, no może coś sie znajdzie chociaż z wiekszości tych co mi sie podobaly juz wyrosła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl