BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #823117 przez pauluska
Igula się w 12- 18 msc topi mamy pajace na noc to często się budzi dwie nogi w jednej nogawce :D od dwóch tyg dopiero się przerzuciłam na rozmiar 9-12 wcześniej chodziła w 6-9 mówię o rozmiarówce Next bo innych firm inaczej wypadają teraz 9-12 ok myślę że do roczku ponosi :)
Jak robiłyście zupkę pomidorową z koncentratem z Rossmana bo dzisiaj go dorwałam ? Ehhh odkąd Mycha staje na nogi to problem z zasypianiem bo wstanie i płacz. A co do Pepco można coś trafić ja mam sporo ciuszków stamtąd bo mi Teściowa przynosi nie ma u nas innych sklepów z ciuszkami a ona nie internetowa :D to niektóre ok ale niektóre szmaty po pierwszym praniu szerokie i krótkie się robią ale miałam sporo sukienek i rampersów na lato to były super nie wiem czego niektóre takie sztywne się robią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823123 przez paninka87
Kupiłam kurtkę w 5 10 15

Ja ugotowalam warzywka marchewke pietruszke por dodalam ryz 2 lyzki wystarcza na koniec maselko pietrucha natka i przecier
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823154 przez Alex_87
aż sprawdziłam pajace w szafie, to już się przerzuciłam na 12-18 i też mówię o Next ;) nie są idealne, troszeczkę luźniejsze, ale w rozmiarze mniejszym było na styk, a ja wolę jak ma trochę luźniej

darika jadła dziś zupę ze szpinakiem (czyli nic nowego), no i jeszcze łososia, kiedyś jadła, ale w słoiczkach tylko, dziś dawałam jej w kawałkach i zauważyłam, że ona tylko je pomemlała w buzi i połknęła w całości :dry: więc myślę, że jej żołądek jeszcze nie nadąża z trawieniem tak dużej ilości kawałków, może będę jej blendować ale tak niecałkowicie

Bardzo fajna ta kurtka :) kurcze ja chyba muszę kupić jeszcze kombinezon, ale myślałam raczej o spodniach ocieplanych i kurtce, bo te co mamy (rozm. 80) robią się jakieś za krótkie, a przecież zima może potrwać do kwietnia :dry:

Jakby tego było mało to cały dzień mi się kręci w głowie i mi niedobrze :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823155 przez vika
dziewczyny co się dzieje z tym naszym forum :unsure: CISZA STRASZNA czyżby tematów zaczynało brakować,czy dzieciaczki tak bardzo daję się w kość :unsure: :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823162 przez sisina
Vika chyba dzieciaczki nam dają w kosc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823167 przez sisina
Ja jestem dzis zmeczona na dodatek maz wzial kurs na weekend

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823170 przez Daarikaa
Alex nie dobrze Ci?? :S :side: a moze wstrzeliliscie sie w termin hehe:D:D

Klaudia zasnela przy butli, ciekawe czy jeszcze sie nie przebudzi...

Zazdroszcze wam ze wasze dzieciaczki same wstaja, raczkuja, moja to taki len :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823171 przez paninka87
Alex moze ciaza????
Albo gorsza wersja wirus :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823173 przez KarinaM
U mnie zmęczenie po pracy i Irina później daje w kości no i na dodatek jestem chora (katar gigant, kaszel bardzo męczący, bóle głowy od zatok, no i zimno mi strasznie). Ja na nic nie mam czasu. Czytam Was ale już odpisać nie mam kiedy.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823175 przez KarinaM
Alex życzę żebyście wstrzelili się w termin.

Irina ostatnio po mleczku na noc wyczynia wariacje u nas na łóżku przez godzinę lub dwie i pada jak pies Pluto. Teraz też kombinuje jak może ale usnąć nie ma szans.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823176 przez Alex_87
a jeszcze na dodatek Zuzka zaczęła już tak raczkować, że nie miałam czasu zjeść obiadu, chyba dzisiaj miałam przedsmak tego co będę przeżywała będąc w ciąży...
wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie na takie objawy, bardziej mi to wygląda na objawy przedmiesiączkowe. nie pamiętam jak to było z Zuzką

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823179 przez Olga60
Dobry wieczór :)

Ja dzisiaj zrobiłam na obiad spaghetti bolognese według przepisu opublikowanego przez akademię włoską w 1982r. Na początku trochę roboty, a później to już tylko pyrkanie, w sumie 3 godz :lol: ale mniaaaam
Potem porządki, a pod wieczór pojechaliśmy do biura podróży zorientować się w cenach wczasów, celujemy na grecję ale jest mętlik w głowie bo to trochę kasy, no i samolot którym wszyscy wiecznie boimy się latać :dry: . Albo chorwacja w trzy rodziny ale autem, a to tyyyyle godzin, my spoko tylko Natasza :huh:

A dzisiaj Nataszka pierwszy raz zrobiła pa pa babci i teraz już na zawołanie potrafi :laugh:

CHŁOPCY - wszystkiego najlepszego :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823190 przez gusiek_kom
Vika Maks już opanował sztukę siadania z pozycji stojącej, więc nie martwię się że coś sobie zrobi. Ostatnio ja gotuję a on szafki otwiera i zamyka. Jestem w szoku bo robi to tak umiejętnie że nawet palca sobie nie przytnie. Oprócz tego chodzi przy szafkach kuchennych i przy łóżku i coraz częściej się puszcza i stoi po kilka sekund. jego rekord to 15s :)

Dziewczyny duże te Wasze dzieciaczki, ja Maksowi zakładam ubranka na 74 a z nexta 6-9 miesięcy... ostatnio jak był mierzony to miał 74cm i 8700g.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823200 przez vika
Gusiek Tosia też już siada z pozycji stojącej ale ona to taka gapa i często kładzię rękę w powietrze i próbuje się oprzeć i fajt na buzie :) a najlepsze jak czasem przechodzi przez progi to robi taki mostek,że biedna ląduje w drugim pomieszczeniu na buzi :) ale zachowuje się identycznie jak Maks tez już się puszcza ale najbardziej lubi przemieszczać się przy parapecie przesuwa się w te i z powrotem :)

no troszkę Was ruszyłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #823208 przez Alex_87
Rany gdzie tam mojej do takich wygibasów, moja jest teraz na etapie w którym Tośka pewnie była z miesiąc temu :D ale Zuzka ma starszych kolegów o miesiąc i oni tylko siedzą póki co :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl