BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #808909 przez Daarikaa
Tysiiak sweetasnego masz tego synusia, tylko calowac :)

Olga moja Klaudia nie chce pic inaczej jak tylko na plasko na boczku, ani na rekach ani na siedzaco ani w pol lezaco.... tylko na plasko, jak tylko probuje inaczej ja napoic to odrazu sie krztusi a na plasko ani razu - dziwne ma upodobania ta moja córa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808912 przez tysiiiak
Olga wiem wiem ;) to była taka niespodzewajka że sobie wziął i się napił a ja pstrykłam fote szybko :S :silly: raczej staram się mu coś podkładać żeby był na pół płasko ale tu pojawia się inny problem - on wtedy siada i koniec picia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808919 przez Olga60
Daaarika to faktycznie dziwnie :cheer:

Tysiiiak synuś słodziak, pięknie siedzi i takie ładne nakrycie głowy ma :laugh:

Natasza pije soczek tylko jak siedzi w krzesełku.

Wczoraj wymieniłam smoczek do mleczka na trójprzepływowy i wypiła na kolację i śniadanko 180ml, może przy mniejszym smoczku bardziej się męczyła albo więcej powietrza łapała :huh: , zobaczymy jak będzie dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808924 przez Olga60
Dziewczyny, jakie buciki noszą Wasze dzieci ? Natasza ma kozaczki na przylepiec które wiecznie gubi :angry: :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #808930 przez vika
Witam :) my po szczepieniu Tosia waży 7150 67 cm. no tak sobie po woli idzie do przodu...na szczepieniu ok...mała lekko zapłakała w chwili ukłucia.....
wracając wstąpiłyśmy na zakupy potem ganiałyśmy listonosza po osiedlu bo nam awizo zostawił..wolałam go złapać niż biec na pocztę w ten oto sposób 2 godz spacerku nam pykły :laugh:
noc też miałyśmy nie spokojną a księżyc myślałam,że mi wejdzi do pokoju...nie miałam siły wstać rolet zasunąć i tak się męczyłyśmy :huh: a pełnia była i to jaka :ohmy:
mała o 6 pobudka na mleczko....czyli powtórka z rozrywki 100 ml picia i 180 mleczka teraz 200 ml kaszki...nie wiem gdzie ona to mieści...takie ilości na raz..... a buciki też wiecznie gubimy...bużkę smarujemy kremem nivea a całe ciało oliwkujemy bo Tośka ma suchą skórę i dodatkowo kąpiemy w ziajce ....tak na przemian używam ....
Twenty współczuje tej niepewności....trzymam kciuki
Tysiak Kubala świetny.... moja też lubi sama pić...ostatnio zaczełam jej robić picie w tej samej butli co mleko i pije nawet ponad 300 ml dziennie...tzn za każdym razem jak dam wypija około albo ponad 100 ml....tylko obiadków nie chce jeść...ani moich i tych ze słoiczka też nie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808932 przez Anabelle
Ane88 napisał:
Tweety będziesz miała córeczke? bo ja to w temacie nie jestem :(( dawno mnie tu nie było... i nie wiem w ogóle która jeszcze będzie miała dzidziusia, a które się starają w najbliższym czasie :)))[/quote]

:laugh: my się nie zabezpieczamy ;)

co do picia niekapek/butla to mój butli nie akceptuje, z niekapka nie ciągnie bo on się zasysa tylko na cycku, więc pije łyżeczką oraz doidy cup

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808940 przez moniaaak
kiedyś poranna drzemka trwała 2 godziny... dziś 10 minut... o losie :)

tysiiiak Kubuś ślicznie już siedzi. Kacperka to jeszcze mocno rzuca na wszystkie strony :D

Olga my też mamy na rzepy.. i tez wiecznie gubimy- czasami jak pod spodenki wsadzę to utrzymują się dłużej, ale tak to masakra :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808948 przez Ane88
My też mamy kozaczki na rzepy, ale u nas to z bucikami od początku przeboje. Kubuś tak zgina paluchy, że zadnych nie da rady założyć tak jak trzeba. i też tylko w fotelik go wsadze w aucie to zaraz skopie kozaczki ;p

My mamy kubeczek do picia, ale ze smoczkiem jeszcze. właśnie sie zastanawiałam czy wymienić mu już końcówke na dziubek...

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808950 przez Ane88
Kurcze... Zamówiliśmy Kubusiowi huśtawkę, taką do zawieszenia w futrynie. Mój mąż znalazł taką ładną, drewnianą... ale nie doczytałam jakie ona ma wymiary i przyszła własnie. jest przeokropnie wielka... spokojnie mój M by mógł z niej usiąść...;/

allegro.pl/hustawka-drewniana-3w1-do-zaw...wno-i3802099431.html

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808957 przez Ane88
m-brava... dopiero dojrzałam Twą radę :))


"Ane może to głupie ale spróbuj dać może coś przeciwbolowego małemu na noc bo może coś mu jest i coś go boli, nie wysypia się to i jest zmierzły?"

już próbowałam, bo myślałam, że to zęby, ale nie widziałam żadnej poprawy przez 3 dni i zaprzestałam...
chciałabym wypróbować tej metody z zasypianiem o ktorej pisałaś, bo mam wrazenie, że przez to, że Kuba był przeziębiony brałam go cały czas na ręce i on teraz to bardzo wykorzystuje. nic mu się nie dzieje, siedzę obok niego, bawimy się a on jęczy i wspina sie żebym go wzięła... na kolanach nie chce siedzieć, jak siedzi to ciągnie się zeby z nich zejść... Przebrany, najedzony, dziąsełka posmarowane, piciu, biszkopcik, chrupeczka, stos zabawek, czytanie bajeczek, muzyka, wygłupy.... NIC mu nie pasuje... a ja nie daje rady z plecami żeby go ciągle nosić... na rękach go nic nie boli....

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808968 przez Olga60
I Natasza z butelką :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808970 przez Daarikaa
Vika a co Tosia pije ze tak jej smakuje? Taka kruszynka a ma taki pojemny brzuszek :)

Ane mozliwe ze Kuba jest małym przytulaskiem i potzrebuje duzo czulosci

Ale ta Nataszka ma wieeelkie i piekne oczyska

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808974 przez demoniqe
Nataszka i Madziorek śliczne :))

Kuba pije czasem z niekapka, ale i tak woli łyżeczką :) ma chyba jakieś uwielbienie do łyżeczki :)

Dziś rano cycuś i karmię już piersią tylko raz dziennie, potem niania daje moje mleczko odmrożone, a wieczorem mm.

Cudne te nasze dzieciaki i jak rosną!! już prawie 7 miesięcy skończone!

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów!! Chłopaki rośnijcie zdrowiutko i ładnie spijcie :)

Kuba już standardowo śpi całe noce. Dzięki temu dobrze funkcjonuję w nocy :)

jutro chyba pójdę z nim na szczepienie na WZW.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808981 przez tysiiiak
Nataszka ahhh Nataszka :) Chyba nie pisałam jeszcze ale to śliczne imię :) i te oczyska faktycznie duże i piękne :)

Dziś jak posadziłam Kubę na krzesełku do karmienia to powiedział "AM" oczywiście to istny przypadek ale matka jak to matka cieszy się z każdej głupoty :P

Dziś pierwszy raz gotuje mu buraczka :) zobczymy czy posmakuje :) eMek ostatnio załatwił mi od kolegi z pracy króliczka swojskiego :) i to z rabacikiem :) ok 3kg królik bez tych wszystkich wnętrzności za 40 zł ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #808997 przez vika
Darika Tosia lubi wodę i bobo fruty najbardziej winogrona,banan i jabłko,malina,winogrona i aronia robię 40-50 ml soczku i około 100 ml wody jak zrobie mocniejszy to nie bardzo chce pić.....
w ogóle na śniadanko robię jej z bobovity kaszkę mleczno-ryżową owsiane śniadanko....uwielbia tą kaszkę...potrafi nawet 260 ml zjeść robię 6 łyżek kaszki trzy łyżeczki mleka na 240 ml wody ....no i glutenu już nie podaje tylko w tej kaszce jest....

Olga zapinaj Nataszkę w pasy u mnie już raz się tacka wypieła....na szczęście Tosia była zapięta....chyba żle ją założyłam ale mimo wszystko...znam przypadek gdzie dziecko upadło na twarz z takiego fotelika.....super niunia....śliczniocha i Madziula również....
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZISIEJSZYCH CHŁOPAKÓW :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
moja padła w końcu w łóżeczku....kurcze gdyby nie to,że wstaje jak nie może usnąć było by super bo dalej zasypia sama ale dziś przeszła samą siebie...od 6 rano 4 razy mocno udeżyła się w bużkę zasypiając w łóżeczku...i dwa razy na podłodze wspinając się po zabawkach....nie wiem jak długo jeszcze to potrwa ...a ile razy zdążyłam ją złapać :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl